Czy aplikacja do ewidencji czasu pracy jest potrzebna?

aplikacja ewidencja czasu pracy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy pracodawcy zobowiązani są do prowadzenia ewidencji czasu pracy indywidualnie dla każdego pracownika. Musi zawierać ona informacje dotyczące przepracowanej liczby godzin w danym okresie. Na jej podstawie wypłacane są później przykładowo wynagrodzenia. Ponieważ pracownicy są także objęci obowiązkiem prowadzenia ewidencji przepracowanych godzin, wiele firm decyduje się automatyzację procesów z tym związanych.

Na platformie Qalcwise dostępne są sprawdzone programy do ewidencji czasu pracy cenione przez naszych klientów z segmentu SMB oraz Enterprise. Można je swobodnie modyfikować tak, aby spełniały indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy oraz pracownika. Rejestrowanie czasu pracy nie powinno być czasochłonne ani skomplikowane. Elektroniczny system do ewidencji czasu pracy pozwala skutecznie zapomnieć o kartach zakładowych kojarzonych z okresem PRL-u oraz pomyłkach związanych z ręcznym przetwarzaniem papierowych dokumentów.

Czym program do ewidencji czasu pracy Qalcwise wyróżnia się na rynku?

Nowoczesny system do ewidencji czasu pracy stworzony na naszej platformie można w pełni dopasować. Generyczne niedostosowane do specyfiki danego biznesu narzędzia uniemożliwiają prawidłowy wzrost oraz po cichu pochłaniają zasoby czasowe całego zespołu.

Aplikacja do ewidencji czasu pracy Qalcwise może zostać bez problemu zintegrowana z innymi narzędziami na naszej platformie, tak aby automatyzacja procesów w firmie nie ograniczała się tylko do jednej płaszczyzny.

Warto zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa samych danych wynikające ze scentralizowanego rozwiązania, jakim jest program do ewidencji czasu pracy Qalcwise. Mając na uwadze obowiązujące przepisy, nie można pozwolić sobie na lekkomyślne zachowanie pracowników, jakim może być przechowywanie danych na przypadkowych nośnikach lub prywatnych chmurach. Korzystając z aplikacji na platformie Qalcwise można łatwo przeanalizować dane historyczne i wyeksportować je w formie raportu na żądanie.

Mobilna aplikacja do ewidencji czasu pracy Qalcwise

Program do ewidencji czasu pracy oraz wszystkie pozostałe narzędzia dostępne na platformie Qalcwise są w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Pozwala to wygodnie zarządzać projektami oraz monitorować je w czasie rzeczywistym. Aplikacja do ewidencji czasu pracy to także skuteczne narzędzie pomocnicze przy układaniu harmonogramów pracy, ponieważ umożliwia ona automatyczną synchronizację godzin pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w dany projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *