PROGRAM DO PRACY ZDALNEJ

Przenieś swoją firmę z offline do online!

Oprogramowanie do pracy zdalnej – wybierz dostępne od ręki aplikacje biznesowe i zapewnij sprawną pracę zdalną

Qalcwise oferuje setki aplikacji wspierających procesy biznesowe B2B i B2E

W czym pomogą Ci aplikacje?

Praca zdalna z dowolnego miejsca

Zarządzaj dokumentami, projektami i zadaniami, automatyzuj ścieżki akceptacji, ułatw raportowanie działań i komunikację. Pracuj gdziekolwiek jesteś!

Szybka digitalizacja procesów biznesowych

Przenieś dowolne procesy kadrowe, administracyjne czy finansowe zarządzane na papierze, ręcznie i w arkuszach do prostych aplikacji – nawet w kilka dni!

Przyjazna komunikacja z Klientami

Twórz oferty, negocjuj warunki, składaj zamówienia, odbieraj gotowe rozwiązania – wszystko z dowolnego urządzenia mobilnego!

Odkryj Inteligentne Dokumenty

Wykorzystaj do automatyzacji pracy łatwe w tworzeniu inteligentne dokumenty. Wyposażone w workflow akceptacji i podłączone do Twoich danych odciążą Twój zespół.

Program do pracy zdalnej – elastyczność bez ograniczeń

Zaprojektuj dowolny proces, nawet bardzo zaawansowany! Zintegruj aplikację z każdym innym oprogramowaniem dzięki API. Dostosuj aplikację do swoich potrzeb, a nie na odwrót!

Spraw, by praca zdalna była prosta – wypełnij formularz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ndht0wm9vv"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

więcej

Nowoczesne programy do pracy zdalnej

W ostatnich latach widoczny wyraźnie jest wzrost popularności modelu pracy zdalnej. Dla wielu specjalistów zmiana miejsca zamieszkania ze względu na podjęcie nowej pracy to problem nie do przeskoczenia. Rekrutując nowych pracowników zainteresowanych potencjalnie relokacją, należy liczyć się z bardzo wysokimi kosztami, na które decyduje się mało przedsiębiorstw. Pandemia spowodowała gwałtowny oraz globalny wzrost zapotrzebowania na oprogramowanie do pracy zdalnej w każdym sektorze działalności gospodarczej. Qalcwise to rozwiązanie, które łatwo dopasować można do indywidualnych potrzeb. Pozwala to obsłużyć oraz zautomatyzować dowolny proces w każdej firmie.

Bezpieczne programy do pracy zdalnej

Wraz ze wzrostem liczby pracowników zdalnych na całym świecie, zwiększyła się także ilość cyberprzestępstw. Jest to zagrożenie, z którym liczyć muszą się wszystkie firmy na każdym szczeblu. Sprawdzone i bezpieczne oprogramowanie do pracy zdalnej to solidny fundament, jaki należy zapewnić pracownikom, aby mogli sprawnie wykonywać swoje obowiązki.

Generyczny, przypadkowy i niedopasowany program do pracy zdalnej uniemożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zmniejsza efektywność pracy. Bez odpowiednich narzędzi biznes należycie nie może się rozwijać. Do Qalcwise już w kilka dni można przenieść dowolne procesy, które tradycyjnie zarządzane były na papierze.

Mobilne oprogramowanie do pracy zdalnej dla SMB oraz Enterprise

Aplikacje biznesowe tworzone na platformie Qalcwise wykorzystywane są na całym świecie przez przedsiębiorstwa z segmentu Small Medium Business, a także korporacje o zasięgu globalnym. Programy do pracy zdalnej cenione są szczególnie przez użytkowników urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Oprogramowanie do pracy zdalnej Qalcwise to zestaw kompleksowych narzędzi w jednej aplikacji. Obsłużą one szerokie spektrum procesów związanych z zarządzaniem projektami, finansami, zleceniami oraz zasobami ludzkimi. Można je oczywiście swobodnie dostosować do nawet najbardziej wyszukanych potrzeb. Qalcwise umożliwia łatwą digitalizację procesów oraz pozostawienie w tyle konkurencji korzystającej z nieoptymalnych rozwiązań.

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Aplikacje są dostępne od ręki, a do ich obsługi wystarczy znajomość prostych formuł Excela. Pomożemy przenieść Ci dowolny proces do aplikacji nawet w kilka dni!

Bez programowania, bez instalacji, wdrażamy aplikacje zdalnie!

Co to jest Qalcwise?

Platforma SaaS do automatyzacji dowolnych procesów biznesowych

Umożliwia wygodną pracę zdalną, zapewniając elektroniczny obieg dokumentów i automatyzację przepływu zadań i informacji

Elastyczne rozwiązanie IT nie wymagające programowania, czasochłonnych wdrożeń ani inwestycji w infrastrukturę

Jak to działa?

N

Projektowanie obiegu dokumentów i zadań odbywa się za pomocą formuł podobnych do tych znanych z MS Excel – prościej się nie da!

N

Kilkoma kliknięciami określisz zadania i uprawnienia, nadasz role uczestnikom i zdefiniujesz dowolny przebieg procesu!

Gdzie wykorzystasz Qalcwise?

Przykładowe zastosowanie:

Zarządzanie projektami

=

przydział zadań razem z budżetem i terminami

=

monitorowanie czasu przeznaczonego na dany projekt/zadanie w ramach umowy

=

monitorowanie wykonania zadań

=

potwierdzenie odbioru prac

=

rozliczanie projektów i ich rentowności

=

repozytorium dokumentów

Komunikacja z Klientami

=

monitorowanie statusu projektu

=

ustalanie kolejnych działań

=

przygotowywanie i akceptacja ofert/umów/zamówień/CR

=

zdalne przyjmowanie zleceń

=

repozytorium umów

=

monitorowanie wykonania zlecenia

=

rozliczenia i akceptacje płatności

Portal pracowniczy

=

formularze online – zaświadczenia, świadczenia, urlopy, home office

=

dostęp do niezbędnych danych i dokumentów dla pracowników

=

obsługa rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych

=

onboarding pracowników

=

ankiety i szkolenia

Opinie o Qalcwise z serwisu G2.com:

Najlepsze w Qalcwise jest to, jak szybko mogę rozwiązać wiele problemów we właściwy i łatwy sposób. Platforma jest bardzo przyjazna dla użytkownika i ma bardzo ładny interfejs.

Piotr G.

Łatwość użytkowania, z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Qalcwise może być wykorzystywany do wspierania różnych procesów w firmie. Prosty jak Excel, ale profesjonalny, z całą bezpieczną i niezawodną infrastrukturą. Interfejs internetowy sprawia, że ​​jest znacznie bardziej dostępny zdalnie (nawet przez telefon) w porównaniu z aplikacjami Office.

Marcin P.

%

tyle czasu możesz zaoszczędzić dzięki automatyzacji zadań

%

o tyle możesz zmniejszyć koszty obsługi procesów biznesowych

%

tylu użytkowników aplikacji poleciłoby ją innym

Dlaczego warto wybrać Qalcwise?

W 100% dopasowane i w pełni przyjazne użytkownikom aplikacje automatyzujące procesy biznesowe

Oszczędność czasu i środków przeznaczanych na wdrożenia dużych systemów i tzw. custom development (nawet 70x szybciej!)

Wzrost efektywności procesów i komunikacji biznesowej z Qalcwise przynosi natychmiastowy ROE

Zaufali nam