Aplikacje dla biznesu
Jak zarządzać projektami w aplikacji Qalcwise?
by Przemysław Fura
10 marca 2020
3 min
Reading Time: 3 minutes

Jesteś Project Managerem? Chciałbyś mieć wszystkie projekty i zadania w jednym miejscu? Marzy Ci się proste zarządzanie, przydzielanie zadań i monitorowanie postępów? Żaden z dostępnych programów nie spełnia Twoich oczekiwań? Zastąp swój obecny system lub arkusz kalkulacyjny prostą aplikacją Qalcwise i dostosuj ją do siebie!   Nawet najlepsi menedżerowie potrzebują profesjonalnych narzędzi, aby zapewnić sprawną realizację zadań swoich i zespołu. Na rynku znajdziesz wiele programów, jednak większość z nich oferuje gotowe, sztywne moduły. Aplikacje na platformie Qalcwise są gotowe do użycia i pozwalają na pełną customizację. To jedyne rozwiązanie, które pozwoli Ci w 100% dopasować narzędzie do procesu, a nie na odwrót. Wreszcie będziesz mógł prowadzić nieograniczoną liczbę projektów na swoich zasadach lub tak jak wymaga tego organizacja i struktura Twojej firmy!   Aplikacje do zarządzania projektami możesz w prosty sposób samodzielnie skonfigurować. Delegowanie zadań, monitorowanie postępów i przygotowywanie raportów nigdy nie było prostsze. Zobacz, jakie możliwości stwarza Project Managerom Qalcwise, zapewniając szybszą i sprawniejszą realizację zadań!   Qalcwise zapewnia dwie, pełni customizowane aplikacje do zarządzania projektami: jedną do tworzenia projektów i delegowania zadań, a drugą do raportowania efektów.  

Aplikacja do tworzenia projektów

  W tej aplikacji stworzyliśmy 4 etapy dla procesu zarządzania projektem. Jednak możesz je edytować, dodać ich więcej lub usunąć wybrane w zależności od potrzeb Twojej firmy. Podstawowe etapy to: Inicjalizacja, Planowanie, Implementacja i Zamykanie.   Twoim pierwszym krokiem będzie określenie Project Managera i wykonawców (np. poszczególne departamenty). Następnie określ kategorię projektu i datę zakończenia.  

Dodaj zadania do poszczególnych etapów projektu. Będzie mógł również dodawać nowe zadania na dalszych etapach lub edytować obecne.  

Po uzupełnieniu danych, możesz wystartować projekt. W tym momencie poszczególne departamenty otrzymają zadania do realizacji. Każdy pracownik zobaczy przydzielone zadanie na tablicy, po zalogowaniu do Qalcwise.   Pracownik danego działu może przyjąć zadanie, dodać opis albo zmienić datę jego wykonania. Może też zaznaczyć, że task został zrealizowany lub zakończył się niepowodzeniem.  

 

W każdej chwili, jako Project Manager, możesz podejrzeć stan wykonania poszczególnych zadań – podany w wartości procentowej. Możesz kontrolować postępy prac na bieżąco i reagować w razie opóźnień czy problemów. Z poziomu raportu możesz przejść do poszczególnych zadań i je podejrzeć lub zamknąć (zatwierdzić realizację tasku).   Gdy wszystkie taski zostaną wykonane, możesz kliknąć przycisk “Project

completed” i zakończyć projekt. 

Aplikacja do raportowania projektów

Druga aplikacja umożliwia wygodny podgląd rezultatów i wygenerowanie raportu. Raport pokazuje wszystkie aktywne projekty i wszystkie zadania. Po wybraniu dowolnego projektu pokazują się stany realizacji wszystkich tasków.

Aplikacje Qalcwise stwarzają więcej możliwości niż popularne narzędzia i są dużo prostsze w użyciu. Pozwalają szybko i wygodnie zarządzać wieloma projektami i zadaniami w jednym miejscu. Usprawniają komunikację, pracę grupową, minimalizując ryzyko opóźnień i błędów.

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Integracja ze Scanye – jeszcze więcej możliwości dla działów księgowych
Jesteś Project Managerem? Chciałbyś mieć wszystkie projekty i zadania w jednym miejscu? Marzy Ci się proste zarząd…
21 czerwca 2024
Projektowanie aplikacji w Designerze Qalcwise jest teraz bardzo proste
Jesteś Project Managerem? Chciałbyś mieć wszystkie projekty i zadania w jednym miejscu? Marzy Ci się proste zarząd…
21 czerwca 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!