Integracja z Zapier – ponad 2000 systemów dostępnych w Qalcwise!

Aplikacje Qalcwise dzięki integracji z Zapier zapewniają dostęp do ponad 2000 systemów! Teraz aplikacje „bez programowania” możesz zintegrować z dowolnym narzędziem i zyskać nieograniczone możliwości automatyzacji pracy.

W Qalcwise wierzymy, że budowanie zaawansowanych systemów biznesowych bez jednego wiersza kodu jest możliwe. To pozwala przyspieszyć automatyzację procesów, odciążyć IT i rozwinąć umiejętności pracowników biznesowych. Platforma Qalcwise została oparta o proste formuły znane z arkuszy kalkulacyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalne podejście do tworzenia aplikacji biznesowych. Pozwala osobom bez umiejętności technicznych samodzielnie tworzyć i konfigurować aplikacje. Każdy może tworzyć obieg zadań i dokumentów kilkoma kliknięciami!

Teraz jest to jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki połączeniu z Zapier, Qalcwise umożliwia integrację z ponad 2000 aplikacji, takich jak narzędzia biurowe (Microsoft Office, Google Sheets), poczta (Gmail), marketingowe (GetResponse, MailChimp, HubSpot), social media (Facebook, Twitter, LinkedIn), narzędzia pracy grupowej (Asana, Slack), serwisy płatnicze (PayPal) . Pełna lista aplikacji, które zintegrujesz z Qalcwise, dostępna jest na stronie Zapier.

Jak to działa w praktyce? Wyobraź sobie, że przychodzi email na wskazaną skrzynkę, albo zawiera wskazane słowo -> uruchamia się aplikacja Qalcwise. Dodajesz wiersz w arkuszach Google -> uruchamia się proces w Qalcwise. A może robisz wpis w kalendarzu i chcesz uruchomić automatycznie apkę Qalcwise. Automatyzuj dowolne procedury w aplikacjach Qalcwise przy użyciu zdarzeń z zewnętrznych systemów. Dzięki temu możesz w prosty sposób zarządzać informacjami w różnych miejscach i danymi z różnych źródeł. Zyskujesz mnóstwo czasu na ważniejsze zadania !

Aby zintegrować aplikację z Qalcwise, załóż konto na Zapier i w 5 minut wykilkaj dowolny scenariusz!