Qalcwise najlepszym start-upem technologii cloud w Polsce

Jury 9. konkursu Best in Cloud uznało Qalcwise za najlepszy start-up technologii cloud w Polsce. Nagrody przyznano podczas konferencji Best in Cloud, która odbyła się 20 maja w formule online. 

Technologia cloud z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. W 2018 roku wartość globalnego rynku rozwiązań chmurowych wynosiła 272 miliardów dolarów. Do 2023 roku ma ona wzrosnąć do ponad 623 miliardów dolarów (ReportLinker.com). Chmura posiada szereg zalet: zapewnia elastyczność i szeroki dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązania chmurowe szczególnie doceniono w trakcie pandemii COVID-19, podczas której upowszechniła się praca zdalna. Technologia cloud staje się nieodzownym elementem infrastruktury IT również w polskich firmach. 

Celem konkursu Best in Cloud organizowanego przez Computerworld było wyłonienie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań chmurowych. Nagrody przyznano w 8 kategoriach produktowych, ale uhonorowano także firmy, które w sposób efektywny i innowacyjny wykorzystują rozwiązania cloud. 

Qalcwise zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy start-up technologii cloud.

Dziękujemy za wyróżnienie jury konkursu. Pragniemy także podziękować naszym niezawodnym Partnerom oraz Klientom, bez których nie moglibyśmy osiągać podobnych sukcesów.

Gratulujemy pozostałym laureatom. Dowiedz się więcej o konkursie Best in Cloud.