Aktualnosci
Qalcwise partnerem konferencji Motywacja na Produkcji
by Przemysław Fura
21 września 2020
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Qalcwise został partnerem 5. edycji konferencji Motywacja na produkcji, w tym roku odbywającej się online. Tematem przewodnim wydarzenia jest to, jak zwiększyć motywację pracowników oraz przejść od wyższego zaangażowania do wyższej produktywności w firmach produkcyjnych.

Motywacja na Produkcji – to najdłużej działająca, a zarazem najpopularniejsza platforma spotkań szefów branży produkcyjnej. Wysokiej jakości program w dynamicznej, dwusesyjnej formule – unikalny miks kluczowych wyzwań na bazie badań rynkowych i konsultacji eksperckich to gwarancja jakości. Prelegenci konferencji przedstawią pogłębione case studies, zapewniając konkretną i ciekawą wiedzę. Jubileuszowa, piąta edycja odbędzie się w dnia 22 i 23 września online.

W pierwszym dniu wydarzenia wystąpi również Krzysztof Kowal, CEO Qalcwise, z prelekcją pt. „Samodzielność, Automatyzacja, Kreatywność, Innowacja, Satysfakcja – znajdź część wspólną”. Opowie, czym są aplikacje biznesowe, jak wspierają działy HR, ułatwiają budowanie nowoczesnego i zaangażowanego miejsca pracy. Dla uczestników Forum firma Qalcwise przygotowała specjalną ofertę!

Zapraszamy do rejestracji: https://motywuj-produkcje.pl/

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Portal pracowniczy, o którym skrycie marzą HR-owcy
Qalcwise został partnerem 5. edycji konferencji Motywacja na produkcji, w tym roku odbywającej się online. Tematem pr…
24 kwietnia 2024
Business Development Manager poszukiwany
Qalcwise został partnerem 5. edycji konferencji Motywacja na produkcji, w tym roku odbywającej się online. Tematem pr…
23 kwietnia 1872

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!