Aplikacje dla biznesu
Jak znaleźć multifunkcyjną platformę pracowniczą?
by Przemysław Fura
03 maja 2023
2 min
Reading Time: 2 minutes

Według statystyk w firmach zatrudniających powyżej stu pracowników wykorzystuje się aż trzy różne systemy umożliwiające kadrom zarządzanie przedsiębiorstwem. Przy obliczaniu średniej warto pamiętać, że tam, gdzie jedni korzystają z dwóch programów, inni potrzebują ich aż pięć czy sześć. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie multifunkcyjnymi platformami ciągle rośnie. Z ich pomocą można bowiem zastąpić wszystkie aplikacje jedną, wszechstronną technologią.

W jaki sposób działa nowoczesna platforma pracownicza?

Dobrym przykładem jest Teczka Pracownicza- system stworzony na platformie no code Qalcwise. Nie trzeba się obawiać, że to kolejny program do wdrożenia w firmie – wręcz przeciwnie. Pozwoli on zrezygnować ze wszystkich pozostałych programów lub je uzupełnić– niezależnie od ich przeznaczenia. Taka platforma gromadząca wiele aplikacji do zarządzania obszarami HR, jest niejako supersystemem łączącym w sobie szereg możliwości. Wśród nich należy wymienić:

  • składanie wniosków o urlop, podwyżkę czy zaliczkę;
  • sprawdzanie stanu urlopu;
  • weryfikacja warunków umowy i wyposażenia pracownika;
  • pobieranie PIT-ów;
  • raportowanie wydatków;
  • dostęp do regulaminów pracy czy polityki jakości;
  • wysyłanie powiadomień o terminach;
  • przypominanie o wydarzeniach;
  • wypełnianie formularzy rekrutacyjnych
  • rozliczenie delegacji pracowniczej

i wiele innych. W przypadku użycia standardowych rozwiązań większość wyżej wymienionych procesów wymagałoby wdrożenia zupełnie nowego oprogramowania. Z platformą Qalcwise nie trzeba inwestować w średnio 3 systemy zarządzające. Wystarczy jeden, aby mieć pełny wgląd w sytuację, a to przekłada się m.in. na podejmowanie lepszych decyzji oraz dużą oszczędność czasu, a nawet pieniędzy.

Czym wyróżnia się kompleksowa platforma pracownicza?

Doskonale rozumiemy opory przed wdrażaniem nowej technologii w firmie. Dlatego zachęcamy do przyjrzenia się najistotniejszym korzyściom płynącym z proponowanej technologii. Na samym początku należy podkreślić, że Qalcwise w 100% zastępuje zarządzane ręcznie procesy, a także uzupełnia luki w innych systemach.  Jest platformą no code, co oznacza, że do wdrożenia nie potrzebujesz całego sztabu programistów i miesięcy pracy. Znając tradycyjne arkusze kalkulacyjne jesteś w stanie sam dopasować Teczkę Pracowniczą do swoich potrzeb, customizując gotowe aplikacje pod swoje potrzeby.

Nie oznacza to jednak, że dotychczas wykorzystywane programy muszą wylądować w śmietniku. Wręcz przeciwnie: taka platforma umożliwia integrację z już istniejącymi systemami (np. SAP czy TETA) przy jednoczesnym ułatwieniu ich wykorzystywania. Nie wymaga to nawet przebudowy systemu. Integrację przeprowadzi nawet osoba bez wykształcenia programistycznego.

Na korzyść przemawia też cena takiego rozwiązania. Gwarantuje ono nawet 10-krotne oszczędności w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Gdzie zamówić profesjonalną platformę pracowniczą dla działu HR?

Aby znaleźć odpowiadający wymaganiom firmy program, nie trzeba przeszukiwać Internetu godzinami, gdyż jest on na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z Qalcwise w tej sprawie:

Qalcwise’owe aplikacje składające się na pojedynczy platformę to specjalistyczne narzędzie, które zintegruje wykorzystywane obecnie oprogramowanie firmowe w celu uproszczenia procesów zarządzania, rozliczania, administrowania, rekrutacji i wszystkich pozostałych mechanizmów składających się na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Qalcwise partnerem konferencji Motywacja na Produkcji
Według statystyk w firmach zatrudniających powyżej stu pracowników wykorzystuje się aż trzy różne systemy umożl…
26 maja 2024
Top 9 uciążliwych procesów, które zdigitalizujesz w kilka godzin
Według statystyk w firmach zatrudniających powyżej stu pracowników wykorzystuje się aż trzy różne systemy umożl…
27 maja 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!