PROGRAM DO DELEGACJI

Rozliczanie
podróży służbowych
może być łatwe!

Wybierz TEM – aplikację do rozliczania
delegacji krajowych i zagranicznych

Zredukuj o 74% koszty obsługi podróży służbowych!

To drugi największy koszt w firmie po wynagrodzeniach, obniż go dzięki automatyzacji ręcznego księgowania

Skróć czas rozliczania delegacji nawet o 90%!

Zgłaszaj, rejestruj, monitoruj, rozliczaj, akceptuj samodzielnie delegacje w jednym miejscu i na dowolnym urządzeniu

Zrezygnuj z manualnej obsługi i papierowych dokumentów

Zapomnij o papierowych wnioskach, podpisach, pieczątkach, arkuszach rozliczeniowych i stosach faktur

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł Excela i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do zarządzania podróżami służbowymi!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="wtjvo4b3u3"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca dowolny proces delegacji z profesjonalnym workflow i raportami, dostępna od ręki!

Program do delegacji - Qalcwise

Dobrze mieć wszystko w jednym miejscu

Aplikacja automatyzuje wszystkie etapy: od polecenia wyjazdu służbowego, przez rezerwację hotelu, rozliczenie delegacji, aż po zaksięgowanie danych.

Program do rozliczania delegacji - Qalcwise

Program do delegacji – zawsze wiesz, co się dzieje

Jedyna aplikacja, która pozwala w elastyczny sposób, graficznie definiować przebieg całego procesu biznesowego. Dopasuj system do organizacji, a nie na odwrót!

Koniec z ręcznym księgowaniem danych

Wystarczy jedno kliknięcie i dane księgują się same. Aplikacja automatycznie kalkuluje wysokość należnych diet, ryczałtów pracowniczych, kilometrówki i pobiera odpowiedni kurs dla danej waluty.

Rozliczaj wydatki kiedy i gdzie chcesz

TEM umożliwia rozliczanie delegacji na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu smartfonem i wysłać je do akceptacji.

Program do rozliczania delegacji – pełna kontrola i szybki zwrot

Pracownik ma stały dostęp do swoich rozliczeń. Dzięki automatyzacji niezwłocznie otrzymuje akceptację wniosku i zwrot środków. A jego satysfakcja z pracy rośnie!

Wygodnie zarządzaj dostawcami

Zaledwie kilkoma kliknięciami włącz dostawcę w proces rezerwacyjny. Aplikacja może wysyłać e-mail z prośbą o dokonanie rezerwacji do niego!

Zintegruj z kartami przedpłaconymi

Zintegruj aplikację z dostępnymi na rynku kartami płatniczymi, dzięki czemu poniesione koszty mogą być na bieżąco, automatycznie wysyłane do akceptacji!

%

Takie ROI możesz otrzymać z inwestycji w aplikację automatyzującą proces rozliczania delegacji

%

O tyle możesz skrócić czas oczekiwania pracowników na zwrot kosztów podróży służbowych

%

O tyle zmniejszyły się średnio koszty obsługi procesu rozliczania delegacji w firmach po wdrożeniu TEM

Podróże służbowe to dla wielu firm warunek budowania przewagi na konkurencyjnym rynku. Jednocześnie to jeden z największych kosztów i najsłabiej kontrolowany proces w firmach. Egzekwowanie zasad i zarządzanie rozliczeniami to ogromne wyzwanie.

Automatyzacja procesu podróży służbowych
jest kluczem do zwiększenia efektywności.

Pozyskanie od pracowników na koniec miesiąca rozliczeń wydatków jest zmorą każdego działu finansów. Z kolei odszukanie zaległych rachunków, wypełnienie, wydrukowanie oraz zebranie podpisów na rozliczeniu nie należy do ulubionych zajęć pracowników.

Im bardziej uprościmy i zautomatyzujemy proces przygotowania raportów tym chętniej pracownicy będą rozliczać delegacje na bieżąco.

Czy wiesz, że:

  • 52% pracowników nie rozlicza delegacji na czas
  • 20% rozliczeń zawiera błędy
  • rozliczenie jednego wniosku zajmuje księgowości aż 20 min
  • a jego korekta dodatkowe 18 min
  • 10% pracowników zgłasza wyższe koszty niż faktycznie poniesione

Program do rozliczania delegacji w nowoczesnej odsłonie

Qalcwise to platforma typu Nocode, na której tworzone są aplikacje biznesowe umożliwiające automatyzację czasochłonnych procesów dzięki digitalizacji. Dopasowany do indywidualnych potrzeb program do rozliczania delegacji wykorzystywany jest przez naszych klientów z segmentu SMB oraz Enterprise. Rozwiązanie tego rodzaju pozwala znacznie zredukować czas potrzebny na przetworzenie papierowych dokumentów oraz odczuwalnie obniżyć koszt obsługi związany z rozliczaniem wyjazdów służbowych. Programy do delegacji dostępne na naszej platformie można w pełni modyfikować oraz dopasować do własnych potrzeb.

Mobilny program do delegacji Qalcwise

Wszystkie aplikacje biznesowe dostępne na platformie Qalcwise są w pełni funkcjonalne na urządzeniach mobilnych. Program do delegacji niewymagający dostępu do komputera w trakcie wyjazdu służbowego to nowoczesne rozwiązanie, na jakie decyduje się coraz więcej firm. Brak dopasowanego narzędzia przekłada się wielu przypadkach na opóźnienia oraz liczne błędy w rozliczeniach.

Program do rozliczania delegacji w czasie rzeczywistym

Program do delegacji Qalcwise umożliwia zarządzanie kosztami podróży służbowych w czasie rzeczywistym. Pracownik w każdej chwili może zgłosić poniesiony koszt w aplikacji oraz załączyć stosowne dokumenty. Przesłany wniosek trafia natychmiast do przełożonego, zaś po pozytywnym rozpatrzeniu kierowany jest bezpośrednio do księgowości. W każdej chwili sprawdzić można także dane historyczne oraz zlecić wygenerowanie bardziej szczegółowych raportów. Dzięki temu rzetelna analiza oraz przygotowanie danych do prezentacji nie generuje dodatkowych kosztów i nie sprawia trudności.

Qalcwise to bezpieczny program do delegacji

Wraz z postępująca w firmie digitalizacją wzrasta transparentność procesów. Dzięki programowi do rozliczania delegacji Qalcwise można łatwo zwiększyć wykrywalność nadużyć i uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z wyjaśnianiem nieumyślnie występujących błędów oraz innych nieprawidłowości.

 

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

Aplikacja w pełni zastępuje proces manualny.  Wszystkie wnioski, akceptacje i wypłaty obsłużysz dzięki intuicyjnemu interfejsowi

~

TEM pozwala egzekwować firmową procedurę podróży służbowych. Ustaw dowolne reguły kontrolne i zminimalizuj ryzyko nadużyć

Zintegruj TEM z zewnętrznymi dostawcami oraz systemami rezerwacyjnymi (np. Booking.com) i skróć czas organizacji delegacji

Dzięki analizie kosztów podróży aplikacja pozwala wynegocjować lepsze warunki i upusty u dostawców

Dzięki dostępowi do raportów i analiz możesz lepiej kontrolować oraz optymalizować koszty delegacji

Zaufali nam