Aktualnosci
Qalcwise w czołówce europejskich liderów w G2 Winter 2020 Report!
by Przemysław Fura
19 grudnia 2019
2 min
Reading Time: 2 minutes

Serwis G2 Crowd opublikował wyniki G2 Winter 2020 Reports. Qalcwise awansował o 6 pozycji w globalnym rankingu platform no-code, zdobył najwyższy wynik w badaniu Net Promoter Score i zajął 2. miejsce w Europie w badaniu satysfakcji klientów.

Czołowy serwis do oceny rozwiązań biznesowych, G2 Crowd, co kwartał publikuje raport satysfakcji klientów. 18 grudnia poznaliśmy wyniki G2 Winter 2020 Reports. Po raz pierwszy serwis uwzględnił klasyfikację regionalną. Qalcwise z wynikiem 77% zajął 2. miejsce w rankingu platform No-code w regionie EMEA. Nasza platforma zdobyła najlepsze oceny za łatwość implementacji (98%), wysoką jakość wsparcia (98%) oraz łatwość użytkowania (97%). Aż 93% klientów uważa, że Qalcwise spełniło ich oczekiwania. Wśród najwyżej ocenianych funkcjonalności znalazły się: workflow (interaktywne przedstawienie przepływu pracy i zadań), wdrożenie aplikacji i edytor WYSIWYG.

G2 Crowd opublikował także wyniki badania opartego o Net Promoter Score (NPS), popularną metodologię oceny lojalności klientów. Klienci zostali zapytani, na ile prawdopodobne jest, że poleciliby Qalcwise innym. Skala mieści się w przedziale -100 – 100, wynik powyżej 71 plasuje firmy w światowej lidze! Qalcwise uzyskał wynik 93!

G2 Grid for No-Code Development Platforms Software

Qalcwise awansował o 6 pozycji w zestawieniu Momentum Grid® , które wyróżnia najszybciej rosnących i najlepiej ocenianych przez użytkowników liderów branży. Profil Qalcwise na G2 i recenzje klientów możesz zobaczyć tutaj.

Cieszymy się, że Qalcwise spotyka się z tak pozytywnym odbiorem klientów i pozwala spełnić ich biznesowe potrzeby w zakresie digitalizacji procesów. Zgodnie z idę technologii no-code, platformy jak Qalcwise umożliwiają firmom szybkie tworzenie oprogramowania bez kodowania. Zapewniają edytory oraz komponenty typu „przeciągnij i upuść” do szybkiego składania i projektowania aplikacji. Wiele z tych produktów jest skierowanych do przedsiębiorstw o ​​dużych rozmiarach, które potrzebują zwinnych narzędzi do automatyzacji najbardziej uciążliwych procesów. To, co wyróżnia Qalcwise to wyjątkowa funkcjonalność i elastyczność, która pozwala na pełne dostosowanie narzędzia do procesu, a nie na odwrót. Jeśli chcesz dołączyć do zadowolonych klientów, napisz do nas, z przyjemnością przedstawimy możliwości naszych aplikacji: qalcwise@qalcwise.com

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Qalcwise partnerem konferencji Motywacja na Produkcji
Serwis G2 Crowd opublikował wyniki G2 Winter 2020 Reports. Qalcwise awansował o 6 pozycji w globalnym rankingu platfor…
27 lutego 2024
Księgowość bez papieru – to możliwe nawet w kilka dni!
Serwis G2 Crowd opublikował wyniki G2 Winter 2020 Reports. Qalcwise awansował o 6 pozycji w globalnym rankingu platfor…
27 lutego 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!