Qalcwise w akceleratorze People Power

people_power_qalcwise

W ostatni weekend zostaliśmy nominowani w programie akceleracyjnym People Power Accelerator – Work & HR Tech do współpracy z Nationale-Nederlanden Polska.

People Power to akceletaor łączący potencjał start-upów i korporacji. 3-miesięczny akcelerator skierowany jest do start-upów pracujących nad rozwiązaniami w zakresie HR oraz optymalizacją sposobu pracy w organizacjach. Nad prawidłowym przebiegiem całego projektu będą czuwać doświadczeni mentorzy – uznani eksperci i założyciele firm. Program został powołany do życia przez Bartka Janowicza, CEO Proinnovate, oraz Wojciecha Ozimka, CEO One2tribe. Partnerami korporacyjnymi pierwszej edycji zostały trzy firmy: Play, Philip Morris i Nationale Nederlanden.

W weekend 16-17 listopada mentorzy wyłonili start-upy, które przygotują pilotażowe  wdrożenia. Qalcwise został nominowany do współpracy z Nationale-Nederlanden Polska. Nasz zespół przygotuje rozwiązanie pozwalające zarządzać procesami HR.

Dziękujemy organizatorom People Power za zaufanie i bierzemy się ostro do pracy! Demo Day podsumowujący postępy start-upów odbędzie się na początku marca 2020 r.