APLIKACJA DO WYDATKÓW SŁUŻBOWYCH

Oszczędzaj dzięki
lepszej kontroli
wydatków służbowych!

Wybierz prostą aplikację do zarządzania finansami w przedsiębiorstwie

Wydatki służbowe – koniec z ręcznym księgowaniem wydatków

Zrezygnuj z manualnego przetwarzania danych, ustaw reguły kontrolne, monitoruj wydatki w czasie rzeczywistym i oszczędzaj nawet 83% kosztów!

Postaw na mobile = postaw na wygodę!

Przydzielaj budżety i limity. Umożliwiaj rozliczanie oraz zwrot kosztów pracownikom na bieżąco za pomocą urządzeń mobilnych

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij ją pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do zarządzania finansami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ublxt9trbm"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca proces zarządzania wydatkami służbowymi z profesjonalnym workflow i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Koniec z ręcznym księgowaniem wydatków

Wystarczy jedno kliknięcie i dane księgują się same. Aplikacja automatycznie kalkuluje wysokość należnych diet, ryczałtów pracowniczych, kilometrówki i pobiera odpowiedni kurs dla danej waluty

Aplikacja do wydatków służbowych – zawsze wiesz, co się dzieje

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Kontroluj i raportuj równocześnie

Dzięki rozbudowanej strukturze aplikacji, możesz raportować koszty przy jednoczesnej kontroli budżetu! A dzięki profesjonalnym raportom możesz dokonywać analizy kosztów według wybranych kryteriów i w dowolnych przekrojach.

Rozliczaj wydatki kiedy i gdzie chcesz

TEM umożliwia rozliczanie delegacji na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu smartfonem i wysłać je do akceptacji.

Zintegruj z kartami przedpłaconymi

Zintegruj aplikację z dostępnymi na rynku kartami płatniczymi, dzięki czemu poniesione koszty mogą być na bieżąco, automatycznie wysyłane do akceptacji!

%

O tyle możesz obniżyć koszty obsługi rozliczania wydatków, automatyzując ten proces

%

Dzięki automatyzacji tyle czasu dziennie mogą odzyskać pracownicy i poświęcić go na zadania wymagające kreatywności

%

O tyle może wzrosnąć produktywność zespołów, które korzystają z automatycznego workflow

Aż 50% pracowników nie przestrzega polityki dotyczącej wydatków służbowych, a 43% firm doświadcza nadużyć. Głównie dotyczą one fałszowania ofert przetargowych, podwójnego wystawiania faktur oraz nieuprawnionego użycia firmowych kart płatniczych.

Rocznie przedsiębiorstwa tracą nawet 150 000 euro! Automatyzując procesy ręczne nie tylko uprościsz zarządzanie wydatkami, ale też zmniejszysz koszty administracyjne i zapobiegniesz nadużyciom.

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Zastąp aplikacją manualne księgowanie, zminimalizuj papierowe dokumenty i zmniejsz liczbę pomyłek

~

Przypisz pracownikom budżety, ustaw limity i dowolne reguły kontrolne, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko nadużyć

Zyskaj pełną transparentność dzięki stałemu podglądowi procesu i obiegu dokumentów 

Zintegruj aplikację z zewnętrznymi systemami i za pomocą jednego kliknięcia księguj zbiorcze zestawienia kosztów!

Lepiej kontroluj oraz optymalizuj wydatki służbowe dzięki dostępowi do analiz i raportów

Zaufali nam