ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – ZAMÓWIENIA

Usprawnij realizację zamówień w firmie!

Wybierz dostępną od ręki aplikację do zarządzania zakupami

Skróć czas realizacji zamówień
nawet o 30%

Sprawnie zarządzaj dokumentami i akceptacjami, ustaw automatyczne powiadomienia, monitoruj status zlecenia w czasie rzeczywistym – a to wszytko na dowolnym urządzeniu!

Zarządzanie zakupami – zwiększ oszczędności

Świadomie zarządzaj zakupami, ustal kryteria doboru dostawców, wybieraj najlepsze oferty i najkorzystniejsze ceny

Wyeliminuj pomyłki i nieprawidłowości

Zwiększ kontrolę nad obiegiem dokumentów dzięki czemu zapewnisz przestrzeganie firmowych zasad realizacji zamówień

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do realizacji zamówień!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="rfh6e8cmjg"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca dowolny obieg zamówień z profesjonalnym workflow i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Zarządzanie zakupami - Qalcwise

Zlecaj zakupy szybko i wygodnie

Za pomocą kilku kliknięć wypełnij gotowy formularz i złóż polecenie zakupu. Nie musisz już wypełniać papierowych wniosków i wysłać e-maili. System automatycznie podpowie Ci dane dostawcy i wyśle powiadomienie do odpowiedniej osoby!

Kontroluj realizację zamówień

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Zarządzaj zamówieniem tak, jak chcesz

Przydzielaj dostępy, akceptuj i dodawaj komentarze dla swoich współpracowników, do których wniosek ma trafić. Usprawnij komunikację bez konieczności wysyłania dodatkowych maili!

Organizacja działu zakupów – podejmuj lepsze decyzje

Wygodnie wysyłaj zapytania do dostawców i porównuj oferty. Przejrzyj też historię i statystyki zamówień. Pozycjonuj dostawców i wybieraj najkorzystniejsze ceny!

%

O tyle skrócisz czas obsługi zamówień dzięki automatyzacji zakupów

%

O tyle możesz zmniejszyć koszt procesowania zakupów dzięki aplikacji

%

Tylu pracowników korzystających z aplikacji do zarządzania zamówieniami jest z niej zadowolonych

Aż 97% osób odpowiadających za zakupy doświadcza trudności związanych z realizacją swoich zadań. Procesowanie dokumentów zajmuje nawet ⅓ czasu pracy. Dzięki automatyzacji pracownicy nie muszą już ręcznie przetwarzać zamówień i obsługiwać faktur czy opisywać dokumentów. Zamiast kontaktować się telefonicznie czy mailowo, ustaw automatyczne przypomnienia w aplikacji.

Aplikacja zapewnia szybszą realizację zakupów i lepszą komunikację!

Aplikacja porządkuje zadania i zapewnia pełną transparentność procesu. Jako manager kontrolujesz obieg dokumentów, znasz historię zmian we wnioskach i śledzisz przebieg akceptacji. Dzięki jasnym i przejrzystym raportom dostępnym na żądanie możesz w każdej chwili skontrolować poziom wydatków. Połącz zamówienie z fakturą, która go dotyczy, zapewnij 100% zgodności.

Sprawne zarządzanie zakupami to realne oszczędności!

Organizacja działu zakupów w nowoczesnym wydaniu

Aplikacje biznesowe tworzone na platformie Qalcwise to pierwszy krok w kierunku digitalizacji oraz automatyzacji czasochłonnych procesów zachodzących w firmie. Ręczne przetwarzanie danych w postaci papierowych formularzy czy faktur generuje znacznie więcej błędów oraz pochłania zasoby czasowe pracowników, co przekłada się na dodatkowe koszta. Zarządzanie zakupami przy pomocy narzędzi Qalcwise pozwala uniknąć nieumyślnych pomyłek oraz przyśpiesza procesy związane ze sprzedażą.

Zarządzanie zakupami dla SMB oraz Enterprise

Wśród naszych klientów znaleźć można liderów branży z segmentów SMB oraz Enterprise. Aplikacje do zarządzania zakupami stworzone na naszej platformie można swobodnie modyfikować, dzięki czemu spełniają one w pełni indywidualne potrzeby danej organizacji czy działu. Z tego właśnie powodu cenione oraz wykorzystywane są one zarówno w mniejszych, jak i większych firmach.

Bezpieczne Zarządzanie zakupami przy pomocy aplikacji na platformie Qalcwise

Digitalizacja procesów związanych z organizacją działu zakupów skutecznie zwiększa wykrywalność nadużyć ze strony pracowników oraz redukuje prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości w postaci nieumyślnych błędów. Chaotyczne przetwarzanie danych bez odpowiednich narzędzi może być przyczyną wycieku. Tego rodzaju incydenty są często przyczyną wypowiadania umów, ponieważ raz nadszarpnięte zaufanie jest znacznie trudniej odbudować. 

Intuicyjna organizacja działu zakupów z Qalcwise

Automatyzacja powiadomień oraz monitoring stanu realizacji zleceń w czasie rzeczywistym przyczyniają się do poprawy efektywności pracy. Organizacja działu zakupów przy pomocy aplikacji Qalcwise umożliwia także łatwą analizę danych historycznych. Podejmowanie dobrych decyzji biznesowych w oparciu o nierzetelne dane jest niemalże niemożliwe, a z pewnością kosztowne. Precyzyjne statystyki umożliwiają dobranie najlepszej oferty dostępnej w danej chwili oraz uporządkowanie nieustannie zmieniających się dostawców.

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje manualną obsługę i eliminuje papierowe dokumenty zapewniając sprawne zarządzanie zakupami firmowymi

Aplikacja jest w pełni customizowana, możesz ją dostosować do specyfiki swojej firmy

Z

Zapewnij przestrzeganie standardów zgłaszania zapotrzebowania, kontroluj ścieżkę akceptacji i stwórz bazę preferowanych dostawców

Zgłaszaj i akceptuj wnioski w każdym miejscu i czasie – w swoim smartfonie!

Uwolnij pracowników od żmudnych zadań i papierologii, zwiększ ich satysfakcję z pracy!

Zaufali nam