OBLICZANIE PREMII, APLIKACJA DO PROWIZJI

Prosto i szybko naliczaj prowizje!

Wybierz aplikację ICM do administrowania zmienną częścią wynagrodzenia pracowników

Koniec z ręcznym księgowaniem i pomyłkami

Zrezygnuj z manualnego przetwarzania danych, automatycznie wyliczaj prowizje i wyeliminuj reklamacje pracowników oraz korekty

Postaw na mobile = postaw na wygodę!

Pozwól pracownikom na bieżąco raportować sprzedaż i kontrolować poziom wykonania planu z dowolnego urządzenia mobilnego

Zyskaj pełną kontrolę nad planem i budżetem

Monitoruj sprzedaż w czasie rzeczywistym i modyfikuj cele dla pracowników, nie musisz już czekać na wyniki na koniec miesiąca!

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij ją pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji ICM!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ku06q6qp2b"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca proces zarządzania prowizjami z profesjonalnymi  raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Obliczanie premii – łatwe zarządzanie zmienną częścią wynagrodzenia

W prosty i przejrzysty sposób zarządzaj sprzedażą i zmienną częścią wynagrodzenia. Wyznacz cele sprzedażowe, przydziel należną prowizję na ustalonych przez Ciebie zasadach i… i już! Możesz zdefiniować różne poziomy prowizji np. w zależności od rodzaju produktu.

Obliczanie prowizji – pełny dostęp do wyników w każdej chwili

Aplikacja ICM w czasie rzeczywistym wczytuje dane z systemu, który fakturuje sprzedaż i automatycznie kalkuluje należną prowizję. W każdej chwili pracownik i przełożony mogą sprawdzić poziom wykonania planu i wyjaśnić kwestie sporne.

Błyskawiczne rozliczanie i wypłata prowizji

Na koniec okresu rozliczeniowego całe zweryfikowane rozliczenie trafia do działu kadrowo-płacowego i na tej podstawie księgowość tworzy zlecenia przelewów dla pracowników. Unikasz pomyłek przy manualnych przelewach.

%

O tyle możesz obniżyć koszty administrowania zmienną częścią wynagrodzenia dzięki aplikacji ICM

%

Dzięki automatyzacji tyle czasu mogą odzyskać pracownicy i poświęcić go na ważniejsze zadania

%

Tylu użytkowników aplikacji ICM poleciłoby ją innym

Kontrolowanie planu sprzedaży, ustalanie jasnych zasad naliczania prowizji i wyliczanie jej zgodnie z wykonaną pracą może być problematyczne. To czasochłonny i niestety podatny na ludzkie pomyłki proces. Te najbardziej uciążliwe zadania, manualne przetwarzanie dokumentów, faktur i wyliczanie prowizji w Excelu możesz za pomocą kilku kliknięć przenieść do intuicyjnej aplikacji. Dodatkowo kompletne wyniki sprzedaży od wszystkich handlowców możesz mieć w jednym miejscu. Wszystkie dane aktualizowane są na bieżąco i masz do nich dostęp na swoim smartfonie!

Dzięki aplikacji ICM administrowanie prowizjami stanie się dziecinnie proste!

Jak szybko i niedrogo zautomatyzować zarządzanie zmienną częścią wynagrodzenia? Nie musisz inwestować w zaawansowane oprogramowanie. Aplikacja ICM to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych firm, ponieważ jej implementacja i konfiguracja zajmuje tylko kilka godzin! Automatyzacja sprawia, że ustalane cele sprzedażowe są bardziej realne i mozesz je na bieżąco modyfikować. Wreszcie prowizje opowiadają w 100% wynikom sprzedaży i ustaleniom z pracownikami.

Wzrasta satysfakcja pracowników, a Twoja firma zyskuje opinię rzetelnego pracodawcy na rynku

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Wyeliminuj manualną obsługę prowizji i zminimalizuj papierowe dokumenty

Zmniejsz koszty obsługi administracyjnej i wyliczania prowizji

Z

Zyskaj pełną transparentność i lepszą kontrolę dzięki zawsze aktualnej informacji o statusie realizacji planu sprzedaży

Lepiej planuj budżet i cele sprzedażowe dzięki dostępowi do analiz i raportów – osiągaj wyższe wyniki sprzedaży!

l

Zapobiegaj ludzkim błędom, jak nadpłaty i niedopłaty prowizji, unikaj korekt listy płac

Zaufali nam