Jak zarządzać projektami w aplikacji Qalcwise?

qw-app-project-management-scheduling

Jesteś Project Managerem? Chciałbyś mieć wszystkie projekty i zadania w jednym miejscu? Marzy Ci się proste zarządzanie, przydzielanie zadań i monitorowanie postępów? Żaden z dostępnych programów nie spełnia Twoich oczekiwań? Zastąp swój obecny system lub arkusz kalkulacyjny prostą aplikacją Qalcwise i dostosuj ją do siebie!

Nawet najlepsi menedżerowie potrzebują profesjonalnych narzędzi, aby zapewnić sprawną realizację zadań swoich i zespołu. Na rynku znajdziesz wiele programów, jednak większość z nich oferuje gotowe, sztywne moduły. Aplikacje na platformie Qalcwise są gotowe do użycia i pozwalają na pełną customizację. To jedyne rozwiązanie, które pozwoli Ci w 100% dopasować narzędzie do procesu, a nie na odwrót. Wreszcie będziesz mógł prowadzić nieograniczoną liczbę projektów na swoich zasadach lub tak jak wymaga tego organizacja i struktura Twojej firmy!

Aplikacje do zarządzania projektami możesz w prosty sposób samodzielnie skonfigurować. Delegowanie zadań, monitorowanie postępów i przygotowywanie raportów nigdy nie było prostsze. Zobacz, jakie możliwości stwarza Project Managerom Qalcwise, zapewniając szybszą i sprawniejszą realizację zadań!

Qalcwise zapewnia dwie, pełni customizowane aplikacje do zarządzania projektami: jedną do tworzenia projektów i delegowania zadań, a drugą do raportowania efektów.

Aplikacja do tworzenia projektów

W tej aplikacji stworzyliśmy 4 etapy dla procesu zarządzania projektem. Jednak możesz je edytować, dodać ich więcej lub usunąć wybrane w zależności od potrzeb Twojej firmy. Podstawowe etapy to: Inicjalizacja, Planowanie, Implementacja i Zamykanie.

Twoim pierwszym krokiem będzie określenie Project Managera i wykonawców (np. poszczególne departamenty). Następnie określ kategorię projektu i datę zakończenia.

Dodaj zadania do poszczególnych etapów projektu. Będzie mógł również dodawać nowe zadania na dalszych etapach lub edytować obecne.

Po uzupełnieniu danych, możesz wystartować projekt. W tym momencie poszczególne departamenty otrzymają zadania do realizacji. Każdy pracownik zobaczy przydzielone zadanie na tablicy, po zalogowaniu do Qalcwise. 

Pracownik danego działu może przyjąć zadanie, dodać opis albo zmienić datę jego wykonania. Może też zaznaczyć, że task został zrealizowany lub zakończył się niepowodzeniem.

W każdej chwili, jako Project Manager, możesz podejrzeć stan wykonania poszczególnych zadań – podany w wartości procentowej. Możesz kontrolować postępy prac na bieżąco i reagować w razie opóźnień czy problemów. Z poziomu raportu możesz przejść do poszczególnych zadań i je podejrzeć lub zamknąć (zatwierdzić realizację tasku). 

Gdy wszystkie taski zostaną wykonane, możesz kliknąć przycisk “Project completed” i zakończyć projekt.

Aplikacja do raportowania projektów

Druga aplikacja umożliwia wygodny podgląd rezultatów i wygenerowanie raportu. Raport pokazuje wszystkie aktywne projekty i wszystkie zadania. Po wybraniu dowolnego projektu pokazują się stany realizacji wszystkich tasków. 

Aplikacje Qalcwise stwarzają więcej możliwości niż popularne narzędzia i są dużo prostsze w użyciu. Pozwalają szybko i wygodnie zarządzać wieloma projektami i zadaniami w jednym miejscu. Usprawniają komunikację, pracę grupową, minimalizując ryzyko opóźnień i błędów.

Chcesz przetestować aplikację do zarządzania projektami? Napisz do nas: qalcwise@qalcwise.com !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *