Zapewnij zespołowi  wygodną pracę z domu!

Jak zorganizować pracę zdalną, jeśli wiele zadań wymaga fizycznej obecności w biurze i dostarczenia dokumentów papierowych?

=

Pomogą Ci w tym aplikacje biznesowe, które zapewniają elektroniczny obieg dokumentów i automatyzację przepływu zadań oraz informacji.

=

W zaledwie kilka dni przeniesiesz biuro do bezpiecznych aplikacji w chmurze! Dlaczego tak szybko? Aplikacje są gotowe – bez programowania, bez instalacji, wystarczy je skonfigurować!

Umów się na prezentację online i przekonaj się jakie to proste!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ndht0wm9vv"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

więcej

Co możesz zyskać?

Praca zdalna z dowolnego miejsca

Zarządzaj dokumentami, projektami i zadaniami, automatyzuj ścieżki akceptacji, ułatw raportowanie działań i komunikację. Pracuj gdziekolwiek jesteś!

Szybka digitalizacja

Przenieś dowolne procesy kadrowe, administracyjne czy finansowe zarządzane na papierze, ręcznie i w arkuszach do prostych aplikacji – nawet w kilka dni!

Wygoda i mobilność

Twórz oferty, negocjuj warunki, składaj zamówienia, odbieraj gotowe rozwiązania – wszystko z dowolnego urządzenia mobilnego!

%

tyle czasu możesz zaoszczędzić dzięki automatyzacji zadań

%

o tyle możesz zmniejszyć koszty obsługi procesów biznesowych

%

tylu użytkowników aplikacji poleciłoby ją innym

Gdzie wykorzystasz Qalcwise?

Zarządzanie projektami

=

przydział zadań razem z budżetem i terminami

=

monitorowanie czasu przeznaczonego na dany projekt/zadanie w ramach umowy

=

monitorowanie wykonania zadań

=

potwierdzenie odbioru prac

=

rozliczanie projektów i ich rentowności

=

repozytorium dokumentów

Komunikacja z Klientami

=

monitorowanie statusu projektu

=

ustalanie kolejnych działań

=

przygotowywanie i akceptacja ofert/umów/zamówień/CR

=

zdalne przyjmowanie zleceń

=

repozytorium umów

=

monitorowanie wykonania zlecenia

=

rozliczenia i akceptacje płatności

Sprawy pracownicze

=

formularze online – zaświadczenia, świadczenia, urlopy, home office

=

dostęp do niezbędnych danych i dokumentów dla pracowników

=

obsługa rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych

=

onboarding pracowników

=

ankiety i szkolenia

Opinie o Qalcwise z serwisu G2.com:

Najlepsze w Qalcwise jest to, jak szybko mogę rozwiązać wiele problemów we właściwy i łatwy sposób. Platforma jest bardzo przyjazna dla użytkownika i ma bardzo ładny interfejs.

Piotr G.

Łatwość użytkowania, z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Qalcwise może być wykorzystywany do wspierania różnych procesów w firmie. Prosty jak Excel, ale profesjonalny, z całą bezpieczną i niezawodną infrastrukturą. Interfejs internetowy sprawia, że ​​jest znacznie bardziej dostępny zdalnie (nawet przez telefon) w porównaniu z aplikacjami Office.

Marcin P.

Dlaczego warto wybrać Qalcwise?

W 100% dopasowane i w pełni przyjazne użytkownikom aplikacje automatyzujące procesy biznesowe

Oszczędność czasu i środków przeznaczanych na wdrożenia dużych systemów i tzw. custom development (nawet 70x szybciej i 10x taniej!)

Wzrost efektywności procesów i komunikacji biznesowej z Qalcwise przynosi natychmiastowy ROE

Zaufali nam