Qalcwise partnerem konferencji Motywacja na Produkcji

motywacja-na-produkcja-qalcwise

Qalcwise został partnerem 5. edycji konferencji Motywacja na produkcji, w tym roku odbywającej się online. Tematem przewodnim wydarzenia jest to, jak zwiększyć motywację pracowników oraz przejść od wyższego zaangażowania do wyższej produktywności w firmach produkcyjnych.

Motywacja na Produkcji – to najdłużej działająca, a zarazem najpopularniejsza platforma spotkań szefów branży produkcyjnej. Wysokiej jakości program w dynamicznej, dwusesyjnej formule – unikalny miks kluczowych wyzwań na bazie badań rynkowych i konsultacji eksperckich to gwarancja jakości. Prelegenci konferencji przedstawią pogłębione case studies, zapewniając konkretną i ciekawą wiedzę. Jubileuszowa, piąta edycja odbędzie się w dnia 22 i 23 września online.

W pierwszym dniu wydarzenia wystąpi również Krzysztof Kowal, CEO Qalcwise, z prelekcją pt. „Samodzielność, Automatyzacja, Kreatywność, Innowacja, Satysfakcja – znajdź część wspólną”. Opowie, czym są aplikacje biznesowe, jak wspierają działy HR, ułatwiają budowanie nowoczesnego i zaangażowanego miejsca pracy. Dla uczestników Forum firma Qalcwise przygotowała specjalną ofertę!

Zapraszamy do rejestracji: https://motywuj-produkcje.pl/

Przeczytaj również: Portal pracowniczy, o którym skrycie marzą HR-owcy