Dlaczego w firmie potrzebny jest aplikacja do zarządzania urlopami?

zarządzanie urlopami

Odpowiednie rozplanowanie grafiku zabiera czas pracy menadżerów oraz liderów poszczególnych zespołów. Aplikacja do zarządzania urlopami stworzona na platformie Qalcwise pozwala zautomatyzować żmudne i czasochłonne procesy związane z regularnym przygotowywaniem grafiku. Taki program niesie ze sobą również korzyści dla pracowników, ponieważ o wiele prościej zaplanować jest wyjazd czy urlop. W wielu firmach nawet drobne zmiany terminu wymagają akceptacji przełożonego.

Czy aplikacja do zarządzania urlopami Qalcwise jest zgodna z kodeksem pracy?

Aplikacja do zarządzania urlopami dostępna na naszej platformie jest regularnie aktualizowany pod kątem obowiązujących w danej chwili przepisów prawa. Pozwala to oszczędzić cenny czas, zwiększyć efektywność pracy oraz uniknąć niepotrzebnych nerwów związanych ze śledzeniem najdrobniejszych zmian w prawie. To także koniec z niekończącymi się pytaniami o to ile dni urlopu zostało danemu pracownikowi do końca roku. Można to samodzielne sprawdzić w każdej chwili, przełożeni zaś doceniają raporty „na żądanie”, dzięki którym analiza wybranych danych jest prosta i przyjemna.

Mobilna aplikacja do urlopów

W trakcie delegacji czy wakacji o wiele częściej wykorzystywane są urządzenia mobile, takie jak smartfony czy tablety. Program do urlopów stworzony na platformie Qalcwise to doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na mobilność w biznesie. Pełna kontrola harmonogramu pracy pozwala uniknąć strat wynikających z nieobecności lub nieodpowiedniego rozplanowania grafiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *