APLIKACJA DO REKRUTACJI

Rekrutuj skuteczniej i zapewnij przyjazny onboarding!

System rekrutacyjny – wybierz prostą aplikację HR-ową dostępną od ręki

Znajduj pracowników nawet 2x szybciej!

Uprość obieg dokumentów, szybciej uzyskaj zgodę na rekrutację, automatycznie publikuj oferty pracy i skróć czas selekcji kandydatów

Oszczędź do 30% kosztów rekrutacji

Dzięki zaawansowanym analizom i raportom monitoruj oraz optymalizuj proces rekrutacji

Buduj dobre relacje z kandydatami

Kontaktuj się z kandydatami w przyjazny, spójny z Twoimi wartościami sposób, sprawnie umawiaj spotkania i przekazuj informację zwrotną

Zadbaj o kompleksowy onboarding

Sprawnie utwórz nowe stanowisko, zapewnij niezbędne narzędzia i materiały szkoleniowe. Ułatw start nowym pracownikom!

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij ją pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do rekrutacji i onboardingu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="1w0pb877bw"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA HR-owa

automatyzująca proces rekrutacji i onboardingu z profesjonalnym workflow i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

System rekrutacyjny - Qalcwise

System do rekrutacji – Wszystko w jednym miejscu

Obsługuj proces od zgłoszenia zapotrzebowania do onboardingu. Każdy pracownik HR posiada w systemie spersonalizowany pulpit z zestawem niezbędnych aplikacji

System do rekrutacji - Qalcwise
Aplikacja do rekrutacji - Qalcwise

Błyskawiczne wnioski o nowy etat

Wnioskowanie o nowy etat nie wymaga już skomplikowanych formularzy wypełnianych na papierze czy przesyłania e-maili. Dodaj zapotrzebowanie na etat, uzupełnij formularz o najważniejsze dla Twojej organizacji informacje. Odpowiednia osoba otrzyma powiadomienie i jednym kliknięciem je zatwierdzi!

Aplikacja HR – zawsze wiesz, co się dzieje

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Oprogramowanie do rekrutacji - Qalcwise

Wygodnie publikuj ogłoszenia o pracę

Na podstawie wniosku o nowy wakat. system automatycznie wygeneruje formularz, który możesz zamieścić na różnych portalach ogłoszeniowych.

Koniec ze stosem wydrukowanych CV

Zgłoszenia kandydatów mogą automatycznie trafiać na Twój email. Wygodnie przeglądaj CV i wymieniaj się opiniami z zespołem w aplikacji. Nie musisz już drukować CV ani notować uwag na nim!

Usprawnij przebieg rozmowy kwalifikacyjnej

Dzięki profesjonalnym formularzom do prowadzenia rozmów sam zadecydujesz, jakie pytania chcesz zadać, a szeroki system ocen pozwoli na wygodną analizę i wybór najlepszej osoby pod wieloma kryteriami. Kilkoma kliknięciami stwórz bazę pytań dla danego stanowiska.

Aplikacja do rekrutacji pozwoli płynnie wprowadzić nowego pracownika

Aplikacja do onboardingu pobiera automatycznie dane z aplikacji rekrutacyjnej i pozwala tworzyć listy zadań dla poszczególnych działów (do administracji, HR, IT). Kilkoma kliknięciami utworzysz nowe stanowisko pracy, zapewnisz niezbędne narzędzia i informacje. Aplikacja pozwala przydzielić szkolenia, badania, terminy spotkań itp. Nowy pracownik dzięki dostępowi do swojego profilu szybko i sprawnie dołączy do zespołu i bez problemu przejmie nowe obowiązki!

Tyle godzin miesięcznie może zaoszczędzić jeden rekruter dzięki automatyzacji

%

Tylu specjalistów uważa, że automatyzacja rekrutacji może pomóc zmniejszyć stronniczość rekruterów

%

Tylu rekruterów korzystających z aplikacji HR jest z niej zadowolonych

Rekruterzy aż 80% czasu spędzają na zadaniach niskiej wartości, czyli powtarzalnych, nużących i nie pozwalających osiągnąć postawionych przed nimi celów. Zdejmując z nich najbardziej czasochłonne i żmudne zadania zapewnisz im więcej czasu na efektywną, bardziej obiektywną selekcję i budowanie dobrych relacji z kandydatami.

Eliminując manualną obsługę oraz zapewniając szybszy i prostszy obieg dokumentów zwiększasz efektywność procesu. Automatyzacja rekrutacji nawet o 50% skraca czas poszukiwania kandydata i zmniejsza jej koszty o 30%. A dzięki sprawnemu onboardingowi zapewniasz przyjazny start nowym pracownikom!

Zwiększ skuteczność rekrutacji i satysfakcję pracowników!

Nowoczesny system do rekrutacji dla SMB oraz Enterprise

Proces rekrutacyjny wygląda nieco inaczej w każdej firmie. Najczęściej odpowiedzialni są za to pracownicy działów HR. W zależności od stanowiska w proces zaangażowani są także przyszli przełożeni potencjalnych kandydatów. Znalezienie odpowiednich specjalistów oraz liderów poszczególnych zespołów jest kluczowe, aby biznes mógł się prawidłowo rozwijać. System rekrutacyjny Qalcwise ceniony jest przez naszych klientów za elastyczność oraz możliwość personalizacji składowych elementów, tak aby spełniały one wszystkie potrzeby.

Innowacyjne oprogramowanie do rekrutacji nowych pracowników

Czasochłonne oraz kosztowne rekrutacje to kotwica, która pogrążyła niejedno przedsiębiorstwo. Brak możliwości znalezienia kluczowych pracowników uniemożliwia rozwój działalności. Najbardziej kosztowna jest utrata zaufania klientów, jeśli zaczynają oni odczuwać spadek jakości usług lub opóźnienia w realizacji. Dopasowanie oprogramowania do rekrutacji pozwala zapanować nad chaosem dzięki automatyzacji oraz digitalizacji żmudnych procesów związanych z poszukiwaniem oraz onboardingiem nowych osób w firmie.

Jak aplikacja do rekrutacji wspiera pracę działu HR?

Aplikacje biznesowe stworzone na naszej platformie skutecznie redukują obieg papierowych dokumentów w firmie. Pozwala to znacznie skrócić czasochłonne procesy związane z przetwarzaniem dokumentów, analizą danych historycznych czy przygotowaniem raportów okresowych.

Aplikacja HR pozwala oszczędzić miesięcznie nawet 56 godzin pracy rekrutera dzięki automatyzacji. Pozwala ona także znacznie zredukować czas potrzebny na znalezienie kandydata oraz odczuwalnie zmniejsza koszty obsługi tego procesu.

Oprogramowanie do rekrutacji Qalcwise w postaci aplikacji do rekrutacji jest w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Umożliwia to przede wszystkim prowadzenie zdalnego onboardingu, który to niezbędny jest w przypadku zatrudniania niestacjonarnych pracowników.

Aplikacje HR to zestaw kompleksowych narzędzi umożliwiających wprowadzenie nowych pracowników na poszczególne stanowiska. Po stworzeniu profilu w aplikacji łatwo przypisać można odpowiednie szkolenia, pierwsze spotkania, wymagane badania czy adekwatne dostępy. Aplikacja HR pomaga nowym pracownikom szybciej odnaleźć swoje miejsce w firmie oraz zrozumieć zachodzące na około procesy związane z onboardingiem.

Jak system do rekrutacji wpływa na postrzeganie firmy?

System rekrutacyjny odpowiada za pierwsze wrażenia potencjalnych kandydatów biorących udział w rekrutacji. W dobie internetu sprawdzenie tego, czy rekrutacja w danej firmie przebiega sprawnie, nie stanowi dla kandydatów żadnego problemu. Opinie dotyczące procesów rekrutacyjnych w poszczególnych firmach są bardzo często czynnikiem przesiewowym.

Nowoczesny system rekrutacyjny jest szczególnie atrakcyjny dla młodszych pokoleń specjalistów. Nie zmienia to faktu, iż pozostali bardziej doświadczeni kandydaci równie łatwo zrezygnują z uczestnictwa w rekrutacji jeśli firma nie cieszy się dobrą renomą. Odrzuceni przez rekruterów kandydaci potrafią bardzo szczegółowo opisać swoją perspektywę, często stawiając potencjalnego pracodawcę w złym świetle. System do rekrutacji potrzebny jest, aby procesy przebiegały płynnie dla obu zainteresowanych stron. Jednym z najczęstszych zarzutów w kierunku pracodawców są opóźnienia oraz brak klarownych informacji na temat tego jak przebiega proces rekrutacji.

Czy aplikacja do rekrutacji jest bezpieczna?

Procesy rekrutacyjne związane są z przetwarzaniem dużej ilości dokumentów oraz formularzy zawierających dane osobowe. Odpowiednie oprogramowanie do rekrutacji pozwala uniknąć nieprzyjemności związanych z wyciekiem danych. W wielu firmach pracownicy trzymają firmowe dokumenty na prywatnych chmurach lub na przypadkowych nośnikach danych, nie dbając tym samym o ich bezpieczeństwo. Wybierając Qalcwise można precyzyjnie monitorować wszystkie dokumenty, zarządzać ich dostępnością oraz łatwo i szybko wygenerować rzetelne raporty okresowe czy analizy danych historycznych.

 

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje ręczną obsługę i eliminuje papierowe dokumenty. Zautomatyzowana rekrutacja to aż 2 zaoszczędzone dni w tygodniu!

Wygodnie generuj formularze, publikuj oferty pracy, zbieraj i przeglądaj CV, buduj bazę kandydatów zgodną z wymogami RODO

Dzięki opcji porównywania ofert aplikacja podpowie Ci, czy Twoje warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, benefity, wyposażenie) są rynkowe

w

Utrzymuj stały kontakt z kandydatami, wysyłaj powiadomienia, sprawnie umawiaj spotkania i przekazuj informację zwrotną.

Zapewniaj kandydatom dobre doświadczenia podczas rekrutacji i onboardingu, wzmocnij pozytywne postrzeganie swojej firmy

Zaufali nam