Aplikacje dla biznesu
Dlaczego w firmie potrzebny jest aplikacja do zarządzania urlopami?
by Przemysław Fura
26 września 2022
2 min
Reading Time: 2 minutes

Odpowiednie rozplanowanie grafiku zabiera czas pracy menadżerów oraz liderów poszczególnych zespołów. Aplikacja do zarządzania urlopami stworzona na platformie Qalcwise pozwala zautomatyzować żmudne i czasochłonne procesy związane z regularnym przygotowywaniem grafiku. Taki program niesie ze sobą również korzyści dla pracowników, ponieważ o wiele prościej zaplanować jest wyjazd czy urlop. W wielu firmach nawet drobne zmiany terminu wymagają akceptacji przełożonego.

Czy aplikacja do zarządzania urlopami Qalcwise jest zgodna z kodeksem pracy?

Aplikacja do zarządzania urlopami dostępna na naszej platformie jest regularnie aktualizowany pod kątem obowiązujących w danej chwili przepisów prawa. Pozwala to oszczędzić cenny czas, zwiększyć efektywność pracy oraz uniknąć niepotrzebnych nerwów związanych ze śledzeniem najdrobniejszych zmian w prawie. To także koniec z niekończącymi się pytaniami o to ile dni urlopu zostało danemu pracownikowi do końca roku. Można to samodzielne sprawdzić w każdej chwili, przełożeni zaś doceniają raporty „na żądanie”, dzięki którym analiza wybranych danych jest prosta i przyjemna.

Mobilna aplikacja do urlopów

W trakcie delegacji czy wakacji o wiele częściej wykorzystywane są urządzenia mobile, takie jak smartfony czy tablety. Program do urlopów stworzony na platformie Qalcwise to doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na mobilność w biznesie. Pełna kontrola harmonogramu pracy pozwala uniknąć strat wynikających z nieobecności lub nieodpowiedniego rozplanowania grafiku.

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
4 sygnały, że potrzebujesz aplikacji do zarządzania prowizjami sprzedawców
Odpowiednie rozplanowanie grafiku zabiera czas pracy menadżerów oraz liderów poszczególnych zespołów. Aplikacja do…
24 kwietnia 2024
Jak wybrać platformę no-code?
Odpowiednie rozplanowanie grafiku zabiera czas pracy menadżerów oraz liderów poszczególnych zespołów. Aplikacja do…
23 kwietnia 1979

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!