Aktualnosci
Konferencja Hiperautomatyzacja vol.6
by Przemysław Fura
06 grudnia 2022
2 min
Reading Time: 2 minutes

Prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak jest znany w kręgach automatyzacji, robotyzacji, AI, Machine Learning i Process Mining w Polsce. Dlatego to właśnie on , już po raz 6, zorganizował konferencję o hiperautomatyzacji, w której jako Qalcwise, wspólnie z Fundacją Medicover, mieliśmy okazję uczestniczyć. Konferencja Hiperautomatyzacja vol.6 odbyła się w dniach 30.11-01.12.2023 i składała z dwóch dni, przepełnionych dużą dawką merytorycznej wiedzy i praktycznych warsztatów.

W ciągu ostatnich dwóch lat zorganizowano już 5 edycji konferencji, w której uczestniczyło blisko 8000 osób z całej Polski. „W listopadzie 2022 mija 3 lata, od kiedy firma Gartner spopularyzowała termin hiperautomatyzacja. Uznaliśmy, że to świetna okazja, aby ponownie spotkać się i porozmawiać o sukcesach i porażkach wdrażania tej koncepcji w polskich firmach”- mówił prof. Sobczak. Więcej o konferencji można się dowiedzieć na stronie www.hiperautomatyzacja.pl

Rozwiązania low-code/no-code

Wskaźnik CAGR dla rynku low-code, który określa wielkość rynku, zakłada wzrost kategorii low-code/no-code z 10,3 mld USD w 2019 r. do 187 mld USD w 2030 r. To planowany ponad 18-krotny wzrost całej branży. Wobec takich wyzwań, zdecydowaliśmy, że w trakcie konferencji przybliżymy uczestnikom różne „twarze” automatyzacji procesów i postawiliśmy na use case prezentowany wspólnie z Fundacją Medicover. Obok tematyki no code, którą reprezentowaliśmy jako jedyni, w trakcie konferencji pojawiły się także tematy robotyzacji, RPA, Process Automation, Process Mining. Występowali przedstawiciele Microsoft, ze swoim lo-code’owym rozwiązaniem Power Apps, partnerzy UiPath, Atlassian Jira i wielu, wielu innych.

Warsztat z tworzenia aplikacji w ramach Konferencji Hiperautomatyzacji

Oprócz wspólnego wystąpienia z Fundacją Medicover, mieliśmy przyjemność prowadzenia 2 godzinnego praktycznego warsztatu „Poznaj możliwości platformy no code i stwórz swoją pierwszą aplikację w 2h”. Warsztaty odbywały się w formule wspólnego tworzenia aplikacji, którą krok po korku prezentował Szymon Baryła- Business Analyst Qalcwise. Uczestnicy warsztatu mieli możliwość wcześniejszej rejestracji, która skutkowała możliwością otrzymania darmowego dostępu do platformy i realnego stworzenia aplikacji, wspólnie z prowadzącym, w trakcie trwania warsztatów.

Automatyzacja w każdej firmie

Obecnie automatyzacja i robotyzacja to procesy nie do uniknięcia w żadnej ze średnich i większych firm. Dotyka większości procesów, usprawnia funkcjonowanie firmy i skraca czas poświęcany wcześniej na „ręczne” wykonywanie procesów, dlatego też w przygotowaniu już kolejna edycja konferencja Hiperautomatyzacja vol. 7

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Qalcwise w akceleratorze People Power
Prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak jest znany w kręgach automatyzacji, robotyzacji, AI, Machine Learning i Process Mini…
26 maja 2370
Jak stworzyć biuro bez papieru?
Prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak jest znany w kręgach automatyzacji, robotyzacji, AI, Machine Learning i Process Mini…
26 maja 2265

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!