OBLICZANIE PREMII, APLIKACJA DO PROWIZJI

Prosto i szybko naliczaj prowizje!

Wybierz aplikację ICM do administrowania zmienną częścią wynagrodzenia pracowników

Koniec z ręcznym księgowaniem i pomyłkami

Zrezygnuj z manualnego przetwarzania danych, automatycznie wyliczaj prowizje i wyeliminuj reklamacje pracowników oraz korekty

Postaw na mobile = postaw na wygodę!

Pozwól pracownikom na bieżąco raportować sprzedaż i kontrolować poziom wykonania planu z dowolnego urządzenia mobilnego

Zyskaj pełną kontrolę nad planem i budżetem

Monitoruj sprzedaż w czasie rzeczywistym i modyfikuj cele dla pracowników, nie musisz już czekać na wyniki na koniec miesiąca!

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij ją pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji ICM!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ku06q6qp2b"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca proces zarządzania prowizjami z profesjonalnymi  raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Obliczanie premii – łatwe zarządzanie zmienną częścią wynagrodzenia

W prosty i przejrzysty sposób zarządzaj sprzedażą i zmienną częścią wynagrodzenia. Wyznacz cele sprzedażowe, przydziel należną prowizję na ustalonych przez Ciebie zasadach i… i już! Możesz zdefiniować różne poziomy prowizji np. w zależności od rodzaju produktu.

Obliczanie prowizji – pełny dostęp do wyników w każdej chwili

Aplikacja ICM w czasie rzeczywistym wczytuje dane z systemu, który fakturuje sprzedaż i automatycznie kalkuluje należną prowizję. W każdej chwili pracownik i przełożony mogą sprawdzić poziom wykonania planu i wyjaśnić kwestie sporne.

Błyskawiczne rozliczanie i wypłata prowizji

Na koniec okresu rozliczeniowego całe zweryfikowane rozliczenie trafia do działu kadrowo-płacowego i na tej podstawie księgowość tworzy zlecenia przelewów dla pracowników. Unikasz pomyłek przy manualnych przelewach.

%

O tyle możesz obniżyć koszty administrowania zmienną częścią wynagrodzenia dzięki aplikacji ICM

%

Dzięki automatyzacji tyle czasu mogą odzyskać pracownicy i poświęcić go na ważniejsze zadania

%

Tylu użytkowników aplikacji ICM poleciłoby ją innym

Kontrolowanie planu sprzedaży, ustalanie jasnych zasad naliczania prowizji i wyliczanie jej zgodnie z wykonaną pracą może być problematyczne. To czasochłonny i niestety podatny na ludzkie pomyłki proces. Te najbardziej uciążliwe zadania, manualne przetwarzanie dokumentów, faktur i wyliczanie prowizji w Excelu możesz za pomocą kilku kliknięć przenieść do intuicyjnej aplikacji. Dodatkowo kompletne wyniki sprzedaży od wszystkich handlowców możesz mieć w jednym miejscu. Wszystkie dane aktualizowane są na bieżąco i masz do nich dostęp na swoim smartfonie!

Dzięki aplikacji ICM administrowanie prowizjami stanie się dziecinnie proste!

Jak szybko i niedrogo zautomatyzować zarządzanie zmienną częścią wynagrodzenia? Nie musisz inwestować w zaawansowane oprogramowanie. Aplikacja ICM to idealne rozwiązanie dla średnich i dużych firm, ponieważ jej implementacja i konfiguracja zajmuje tylko kilka godzin! Automatyzacja sprawia, że ustalane cele sprzedażowe są bardziej realne i mozesz je na bieżąco modyfikować. Wreszcie prowizje opowiadają w 100% wynikom sprzedaży i ustaleniom z pracownikami.

Wzrasta satysfakcja pracowników, a Twoja firma zyskuje opinię rzetelnego pracodawcy na rynku

Bezbłędne zarządzanie zmienną częścią wynagrodzenia w zespołach sprzedażowych

Jednym z popularniejszych sposobów do podnoszenia motywacji, efektywności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy jest wynagradzanie pracowników w formie prowizji od sprzedaży. Taka forma gratyfikacji występuje szczególnie często w działach handlowych. Im więcej umów jest zawieranych, tym więcej czasu zabiera obliczanie premii.

Problematyczna jest także kwestia braku zaufania spowodowanego nawet samym ryzykiem wystąpienia błędu. Weryfikacja tego po czyjej stronie leży racja jest czasochłonne oraz stresogenne dla wszystkich stron. Bezbłędne obliczanie prowizji pozwala uniknąć nieprzyjemności oraz dodatkowych kosztów. System motywacyjny oparty na premiach nie spełnia w pełni swojej roli, jeśli pracownicy świadomi są wystąpienia choćby najmniejszej pomyłki w historii działalności firmy.

Czy manualne obliczanie prowizji ma sens?

Ręczne obliczanie premii to błąd, jaki popełnia wiele osób na początku swojej kariery zawodowej. Automatyzacja tego procesu przy pomocy aplikacji stworzonej na platformie Qalcwise to nowoczesne i proste rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Implementacja nie stwarza najmniejszych problemów nawet dla mało technicznych osób posługujących się przykładowo pełnymi reklam kalkulatorami do obliczania premii, które dostępne się online.

Warto pamiętać, aby zadbać także o bezpieczeństwo danych. Lekkomyślne korzystanie z zewnętrznych narzędzi do obliczania prowizji może łatwo stać się przyczyną wycieku wrażliwych danych.

Obliczanie premii w aplikacji na platformie Qalcwise

Aplikacje biznesowe dostępne na platformie Qalcwise wykorzystywane są zarówno w mniejszych, jak i większych firmach. Obliczanie prowizji przy pomocy spersonalizowanego rozwiązania zaprojektowanego na naszej platformie minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów oraz zwalnia zasoby czasowe poświęcane obecnie na ręczne sprawdzanie wysokości premii pracowniczych. Dzięki jednej aplikacji, dostępnej także na urządzeniach mobilnych, proces obliczania prowizji można bezpiecznie zautomatyzować już w kilka godzin.

 

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Wyeliminuj manualną obsługę prowizji i zminimalizuj papierowe dokumenty

Zmniejsz koszty obsługi administracyjnej i wyliczania prowizji

Z

Zyskaj pełną transparentność i lepszą kontrolę dzięki zawsze aktualnej informacji o statusie realizacji planu sprzedaży

Lepiej planuj budżet i cele sprzedażowe dzięki dostępowi do analiz i raportów – osiągaj wyższe wyniki sprzedaży!

l

Zapobiegaj ludzkim błędom, jak nadpłaty i niedopłaty prowizji, unikaj korekt listy płac

Zaufali nam