Jesienne nowości na platformie Qalcwise

Lato ma się ku końcowi, czas zmienić garderobę na jesienną! Trendy na nadchodzący sezon są jednoznaczne: hitem będzie jeszcze bardziej intuicyjny interfejs! W dodatkach królować będą: uproszczone widoki, identyfikacja bez adresu e-mail, integracja z kartą Revolut. Przejrzyjmy, jakie nowości trafiły do naszej Qalcwise’owej szafy wraz z wdrożeniem wersji 1.4 platformy.

Czytaj dalej Jesienne nowości na platformie Qalcwise

Od aplikacji biznesowej po platformę współpracy

Zapotrzebowanie na narzędzia usprawniające współpracę zespołów rośnie z każdym rokiem, w miarę jak stajemy się coraz bardziej świadomi znaczenia skutecznej komunikacji. Jesteśmy coraz bardzo wyspecjalizowani, dlatego musimy wymieniać się wiedzą z innymi członkami zespołu, aby sprawnie wykonywać codzienne zadania. Jednocześnie wzrasta szum informacyjny.

Czytaj dalej Od aplikacji biznesowej po platformę współpracy

Rozpoczęcie pracy z Designerem Qalcwise jest teraz bardzo proste

Tworzenie aplikacji no-code jest znacznie prostsze niż programowanie, jednak użytkownicy biznesowi mogą nadal czuć się zbyt onieśmieleni czy przestraszeni, aby zacząć korzystać z takich narzędzi. Mając to na uwadze, jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed projektantami Qalcwise jest zachęcenie nowych użytkowników do zrobienia pierwszego kroku w procesie tworzenia aplikacji.

Czytaj dalej Rozpoczęcie pracy z Designerem Qalcwise jest teraz bardzo proste

Święty Mikołaj przybywa do miasteczka Qalcwise

Wkrótce udostępnimy nową wersję Qalcwise, a otrzymasz ją bez względu na to, czy byłeś grzeczny czy niegrzeczny w tym roku. Być może spodziewasz się kilku znaczących zmian w Qalcwise Designer, które sprawią, że proces tworzenia aplikacji będzie bardziej przyjazny dla użytkownika. Sprawdź na co dokładnie się przygotować?

Czytaj dalej Święty Mikołaj przybywa do miasteczka Qalcwise

Jak przetrwać deficyt programistów

Pewien mądry człowiek powiedział, że obecnie każda firma jest firmą programistyczną. W erze oprogramowania programiści są traktowani jak paliwo lub życiodajna woda. Gdy firmie doskwiera deficyt programistów i odpowiednich narzędzi, jej działalność zaczyna przypominać życie na pustkowiu. Zostaje zredukowana do podstawowego instynktu: przetrwać. Ale hej, jak mówią, po burzy zawsze wychodzi tęcza, dlatego też poznaj nasz krótki survivalowy przewodnik:

Czytaj dalej Jak przetrwać deficyt programistów