Dlaczego warto przenieść budżet firmy z Excela do aplikacji?

budzet_firmy_aplikacja_qalcwise

Plan budżetowy jest jednym najważniejszym narzędzi dla przedsiębiorstw, źródłem informacji o kondycji firmy, a także podstawą wielu kluczowych decyzji. Solidnie przygotowany budżet firmy identyfikuje dostępny kapitał, szacuje wydatki i przewiduje przychody. Mimo że budżetowanie jest procesem newralgicznym dla osiągnięcia zysków, w większości przedsiębiorstw nadal obsługiwany jest manualnie i w Excelu.

Czytaj dalej Dlaczego warto przenieść budżet firmy z Excela do aplikacji?

Top 9 uciążliwych procesów, które zdigitalizujesz w kilka godzin

top9_procesybiznesowe_digitalizacja_aplikacja

Czy wiesz, że Twoi pracownicy spędzają nawet ponad połowę czasu na zadaniach administracyjnych? Dzięki digitalizacji procesów możesz uwolnić ich od najbardziej powtarzalnych, żmudnych prac i pozwolić im zająć się bardziej wartościowymi zadaniami. Sprawdź, które procesy warto zdigitalizować w pierwszej kolejności. I jak zrobić to w kilka godzin!

Czytaj dalej Top 9 uciążliwych procesów, które zdigitalizujesz w kilka godzin

Jesienne nowości na platformie Qalcwise

Lato ma się ku końcowi, czas zmienić garderobę na jesienną! Trendy na nadchodzący sezon są jednoznaczne: hitem będzie jeszcze bardziej intuicyjny interfejs! W dodatkach królować będą: uproszczone widoki, identyfikacja bez adresu e-mail, integracja z kartą Revolut. Przejrzyjmy, jakie nowości trafiły do naszej Qalcwise’owej szafy wraz z wdrożeniem wersji 1.4 platformy.

Czytaj dalej Jesienne nowości na platformie Qalcwise

Od aplikacji biznesowej po platformę współpracy

Zapotrzebowanie na narzędzia usprawniające współpracę zespołów rośnie z każdym rokiem, w miarę jak stajemy się coraz bardziej świadomi znaczenia skutecznej komunikacji. Jesteśmy coraz bardzo wyspecjalizowani, dlatego musimy wymieniać się wiedzą z innymi członkami zespołu, aby sprawnie wykonywać codzienne zadania. Jednocześnie wzrasta szum informacyjny.

Czytaj dalej Od aplikacji biznesowej po platformę współpracy

Projektowanie aplikacji w Designerze Qalcwise jest teraz bardzo proste

Projektowanie aplikacji no-code jest znacznie prostsze niż programowanie, jednak użytkownicy biznesowi mogą nadal czuć się zbyt onieśmieleni czy przestraszeni, aby zacząć korzystać z takich narzędzi. Mając to na uwadze, jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed projektantami Qalcwise jest zachęcenie nowych użytkowników do zrobienia pierwszego kroku w procesie tworzenia aplikacji.

Czytaj dalej Projektowanie aplikacji w Designerze Qalcwise jest teraz bardzo proste

Święty Mikołaj przybywa do miasteczka Qalcwise

Wkrótce udostępnimy nową wersję Qalcwise, a otrzymasz ją bez względu na to, czy byłeś grzeczny czy niegrzeczny w tym roku. Być może spodziewasz się kilku znaczących zmian w Qalcwise Designer, które sprawią, że proces tworzenia aplikacji będzie bardziej przyjazny dla użytkownika. Sprawdź na co dokładnie się przygotować?

Czytaj dalej Święty Mikołaj przybywa do miasteczka Qalcwise