Aplikacje dla biznesu
Bezbłędne obliczanie prowizji w zespołach sprzedażowych
by Przemysław Fura
24 października 2022
2 min
Reading Time: 2 minutes

Jednym z popularniejszych sposobów do podnoszenia motywacji, efektywności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy jest wynagradzanie pracowników w formie prowizji od sprzedaży. Taka forma gratyfikacji występuje szczególnie często w działach handlowych. Im więcej umów jest zawieranych, tym więcej czasu zabiera obliczanie prowizji. Problematyczna jest także kwestia braku zaufania spowodowanego nawet samym ryzykiem wystąpienia błędu. Weryfikacja tego po czyjej stronie leży racja jest czasochłonne oraz stresogenne dla wszystkich stron. Bezbłędne obliczanie prowizji pozwala uniknąć nieprzyjemności oraz dodatkowych kosztów. System motywacyjny oparty na prowizjach nie spełnia w pełni swojej roli, jeśli pracownicy świadomi są wystąpienia choćby najmniejszej pomyłki w historii działalności firmy.

Czy manualne obliczanie prowizji ma sens?

Ręczne obliczanie premii to błąd, jaki popełnia wiele osób na początku swojej kariery zawodowej. Automatyzacja tego procesu przy pomocy aplikacji stworzonej na platformie Qalcwise to nowoczesne i proste rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Implementacja nie stwarza najmniejszych problemów nawet dla mało technicznych osób posługujących się przykładowo pełnymi reklam kalkulatorami do obliczania premii, które dostępne się online. Warto pamiętać, aby zadbać także o bezpieczeństwo danych. Lekkomyślne korzystanie z zewnętrznych narzędzi do obliczania prowizji może łatwo stać się przyczyną wycieku wrażliwych danych.

Obliczanie prowizji w aplikacji na platformie Qalcwise

Aplikacje biznesowe dostępne na platformie Qalcwise wykorzystywane są zarówno w mniejszych, jak i większych firmach. Obliczanie prowizji przy pomocy spersonalizowanego rozwiązania zaprojektowanego na naszej platformie minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów oraz zwalnia zasoby czasowe poświęcane obecnie na ręczne sprawdzanie wysokości prowizji pracowniczych. Dzięki jednej aplikacji, dostępnej także na urządzeniach mobilnych, proces obliczania prowizji można bezpiecznie zautomatyzować już w kilka godzin.

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Fiskus pozwolił – skany faktur można przechowywać w chmurze
Jednym z popularniejszych sposobów do podnoszenia motywacji, efektywności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy jest wy…
14 lipca 2080
Zdobądź nowych klientów i rozwijaj swój biznes. Dołącz do programu partnerskiego Qalcwise
Jednym z popularniejszych sposobów do podnoszenia motywacji, efektywności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy jest wy…
14 lipca 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!