Zapotrzebowania

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem nie polega na manualnym obiegu dokumentów, często związanym z licznymi

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zapotrzebowania

Zapotrzebowania

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem nie polega na manualnym obiegu dokumentów, często związanym z licznymi pomyłkami, błędami. Obecnie konieczne jest ciągłe wsparcie ze strony systemów informatycznych. Szczególną rolę odgrywają tu aplikacje no-code: proste w obsłudze i tworzeniu, intuicyjne. Qalcwise ze swoją aplikacją do zapotrzebowań wychodzi naprzeciw problemom z prawidłowym, bezpiecznym, klarownym funkcjonowaniem firm.

Jednym z najważniejszych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie jest właśnie proces aplikacji zapotrzebowań. Na czym on polega? 

Czytaj więcej

Zapotrzebowania

Aplikacja no-code od Qalcwise służy do składania zapotrzebowania na najróżniejsze artykuły lub usługi w firmie. Uprawnieni użytkownicy po zalogowaniu do właściwej bazy mają dostęp do specjalnego formularza, przez który wnioskują o konkretne towary, usługi. Proces akceptacji przez osoby decyzyjne jest bardzo prosty. Otrzymują oni notyfikacje mailowe z informacją o wpłynięciu nowego zapotrzebowania. Po podjęciu decyzji (pozytywnej lub negatywnej) wnioskujący otrzymuje z postanowieniami przełożonych. Proste, prawda?

Aplikacja od Qalcwise umożliwia przyspieszenie realizacji zapotrzebowania. Eliminuje przestroje wynikające z ręcznego przepisywania dokumentacji – co zdarzało się tak często w wielu firmach. Daje ona możliwość zbierania i zapisywania ofert. Panuje pełna synchronizacja danych. Nic się nie zgubi, nic się nie zniszczy. Wszystkie wnioski mają jednolitą formę, dzięki czemu nie panuje bałagan ani nie dochodzi do nieporozumień, wynikających z niezrozumienia odpowiedzi, statusu, decyzji. Proces składania zamówienia odbywa się na podstawie zaakceptowanego zapotrzebowania.

Aplikacja do zamówień od Qalcwise jest docelowo przeznaczona dla Administratorów poszczególnych działu, Działu Zakupów oraz pracowników odpowiedzialnych za zgłaszanie zapotrzebowania. Jej intuicyjność sprawia, że wnioskowanie o towary lub usługi jest bezproblemowe, szybkie. Wersja Enterprise zawiera więcej funkcjonalności, m.in. jest powiązana z aplikacją do obiegu faktur. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Qalcwise!

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać od
  aplikacji do zapotrzebowań?

  Korzyści

  projektuj

  Pełna automatyzacja procesów

  Automatyzacja procesów biznesowych to rewolucja – na lepsze – w każdej firmie. Odstąpienie od składania papierowych formularzy (w tym dotyczących zapotrzebowani i zamówień) pozwoli działać efektywniej, wydajniej, szybciej. W naszej aplikacji no-code wszystkie wnioski mają jednolitą formę, co ułatwia ich odbiór, analizę i podejmowanie decyzji.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Prosty sposób akceptacji przez osoby decyzyjne

  Nasza aplikacja no-code działa intuicyjnie i bardzo prosto. Zazwyczaj nie trzeba czekać długo na akceptację (lub nie) wniosku o zgłoszonym zapotrzebowaniu. Kiedy do aplikacji wpłynie pismo wnioskujące, do osób decyzyjnych jest automatycznie wysyłany mail z informacją. To ułatwia pracę osobom zgłaszającym potrzebę zamówienia towaru lub usługi.

  kolo

  Łatwy podgląd do wszystkich składanych wniosków

  Tworząc naszą aplikację do zapotrzebowań, mieliśmy na uwadze także aspekty wizualne i estetyczne. Przejrzysty panel pozwala łatwo dotrzeć do wszystkich składanych wniosków o zapotrzebowania. Łatwy podgląd i jednolita forma dokumentów z formalnymi zapytaniami ułatwi pracę. Poszukiwanie pism nie zajmie wieków, tylko chwilę.

  Tabele baz danych oparte o komendy Excela

  Uproszczony proces składania zamówienia

  Składanie zapotrzebowania i zamówienia za pośrednictwem naszej aplikacji no-code jest bardzo proste. Wystarczy wysłać wniosek z prośbę i czekać na odpowiedź osoby decyzyjnej. Zarówno ona, jak i wnioskujący otrzymują powiadomienia mailowe. Przełożony – o wpłynięciu nowego zapotrzebowania. Wnioskujący – o decyzji.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  zapotrzebowaniami to:

  Automatyzacja

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego zapotrzebowania

  Powiadomienia mailowe do osób decyzyjnych w sprawie wpłynięcia nowego zapotrzebowania to funkcjonalność, z której nie trzeba się tłumaczyć. Pośpiech w takich momentach jest wskazany – nieobecność jakiegoś towaru lub usługi może spowodować przestój w firmie. Zatrzymanie prac z kolei to straty finansowe. Coś takiego się nie zdarzy z naszą aplikację no-code.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Prawidłowe wypełnienie formularza z prośbą o zapotrzebowanie jest kluczem do sukcesu. Niewłaściwy układ lub błędne informacje mogłyby nieco namieszać w Dziale Zakupów. Nasza aplikacja no-code sprawdza, czy dany formularz został poprawnie wypełniony. Jeśli nie – pojawi się adekwatna informacja, a wiadomość nie zostanie wysłana.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

  Wnioskujący, który wysłał zapytanie w sprawie zapotrzebowania na dany towar lub usługę, z pewnością chciałby otrzymać odpowiedź jak najszybciej. I tak się dzieje – gdy decyzja się pojawi, przychodzi do niego notyfikacja mailowa. Układ i mechanizm działania naszej aplikacji no-code sprzyja elastyczności i szybkości działania. Jak najmniej przestojów.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

  Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

  Aplikacja do zapotrzebowań jest bezpośrednio połączona z aplikacją do składania zamówień. Nic dziwnego, oba programy korelują się ze sobą. Powiązanie tych systemów daje możliwość szybszego, łatwiejszego i konkretniejszego składania zamówień na dany towar, usługę. To znacząco ułatwia codzienną pracę, zapobiega przestojom.

  Funkcje aplikacji

  Powiązanie z aplikacją do obiegu faktur

  Aplikacja do zapotrzebowań jest też powiązana z aplikacją do obiegu faktur. Istnieje jednak haczyk. Owa funkcjonalność jest dostępna jedynie w wersji Enterprise programu. Aplikacje do zapotrzebowań, zamówień i obiegu faktur są połączeniem, którego nie należy lekceważyć. Umożliwiają szybkie zamawianie i rozliczanie zamówień.

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól wymaganych w formularzu

  Funkcje aplikacji

  Przypisanie budżetu do danego wniosku

  W wersji Enterprise czeka jeszcze jedna ciekawa, zaawansowana funkcjonalność. Otóż istnieje możliwość przypisania budżetu do danego wniosku o zapotrzebowanie. Znajomość wyceny za pożądaną, zamawianą usługę lub towar pozwala osobie decyzyjnej jeszcze lepiej zastanowić się nad decyzją. Nie musi się bać, że podejmie błędne ustalenie.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!