Qalcwise wzbogacony o nowe funkcje wyszukiwania i pobierania danych

Stale pracujemy nad rozwojem naszej platformy no-code. Chcemy oferować dostęp do narzędzia, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego też ciągle wzbogacamy Qalcwise o nowe funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z naszych aplikacji jest jeszcze łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. 

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszego API trzy nowe, przydatne funkcjonalności, które wspierają integrację Qalcwise z innymi systemami używanymi przez Klientów. 

Oto one:

  1. Wyszukuj wybrane dane w obrębie nawet najbardziej złożonych i rozległych baz rekordów. 

Koniec z ręcznym przeszukiwaniem niekończących się tabelek.Przykładowo, jeśli prowadzisz rejestr umów sprzedażowych na przestrzeni lat, od teraz za pomocą Qalcwise możesz sprawnie wyszukać z tabeli te umowy, które zostały podpisane w wybranym miesiącu danego roku czy odnaleźć wszystkie dokumenty zakupowe dotyczącego danego produktu lub usługi. 

Dokumentacja techniczna 

  1. Sprawnie odnajduj konkretne dokumenty w aplikacji. 

Od teraz szybko wyszukasz odpowiednie dokumenty, które powstały w aplikacjach Qalcwise lub zostały do nich zaimportowane. Przykładowo, jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania urlopami, możesz łatwo wyszukać wszystkie wnioski złożone w aplikacji przez konkretną osobę czy wnioski z wybranego tygodnia. 

Dokumentacja techniczna 

  1. Pobieraj dane w obrębie jednego dokumentu. 

Chcesz wykorzystać dane zamieszczone w dokumencie poza aplikacją Qalcwise? Nic prostszego – od teraz możesz z łatwością je pobrać na urządzenie, którego używasz. 

Dokumentacja techniczna 

Wypróbuj nowe funkcjonalności jeszcze dziś!