Aktualnosci
Qalcwise najlepszym start-upem technologii cloud w Polsce
by Przemysław Fura
21 maja 2021
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Jury 9. konkursu Best in Cloud uznało Qalcwise za najlepszy start-up technologii cloud w Polsce. Nagrody przyznano podczas konferencji Best in Cloud, która odbyła się 20 maja w formule online.

Technologia cloud z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. W 2018 roku wartość globalnego rynku rozwiązań chmurowych wynosiła 272 miliardów dolarów. Do 2023 roku ma ona wzrosnąć do ponad 623 miliardów dolarów (ReportLinker.com). Chmura posiada szereg zalet: zapewnia elastyczność i szeroki dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązania chmurowe szczególnie doceniono w trakcie pandemii COVID-19, podczas której upowszechniła się praca zdalna. Technologia cloud staje się nieodzownym elementem infrastruktury IT również w polskich firmach.

Celem konkursu Best in Cloud organizowanego przez Computerworld było wyłonienie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań chmurowych. Nagrody przyznano w 8 kategoriach produktowych, ale uhonorowano także firmy, które w sposób efektywny i innowacyjny wykorzystują rozwiązania cloud.

Qalcwise zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy start-up technologii cloud.

Dziękujemy za wyróżnienie jury konkursu. Pragniemy także podziękować naszym niezawodnym Partnerom oraz Klientom, bez których nie moglibyśmy osiągać podobnych sukcesów.

Gratulujemy pozostałym laureatom. Dowiedz się więcej o konkursie Best in Cloud.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Qalcwise w programie EYnovation
Jury 9. konkursu Best in Cloud uznało Qalcwise za najlepszy start-up technologii cloud w Polsce. Nagrody przyzna…
20 czerwca 2024
Qalcwise Partnerem X Forum Dyrektorów Finansowych
Jury 9. konkursu Best in Cloud uznało Qalcwise za najlepszy start-up technologii cloud w Polsce. Nagrody przyzna…
20 czerwca 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!