Partner’s Day by Qalcwise

Partners Day

Partner’s Day by Qalcwise to event, który odbył się w 13 września 2022, w NINE’s Restaurant & Sports Bar. Na Qalcwise Partner’s Day 2022 zgromadziło się kilkadziesiąt osób, z którymi rozmawialiśmy o nowym Programie Partnerskim, strategii i planach na nadchodzący rok, road mapie i nowych funkcjonalnościach, best dev practice, ale także inspirowaliśmy ich do szerzenia wiedzy o nocode w Polsce. W spotkaniu wzięli udział partnerzy biznesowi tacy jak: Addendum, BWExperts , MAIN Data Center, COMVERGA , EY, eNovem, Intraq, Konrad Kowal, KR GROUP, Mabronet, , Net Complex , Omega, czy Subeo.

Rozmowy o no-code

Rozmowy, pytania, ciekawe dyskusje i inspirujące pomysły, były skupione wokół rynku no-code w Polsce. Rozmawialiśmy o przyszłości no-code i o szybkim rozwoju rynku za granicą. Według wskaźnika CAGR zakładany jest wzrost kategorii low-code/no-code z 10,3 mld USD w 2019 r. do 187 mld USD w 2030 r. Więcek pisaliśmy o tym tutaj. 

Portal Partnerwise dostępny dla Partnerów Qalcwise

Spotkanie stało się też przyczynkiem do uruchomienia nowej wersji portalu PartnerWise, dostępnej dla Partnerów Biznesowych Qalcwise. Platforma zawiera zestaw niezbędnych plików, dokumentów, do prowadzenia przez parterów działań marketingowych, rejestrację klientów oraz tutoriale pokazujące jak krok po korku zbudować aplikację dla klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *