Qalcwise w programie EYnovation

Start-up Qalcwise dołączył do programu EYnovation, stając się narzędziem dostępnym dla klientów EY w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

W 2019 Qalcwise dołączył do programu EYnovation, w ramach którego EY wspiera młode i innowacyjne projekty o wysokim potencjale rozwojowym i ambicjach ekspansji międzynarodowej. Firma gromadzi światowej klasy rozwiązania technologiczne, aby pomóc przedsiębiorcom być na bieżąco. Platforma Qalcwise jest dostępna w przewodniku Corporate Innovator’s Toolbox jako rozwiązanie umożliwiające automatyzację procesów biznesowych firmy.

Dzięki współpracy w ramach EYnovation, EY łączy potrzeby dojrzałych firm z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez start-upy i tym samym wspiera przedsiębiorstwa na całym świecie w sprawnej realizacji strategii cyfrowej transformacji – mówi Krzysztof Witkowski, Associate Partner EY, EYnovation Leader.

Qalcwise jest alternatywą dla czasochłonnego, kosztownego programowania i braku programistów. To platforma do tworzenia aplikacji dla ludzi biznesu, pracowników bez umiejętności technicznych. Użytkownicy mogą w prosty sposób – bez pomocy IT – automatyzować wszystkie procesy w firmach, wcześniej zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych lub na papierze. Aplikacje wypełniają luki w ERP, CRP, BPM i innych systemach, uwalniają ludzki potencjał od powtarzalnej, żmudnej pracy. Qalcwise pozwala na skrócenie i uproszczenie przepływu pracy oraz lepszą kontrolę procesów. Jest to szybki, wygodny, bezpieczny i ekonomiczny sposób na cyfrową transformację.

Współpraca z EY umożliwia Qalcwise prezentowanie swoich rozwiązań korporacjom na całym świecie. CEO i współzałożyciel start-upu, Krzysztof Kowal, wziął udział w webinarze EY Start-up Talk. Wspólnie z Krzysztofem Frączkiem, Dyrektorem ds. Planowania Sprzedaży i Operacji w Lafarge, goście opowiedzieli, jak efektywnie digitalizować i automatyzować procesy. Dzięki aplikacjom Qalcwise firma Lafarge zautomatyzowała złożony proces zarządzania pracownikami podwykonawców. Dzisiaj Lafarge korzysta już z ponad 50 samodzielnie utworzonych aplikacji. Dzięki współpracy z EY kolejne firmy zmagające się z wyzwaniem cyfryzacji będą mogły dołączyć do grona zadowolonych klientów Qalcwise.