Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?

efektywnosc-qalcwise-omega-webinar

Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omega Enterprise Services podczas otwartego webinaru, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020 o g. 14:00. Uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzić biznes przez proces digitalizacji i automatyzacji… bez programistów!

To kolejne wydarzenie w ramach cyklu webinarów „Czwartki z ekspertami”, organizowanych przez Omega Enterprise Services, firmy zapewniającej kompleksowe usługi teleinformatyczne. Tym razem gościem będzie Krzysztof Kowal, CEO i Współzałożyciel Qalcwise.com, lider wśród producentów narzędzi no-code do budowy aplikacji biznesowych. Organizatorzy skoncentrują się na wyzwaniach, jakie postawiła przed firmami pandemia koronawirusa i związana z nią praca zdalna. Po okresie pandemii większość firm już wie, jakie obszary zostały zaniedbane i wymagają wsparcia. Jednak niewiele ma świadomość, jakie są dostępne technologie i narzędzia na rynku oraz dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne, customowe rozwiązania. Krzysztof Kowal opowie więc o automatyzacji procesów w firmie, rzeczywistych kosztach automatyzacji oraz dlaczego warto niektóre procesy przenieść na wyższy poziom. Gość zaprezentuje nowoczesne narzędzie, jakim jest platforma typu no-code umożliwiająca tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez potrzeby programowania.

Firmę Omega Enterprise będzie reprezentowała Justyna Kwil – Manager ds. automatyzacji procesów biznesowych. Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Marek Bugała Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży w Intelligent Technologies S.A.

Webinar ma charakter otwarty, nie jest wymagana rejestracja.  Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7cwl6


EDIT: Przegapiłeś webinar? Nic straconego, możesz go obejrzeć na YouTube: