Dlaczego w firmie potrzebny jest aplikacja do zarządzania urlopami?

Odpowiednie rozplanowanie grafiku zabiera czas pracy menadżerów oraz liderów poszczególnych zespołów. Aplikacja do zarządzania urlopami stworzona na platformie Qalcwise pozwala zautomatyzować żmudne i czasochłonne procesy związane z regularnym przygotowywaniem grafiku. Taki program niesie ze sobą również korzyści dla pracowników, ponieważ o wiele prościej zaplanować jest wyjazd czy urlop. W wielu firmach nawet drobne zmiany terminu wymagają akceptacji przełożonego.

Czy aplikacja do zarządzania urlopami Qalcwise jest zgodna z kodeksem pracy?

Aplikacja do zarządzania urlopami dostępna na naszej platformie jest regularnie aktualizowany pod kątem obowiązujących w danej chwili przepisów prawa. Pozwala to oszczędzić cenny czas, zwiększyć efektywność pracy oraz uniknąć niepotrzebnych nerwów związanych ze śledzeniem najdrobniejszych zmian w prawie. To także koniec z niekończącymi się pytaniami o to ile dni urlopu zostało danemu pracownikowi do końca roku. Można to samodzielne sprawdzić w każdej chwili, przełożeni zaś doceniają raporty „na żądanie”, dzięki którym analiza wybranych danych jest prosta i przyjemna.

Mobilna aplikacja do urlopów

W trakcie delegacji czy wakacji o wiele częściej wykorzystywane są urządzenia mobile, takie jak smartfony czy tablety. Program do urlopów stworzony na platformie Qalcwise to doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na mobilność w biznesie. Pełna kontrola harmonogramu pracy pozwala uniknąć strat wynikających z nieobecności lub nieodpowiedniego rozplanowania grafiku.