Aplikacje dla biznesu
Program do rozliczania delegacji w nowoczesnej odsłonie
by Przemysław Fura
30 maja 2022
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Qalcwise to platforma typu no code, na której tworzone są aplikacje biznesowe umożliwiające automatyzację czasochłonnych procesów dzięki digitalizacji. Dopasowany do indywidualnych potrzeb program do rozliczania delegacji TEM (Travel Expenses Managment) wykorzystywany jest przez naszych klientów z segmentu SMB oraz Enterprise. Rozwiązanie tego rodzaju pozwala znacznie zredukować czas potrzebny na przetworzenie papierowych dokumentów oraz odczuwalnie obniżyć koszt obsługi związany z rozliczaniem wyjazdów służbowych. Programę do delegacji dostępne na naszej platformie można w pełni modyfikować oraz dopasować do własnych potrzeb.

Mobilny program do delegacji Qalcwise

Wszystkie aplikacje biznesowe dostępne na platformie Qalcwise są w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Program do rozliczania delegacji niewymagający dostępu do komputera w trakcie wyjazdu służbowego to nowoczesne rozwiązanie, na jakie decyduje się coraz więcej firm. Brak dopasowanego narzędzia przekłada się wielu przypadkach na opóźnienia oraz liczne błędy w rozliczeniach.

Program do rozliczania delegacji w czasie rzeczywistym

Program do delegacji Qalcwise umożliwia zarządzanie kosztami podróży służbowych w czasie rzeczywistym. Pracownik w każdej chwili może zgłosić poniesiony koszt w aplikacji oraz załączyć stosowne dokumenty. Przesłany wniosek trafia natychmiast do przełożonego, zaś po pozytywnym rozpatrzeniu kierowany jest bezpośrednio do księgowości. W każdej chwili sprawdzić można także dane historyczne oraz zlecić wygenerowanie bardziej szczegółowych raportów. Dzięki temu rzetelna analiza oraz przygotowanie danych do prezentacji nie generuje dodatkowych kosztów i nie sprawia trudności.

Qalcwise to bezpieczny program do delegacji

Wraz z postępująca w firmie digitalizacją wzrasta transparentność procesów. Dzięki programowi do rozliczania delegacji Qalcwise można łatwo zwiększyć wykrywalność nadużyć i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z wyjaśnianiem nieumyślnie występujących błędów oraz innych nieprawidłowości.

Wypróbuj bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Hu hu ha! Już jest Qalcwise Winter 2019/2020. Sprawdź, co mamy nowego?
Qalcwise to platforma typu no code, na której tworzone są aplikacje biznesowe umożliwiające automatyzację czasochł…
26 maja 2024
Jak zbierać oświadczenia ZFŚS 2x szybciej?
Qalcwise to platforma typu no code, na której tworzone są aplikacje biznesowe umożliwiające automatyzację czasochł…
26 maja 2398

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!