APLIKACJA DO EWIDENCJI CZASU PRACY

Skutecznie zarządzaj czasem swojego zespołu!

Wybierz prostą aplikację do rejestracji czasu pracy

Sprawnie zarządzaj zasobami ludzkimi i projektami

Wygodnie twórz harmonogram i rozdzielaj zadania, zyskaj stały dostęp do danych i monitoruj postępy projektów z dowolnego miejsca na świecie

Rejestruj obecności i absencje bez papierowych dokumentów czy Excela

Kontroluj czas pracy, optymalizuj obsadę zadań i twórz gotowe zestawienia oraz raporty kadrowe

Szybko i łatwo rozliczaj czas pracy

Przechowuj wszystkie dane w jednym miejscu, wygodnie wyliczaj wynagrodzenie pracownikom dla każdego typu umowy

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do ewidencji czasu pracy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="fjty0eq9m8"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca proces ewidencji czasu pracy i tworzenie harmonogramów z profesjonalnym workflow i raportami,
z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Program do ewidencji czasu pracy - Qalcwise

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Zyskaj dostęp do wszystkich danych w czasie rzeczywistym! Możesz w każdej chwili monitorować postęp prac danych projektów za pomocą miesięcznego widoku.

Aplikacja do ewidencji czasu pracy - Qalcwise
System do ewidencji czasu pracy - Qalcwise

Program do ewidencji czasu pracy – zawsze wiesz, co się dzieje

Widok dzienny umożliwia znacznie łatwiejsze zapisywanie godzin. Nie musisz już przeszukiwać ogromnych tabel, system sam wykryje poszukiwany termin i pokaże wszystkie dostępne pr

Aplikacja do ewidencji czasu pracy – wygodnie zarządzaj projektami

Dodawanie projektów staje się bajecznie proste, wystarczy wybrać klienta z bazy, określić rodzaj zadania (np. projekt, suport, sprzedaż) i już! System automatycznie będzie synchronizował liczbę godzin pozostałą w projekcie między wszystkimi jego uczestnikami.

Program do ewidencji czasu pracy

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

%

O tyle możesz skrócić czas potrzebny kadrom na rozliczenie czasu pracy i wyliczenie wynagrodzenia

%

Tyle możesz zaoszczędzić na wynagrodzeniach za nadgodziny dzięki automatyzacji zarządzania zadaniami

%

Tyle czasu managerowie mogą zaoszczędzić na przygotowywaniu grafików dzięki aplikacji Qalcwise

Rozliczanie zadań, projektów czy czasu pracy przy pomocy papierowych formularzy i plików nadesłanych na koniec miesiąca może być uciążliwe. Dzięki aplikacji do automatyzacji rejestracji czasu pracy możesz obsłużyć te procesy za pomocą kilku kliknięć. Duplikuj powtarzalne harmonogramy, a twórz tylko nowe. To rozwiązanie sprawdzi się w firmach każdej wielkości, zatrudniających zarówno pracowników stacjonarnych, zdalnych, jak i czasowych czy zmianowych.

Dzięki automatyzacji przyspieszysz i ułatwisz tworzenie harmonogramów oraz wyeliminujesz pomyłki!

Czy system do ewidencji czasu pracy jest potrzebny?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy pracodawcy zobowiązani są do prowadzenia ewidencji czasu pracy indywidualnie dla każdego pracownika. Musi zawierać ona informacje dotyczące przepracowanej liczby godzin w danym okresie. Na jej podstawie wypłacane są później przykładowo wynagrodzenia. Ponieważ pracownicy są także objęci obowiązkiem prowadzenia ewidencji przepracowanych godzin, wiele firm decyduje się automatyzację procesów z tym związanych.

Na platformie Qalcwise dostępne są sprawdzone programy do ewidencji czasu pracy cenione przez naszych klientów z segmentu SMB oraz Enterprise. Można je swobodnie modyfikować tak, aby spełniały indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy oraz pracownika. Rejestrowanie czasu pracy nie powinno być czasochłonne ani skomplikowane. Elektroniczny system do ewidencji czasu pracy pozwala skutecznie zapomnieć o kartach zakładowych kojarzonych z okresem PRL-u oraz pomyłkach związanych z ręcznym przetwarzaniem papierowych dokumentów.

Czym program do ewidencji czasu pracy Qalcwise wyróżnia się na rynku?

Nowoczesny system do ewidencji czasu pracy stworzony na naszej platformie można w pełni dopasować. Generyczne niedostosowane do specyfiki danego biznesu narzędzia uniemożliwiają prawidłowy wzrost oraz po cichu pochłaniają zasoby czasowe całego zespołu.

Aplikacja do ewidencji czasu pracy Qalcwise może zostać bez problemu zintegrowana z innymi narzędziami na naszej platformie, tak aby automatyzacja procesów w firmie nie ograniczała się tylko do jednej płaszczyzny.

Warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa samych danych wynikające ze scentralizowanego rozwiązania, jakim jest program do ewidencji czasu pracy Qalcwise. Mając na uwadze obowiązujące przepisy, nie można pozwolić sobie na lekkomyślne zachowanie pracowników, jakim może być przechowywanie danych na przypadkowych nośnikach lub prywatnych chmurach. Korzystając z aplikacji na platformie Qalcwise można łatwo przeanalizować dane historyczne i wyeksportować je w formie raportu na żądanie.

Mobilna aplikacja do ewidencji czasu pracy Qalcwise

Program do ewidencji czasu pracy oraz wszystkie pozostałe narzędzia dostępne na platformie Qalcwise są w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Pozwala to wygodnie zarządzać projektami oraz monitorować je w czasie rzeczywistym. Aplikacja do ewidencji czasu pracy to także skuteczne narzędzie pomocnicze przy układaniu harmonogramów pracy, ponieważ umożliwia ona automatyczną synchronizację godzin pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w dany projekt.

 

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Kadry zyskają wygodne narzędzie do rozliczania czasu pracy i nadgodzin, bez konieczności manualnej obsługi i przepisywania danych

W aplikacji możesz bezpośrednio nadzorować przepracowane godziny w czasie rzeczywistym, udostępniać informacje pracownikom, w kilka sekund eksportować dane i raporty

Aplikacja umożliwia planowanie i dokładny rejestr czasu pracy całych zespołów i pojedynczego pracownika zgodnie z Kodeksem Pracy

Aplikacja skraca czas poświęcony na zarządzanie zmianami w grafiku i wprowadzanie dynamicznych zmian

Automatyzacja usprawnia komunikację, zadania są szybciej realizowane, a firma płaci za faktycznie wykonaną pracę

Zaufali nam