ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – ZAMÓWIENIA

Usprawnij realizację zamówień w firmie!

Wybierz dostępną od ręki aplikację do zarządzania zakupami

Skróć czas realizacji zamówień
nawet o 30%

Sprawnie zarządzaj dokumentami i akceptacjami, ustaw automatyczne powiadomienia, monitoruj status zlecenia w czasie rzeczywistym – a to wszytko na dowolnym urządzeniu!

Zarządzanie zakupami – zwiększ oszczędności

Świadomie zarządzaj zakupami, ustal kryteria doboru dostawców, wybieraj najlepsze oferty i najkorzystniejsze ceny

Wyeliminuj pomyłki i nieprawidłowości

Zwiększ kontrolę nad obiegiem dokumentów dzięki czemu zapewnisz przestrzeganie firmowych zasad realizacji zamówień

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do realizacji zamówień!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="rfh6e8cmjg"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca dowolny obieg zamówień z profesjonalnym workflow i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Zarządzanie zakupami - Qalcwise

Zlecaj zakupy szybko i wygodnie

Za pomocą kilku kliknięć wypełnij gotowy formularz i złóż polecenie zakupu. Nie musisz już wypełniać papierowych wniosków i wysłać e-maili. System automatycznie podpowie Ci dane dostawcy i wyśle powiadomienie do odpowiedniej osoby!

Kontroluj realizację zamówień

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Zarządzaj zamówieniem tak, jak chcesz

Przydzielaj dostępy, akceptuj i dodawaj komentarze dla swoich współpracowników, do których wniosek ma trafić. Usprawnij komunikację bez konieczności wysyłania dodatkowych maili!

Organizacja działu zakupów – podejmuj lepsze decyzje

Wygodnie wysyłaj zapytania do dostawców i porównuj oferty. Przejrzyj też historię i statystyki zamówień. Pozycjonuj dostawców i wybieraj najkorzystniejsze ceny!

%

O tyle skrócisz czas obsługi zamówień dzięki automatyzacji zakupów

%

O tyle możesz zmniejszyć koszt procesowania zakupów dzięki aplikacji

%

Tylu pracowników korzystających z aplikacji do zarządzania zamówieniami jest z niej zadowolonych

Aż 97% osób odpowiadających za zakupy doświadcza trudności związanych z realizacją swoich zadań. Procesowanie dokumentów zajmuje nawet ⅓ czasu pracy. Dzięki automatyzacji pracownicy nie muszą już ręcznie przetwarzać zamówień i obsługiwać faktur czy opisywać dokumentów. Zamiast kontaktować się telefonicznie czy mailowo, ustaw automatyczne przypomnienia w aplikacji.

Aplikacja zapewnia szybszą realizację zakupów i lepszą komunikację!

Aplikacja porządkuje zadania i zapewnia pełną transparentność procesu. Jako manager kontrolujesz obieg dokumentów, znasz historię zmian we wnioskach i śledzisz przebieg akceptacji. Dzięki jasnym i przejrzystym raportom dostępnym na żądanie możesz w każdej chwili skontrolować poziom wydatków. Połącz zamówienie z fakturą, która go dotyczy, zapewnij 100% zgodności.

Sprawne zarządzanie zakupami to realne oszczędności!

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje manualną obsługę i eliminuje papierowe dokumenty zapewniając sprawne zarządzanie zakupami firmowymi

Aplikacja jest w pełni customizowana, możesz ją dostosować do specyfiki swojej firmy

Z

Zapewnij przestrzeganie standardów zgłaszania zapotrzebowania, kontroluj ścieżkę akceptacji i stwórz bazę preferowanych dostawców

Zgłaszaj i akceptuj wnioski w każdym miejscu i czasie – w swoim smartfonie!

Uwolnij pracowników od żmudnych zadań i papierologii, zwiększ ich satysfakcję z pracy!

Zaufali nam