Aplikacja do zarządzania flotą w nowoczesnej odsłonie

Zarządzanie flotą pojazdów przy pomocy papierowych formularzy to skrajnie nieefektywna czasowo strategia. Manualne przetwarzanie takich dokumentów generuje znaczniej więcej pomyłek oraz jest nieekologiczne. Aplikacja do zarządzania flotą pojazdów stworzony na platformie Qalcwise umożliwia automatyzację oraz digitalizację procesów z tym związanych. Jest to rozwiązanie szyte na miarę – oznacza to, że wszystkie niezbędne funkcjonalności można dostosować oraz swobodnie modyfikować tak, aby spełniały one indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy zarządzającego flotą.

Oprogramowanie do zarządzania flotą dla SMB oraz Enterprise

Niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa warto skorzystać z dopasowanych narzędzi, które sprzyjają wzrostowi biznesu. System do zarządzania flotą dostępny na platformie Qalcwise to kompleksowy zestaw aplikacji, które podobnie jak szwajcarski scyzoryk znajdą zastosowanie w każdej sytuacji. Dzięki niemu nasi klienci z segmentów Small Medium Business oraz Enterprise zaoszczędzili nawet do 30% na kosztach obsługi.

Bezpieczny system do zarządzania flotą

Zakup floty pojazdów na potrzeby firmy to niezwykle kosztowe przedsięwzięcie. Zdaniem wielu niezbędne do tego jest to odpowiednie oprogramowanie do zarządzania flotą, które pozwala zabezpieczyć się przed nadużyciami oraz nieintencjonalnymi błędami, które popełniane są często jeśli w grę wchodzą papierowe formularze. Dzięki Qalcwise można łatwo uniknąć kolidujących ze sobą rezerwacji oraz w każdej chwili sprawdzić dane historyczne. Pozwala to przykładowo ustalić, kto jest potencjalnie odpowiedzialny za zgłoszone nieprawidłowości lub usterki.

Mobilny program do zarządzania flotą pojazdów

Aplikacja do zarządzania flotą dostępna na platformie Qalcwise jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych. Znacznie ułatwia to procesy związane z dokonywaniem rezerwacji, rozpatrywaniem próśb o udostępnienie pojazdu oraz monitorowaniem kosztów lub umów.

Aplikacja do zarządzania flotą w czasie rzeczywistym

Największą wadą tradycyjnego papierkowego sposobu zarządzania flotą jest brak możliwości monitorowania oraz analizowania posiadanych zasobów w czasie rzeczywistym. Przygotowanie nawet najprostszego raportu pochłania zasoby czasowy oraz generuje dodatkowe koszta. Aplikacja do zarządzania flotą stworzona na platformie Qalcwise umożliwia łatwe generowanie szczegółowych raportów dotyczących poszczególnych pojazdów. Pozwala to uniknąć nieprawidłowości oraz nadużyć, a także zadbać, aby wszystkie pojazdy miały ważne przeglądy.