Cyfrowa transformacja
Nie musisz być jednorożcem, aby osiągnąć wyjątkowe rzeczy!
by Przemysław Fura
27 stycznia 2020
2 min
Reading Time: 2 minutes

Najczęściej potrzebujesz tylko sprzyjających warunków i odpowiednich narzędzi. Technologia i automatyzacja okazują się być tym, co, wbrew obawom, zamiast zastępować ludzi, często po prostu wyzwala ich od ograniczeń.  

Niestety codzienność większości pracowników to zmaganie się z bieżącymi problemami, goniące deadline’y, stosy nieodczytanych maili, żmudne raporty, papierkowa robota i meetingi, które mogłyby być mailem (o nie, kolejny mail!).  

Jak tu sprostać oczekiwaniom, że osiągniesz zaskakujące wyniki, jak tworzyć innowacje, kreatywnie rozwiązywać problemy… czasu starcza tylko na gaszenie pożarów!  

Tu z pomocą przychodzi automatyzacja. Nie bój się, jej celem nie jest Ciebie zastąpić, tylko wesprzeć. Oczywiście, że wiele zawodów znika, gdy pojawia się technologia (pamięta ktoś o zawodzie kreślarza? dziś architekci mają AutoCad), ale w ich miejsce pojawią się nowe. A pracownicy odzyskają czas na myślenie strategiczne, rozwijanie potencjału firmy, szukanie nowych rynków, wymyślanie produktów czy poprawę jakości usług. Dziś po prostu doba jest za krótka, a zadań zbyt wiele. Zwłaszcza tych rutynowych, czasochłonnych i okropnie nużących. W takich warunkach maleje zaangażowanie, motywacja, a w końcu pracownicy zaczynają rozglądać się za nową pracą. Ale tam po kilku miesiącach jest dokładnie to samo…  

Dlatego zamiast zmieniać pracę na nową może trzeba zmienić warunki w obecnej? Inwestycja w automatyzację, to nie tylko inwestycja w technologię, ale przede wszystkim w ludzi! Technologia możew przejąć zadania powtarzalne, wymagające obliczeń, procedur, rozpoznawania i łączenia danych, ale nie zastąpi ludzi tam, gdzie niezbędne jest kreatywne myślenie, rozumienie człowieka, wymyślanie nowych rozwiązań i wreszcie intuicja.  

Jak automatyzacja wygląda w praktyce? W Qalcwise pomagamy automatyzować procesy biznesowe (kadrowe, finansowe, administracyjne, logistyczne itd.). Nasze aplikacje zastępują arkusze kalkulacyjne i papier, uzupełniają inne systemy (ERP, BPM, CRM itd.), automatyzują wszystko to, czego istniejące systemy nie są w stanie obsłużyć. Platforma do budowy zwinnych aplikacji no-code (bez programowania), pozwala ludziom biznesu samodzielnie budować systemy! To poczucie sprawczości i możliwość samodzielnego rozwiązania wielu problemów, przez ludzi najlepiej znających ich źródła i naturę, to nowa jakość w podejściu do pracy. Aplikacje są tak intuicyjne, że nie potrzeba żadnej wiedzy technicznej aby przenieść do nich procesy i obsługiwać.  

Znikają papierowe dokumenty, wielokrotne prośby o akceptację, błędy w plikach, krążące w mailach kolejne wersje raportu, ręczne kompilowanie zestawień! Dzięki czemu obsługa powtarzalnych zadań staje się nawet 90% krótsza! Pracownicy zyskują czas na ważniejsze zadania, a jednocześnie na co dzień korzystają z przyjaznej, samoobsługowej technologii, która pozwala im podnosić kompetencje cyfrowe i rozwijać się. Ich motywacja i produktywność rosną, a firma zyskuje nową energię i może skuteczniej konkurować na rynku.  

Dzięki inwestycji w technologię pracownicy nie muszą bać się przyszłości, ale mogą wykorzystać potencjał jaki niesie ze sobą cyfrowa transformacja firm, aby realizować swoje najśmielsze pomysły.  

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.  

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.  

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Aplikacja dla działu zakupów w nowoczesnym wydaniu
Najczęściej potrzebujesz tylko sprzyjających warunków i odpowiednich narzędzi. Technologia i automatyzacja okazują…
05 grudnia 2023
Qalcwise w akceleratorze People Power
Najczęściej potrzebujesz tylko sprzyjających warunków i odpowiednich narzędzi. Technologia i automatyzacja okazują…
05 grudnia 2370

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!