Integracja ze Scanye – jeszcze więcej możliwości dla działów księgowych

Qalcwise został zintegrowany ze Scanye – narzędziem dla biur rachunkowych i działów księgowych, które przyśpiesza pracę z fakturami. Scanye pomaga wpisać do programu księgowego od 150 do nawet 400 faktur w godzinę i eliminuje problem ręcznego przepisywania danych.

Integracja pozwala na:

  • wysłanie pliku PDF lub skanu z fakturą z aplikacji Qalcwise do Scanye,
  • uzyskanie danych z wysłanej faktury w aplikacji Qalcwise.

Dodatkowo, jeśli po wysłaniu zdjęcia lub pliku z fakturą i otrzymaniu z niej danych, znajdziesz w zwróconych danych błąd, Qalcwise może automatycznie wysłać poprawione dane do Scanye. Dzięki temu Scanye ‘uczy się’ lepiej odczytywać kolejne faktury .

Widok z aplikacji Qalcwise: po dodaniu pliku z fakturą, wystarczy nacisnąć przycisk “OCR”, aby automatycznie pobrać do aplikacji dane z dokumentu. Po pobraniu numeru NIP, aplikacja pobiera i weryfikuje dane dostawcy dostępne dzięki integracji z GUS.

Jak włączyć opisane funkcje w aplikacji Qalcwise?

  1. Zarejestruj się na stronie internetowej Scanye, aby otrzymać nazwę użytkownika oraz hasło.
  2. Przejdź do aplikacji Qalcwise. W panelu “Administracja” wybierz zakładkę “Zewnętrzne źródła danych”.
  3. Wybierz źródło danych o nazwie “Scanye” poprzez zaznaczenie “Włączony” i wpisz nazwę użytkownika oraz hasło do Scanye.

To wszystko! Od teraz możesz korzystać ze zautomatyzowanego zarządzania fakturami od Scanye.

Integracja gwarantuje jeszcze bardziej zaawansowane wsparcie dla działów księgowych naszych Klientów. Zachęcamy do skorzystania z nowych funkcji – satysfakcja gwarantowana!