PROGRAM DO DELEGACJI

Rozliczanie
podróży służbowych
może być łatwe!

Wybierz TEM – aplikację do rozliczania
delegacji krajowych i zagranicznych

Zredukuj o 74% koszty obsługi podróży służbowych!

To drugi największy koszt w firmie po wynagrodzeniach, obniż go dzięki automatyzacji ręcznego księgowania

Skróć czas rozliczania delegacji nawet o 90%!

Zgłaszaj, rejestruj, monitoruj, rozliczaj, akceptuj samodzielnie delegacje w jednym miejscu i na dowolnym urządzeniu

Zrezygnuj z manualnej obsługi i papierowych dokumentów

Zapomnij o papierowych wnioskach, podpisach, pieczątkach, arkuszach rozliczeniowych i stosach faktur

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł Excela i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do zarządzania podróżami służbowymi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="wtjvo4b3u3"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca dowolny proces delegacji z profesjonalnym workflow i raportami, dostępna od ręki!

Program do delegacji - Qalcwise

Dobrze mieć wszystko w jednym miejscu

Aplikacja automatyzuje wszystkie etapy: od polecenia wyjazdu służbowego, przez rezerwację hotelu, rozliczenie delegacji, aż po zaksięgowanie danych.

Program do rozliczania delegacji - Qalcwise

Program do delegacji – zawsze wiesz, co się dzieje

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Koniec z ręcznym księgowaniem danych

Wystarczy jedno kliknięcie i dane księgują się same. Aplikacja automatycznie kalkuluje wysokość należnych diet, ryczałtów pracowniczych, kilometrówki i pobiera odpowiedni kurs dla danej waluty.

Rozliczaj wydatki kiedy i gdzie chcesz

TEM umożliwia rozliczanie delegacji na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu smartfonem i wysłać je do akceptacji.

Program do rozliczania delegacji – pełna kontrola i szybki zwrot

Pracownik ma stały dostęp do swoich rozliczeń. Dzięki automatyzacji niezwłocznie otrzymuje akceptację wniosku i zwrot środków. A jego satysfakcja z pracy rośnie!

Wygodnie zarządzaj dostawcami

Zaledwie kilkoma kliknięciami włącz dostawcę w proces rezerwacyjny. Aplikacja może wysyłać e-mail z prośbą o dokonanie rezerwacji do niego!

Zintegruj z kartami przedpłaconymi

Zintegruj aplikację z dostępnymi na rynku kartami płatniczymi, dzięki czemu poniesione koszty mogą być na bieżąco, automatycznie wysyłane do akceptacji!

%

Takie ROI możesz otrzymać z inwestycji w aplikację automatyzującą proces rozliczania delegacji

%

O tyle możesz skrócić czas oczekiwania pracowników na zwrot kosztów podróży służbowych

%

O tyle zmniejszyły się średnio koszty obsługi procesu rozliczania delegacji w firmach po wdrożeniu TEM

Podróże służbowe to dla wielu firm warunek budowania przewagi na konkurencyjnym rynku. Jednocześnie to jeden z największych kosztów i najsłabiej kontrolowany proces w firmach. Egzekwowanie zasad i zarządzanie rozliczeniami to ogromne wyzwanie.

Automatyzacja procesu podróży służbowych
jest kluczem do zwiększenia efektywności.

Pozyskanie od pracowników na koniec miesiąca rozliczeń wydatków jest zmorą każdego działu finansów. Z kolei odszukanie zaległych rachunków, wypełnienie, wydrukowanie oraz zebranie podpisów na rozliczeniu nie należy do ulubionych zajęć pracowników.

Im bardziej uprościmy i zautomatyzujemy proces przygotowania raportów tym chętniej pracownicy będą rozliczać delegacje na bieżąco.

Czy wiesz, że:

  • 52% pracowników nie rozlicza delegacji na czas
  • 20% rozliczeń zawiera błędy
  • rozliczenie jednego wniosku zajmuje księgowości aż 20 min
  • a jego korekta dodatkowe 18 min
  • 10% pracowników zgłasza wyższe koszty niż faktycznie poniesione

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje proces manualny.  Wszystkie wnioski, akceptacje i wypłaty obsłużysz dzięki intuicyjnemu interfejsowi

~

TEM pozwala egzekwować firmową procedurę podróży służbowych. Ustaw dowolne reguły kontrolne i zminimalizuj ryzyko nadużyć

Zintegruj TEM z zewnętrznymi dostawcami oraz systemami rezerwacyjnymi (np. Booking.com) i skróć czas organizacji delegacji

Dzięki analizie kosztów podróży aplikacja pozwala wynegocjować lepsze warunki i upusty u dostawców

Dzięki dostępowi do raportów i analiz możesz lepiej kontrolować oraz optymalizować koszty delegacji

Zaufali nam