APLIKACJA DO REKRUTACJI

Rekrutuj skuteczniej i zapewnij przyjazny onboarding!

System rekrutacyjny – wybierz prostą aplikację HR-ową dostępną od ręki

Znajduj pracowników nawet 2x szybciej!

Uprość obieg dokumentów, szybciej uzyskaj zgodę na rekrutację, automatycznie publikuj oferty pracy i skróć czas selekcji kandydatów

Oszczędź do 30% kosztów rekrutacji

Dzięki zaawansowanym analizom i raportom monitoruj oraz optymalizuj proces rekrutacji

Buduj dobre relacje z kandydatami

Kontaktuj się z kandydatami w przyjazny, spójny z Twoimi wartościami sposób, sprawnie umawiaj spotkania i przekazuj informację zwrotną

Zadbaj o kompleksowy onboarding

Sprawnie utwórz nowe stanowisko, zapewnij niezbędne narzędzia i materiały szkoleniowe. Ułatw start nowym pracownikom!

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij ją pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do rekrutacji i onboardingu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="1w0pb877bw"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA HR-owa

automatyzująca proces rekrutacji i onboardingu z profesjonalnym workflow i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

System rekrutacyjny - Qalcwise

System do rekrutacji – Wszystko w jednym miejscu

Obsługuj proces od zgłoszenia zapotrzebowania do onboardingu. Każdy pracownik HR posiada w systemie spersonalizowany pulpit z zestawem niezbędnych aplikacji

System do rekrutacji - Qalcwise
Aplikacja do rekrutacji - Qalcwise

Błyskawiczne wnioski o nowy etat

Wnioskowanie o nowy etat nie wymaga już skomplikowanych formularzy wypełnianych na papierze czy przesyłania e-maili. Dodaj zapotrzebowanie na etat, uzupełnij formularz o najważniejsze dla Twojej organizacji informacje. Odpowiednia osoba otrzyma powiadomienie i jednym kliknięciem je zatwierdzi!

Aplikacja HR – zawsze wiesz, co się dzieje

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Oprogramowanie do rekrutacji - Qalcwise

Wygodnie publikuj ogłoszenia o pracę

Na podstawie wniosku o nowy wakat. system automatycznie wygeneruje formularz, który możesz zamieścić na różnych portalach ogłoszeniowych.

Koniec ze stosem wydrukowanych CV

Zgłoszenia kandydatów mogą automatycznie trafiać na Twój email. Wygodnie przeglądaj CV i wymieniaj się opiniami z zespołem w aplikacji. Nie musisz już drukować CV ani notować uwag na nim!

Usprawnij przebieg rozmowy kwalifikacyjnej

Dzięki profesjonalnym formularzom do prowadzenia rozmów sam zadecydujesz, jakie pytania chcesz zadać, a szeroki system ocen pozwoli na wygodną analizę i wybór najlepszej osoby pod wieloma kryteriami. Kilkoma kliknięciami stwórz bazę pytań dla danego stanowiska.

Aplikacja do rekrutacji pozwoli płynnie wprowadzić nowego pracownika

Aplikacja do onboardingu pobiera automatycznie dane z aplikacji rekrutacyjnej i pozwala tworzyć listy zadań dla poszczególnych działów (do administracji, HR, IT). Kilkoma kliknięciami utworzysz nowe stanowisko pracy, zapewnisz niezbędne narzędzia i informacje. Aplikacja pozwala przydzielić szkolenia, badania, terminy spotkań itp. Nowy pracownik dzięki dostępowi do swojego profilu szybko i sprawnie dołączy do zespołu i bez problemu przejmie nowe obowiązki!

Tyle godzin miesięcznie może zaoszczędzić jeden rekruter dzięki automatyzacji

%

Tylu specjalistów uważa, że automatyzacja rekrutacji może pomóc zmniejszyć stronniczość rekruterów

%

Tylu rekruterów korzystających z aplikacji HR jest z niej zadowolonych

Rekruterzy aż 80% czasu spędzają na zadaniach niskiej wartości, czyli powtarzalnych, nużących i nie pozwalających osiągnąć postawionych przed nimi celów. Zdejmując z nich najbardziej czasochłonne i żmudne zadania zapewnisz im więcej czasu na efektywną, bardziej obiektywną selekcję i budowanie dobrych relacji z kandydatami.

Eliminując manualną obsługę oraz zapewniając szybszy i prostszy obieg dokumentów zwiększasz efektywność procesu. Automatyzacja rekrutacji nawet o 50% skraca czas poszukiwania kandydata i zmniejsza jej koszty o 30%. A dzięki sprawnemu onboardingowi zapewniasz przyjazny start nowym pracownikom!

Zwiększ skuteczność rekrutacji i satysfakcję pracowników!

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje ręczną obsługę i eliminuje papierowe dokumenty. Zautomatyzowana rekrutacja to aż 2 zaoszczędzone dni w tygodniu!

Wygodnie generuj formularze, publikuj oferty pracy, zbieraj i przeglądaj CV, buduj bazę kandydatów zgodną z wymogami RODO

Dzięki opcji porównywania ofert aplikacja podpowie Ci, czy Twoje warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, benefity, wyposażenie) są rynkowe

w

Utrzymuj stały kontakt z kandydatami, wysyłaj powiadomienia, sprawnie umawiaj spotkania i przekazuj informację zwrotną.

Zapewniaj kandydatom dobre doświadczenia podczas rekrutacji i onboardingu, wzmocnij pozytywne postrzeganie swojej firmy

Zaufali nam