Jak znaleźć multifunkcyjną platformę pracowniczą?

Według statystyk w firmach zatrudniających powyżej stu pracowników wykorzystuje się aż trzy różne systemy umożliwiające kadrom zarządzanie przedsiębiorstwem. Przy obliczaniu średniej warto pamiętać, że tam, gdzie jedni korzystają z dwóch programów, inni potrzebują ich aż pięć czy sześć. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie multifunkcyjnymi platformami ciągle rośnie. Z ich pomocą można bowiem zastąpić wszystkie aplikacje jedną, wszechstronną technologią.

W jaki sposób działa nowoczesna platforma pracownicza?

Dobrym przykładem jest Teczka Pracownicza- system stworzony na platformie no code Qalcwise. Nie trzeba się obawiać, że to kolejny program do wdrożenia w firmie – wręcz przeciwnie. Pozwoli on zrezygnować ze wszystkich pozostałych programów lub je uzupełnić– niezależnie od ich przeznaczenia. Taka platforma gromadząca wiele aplikacji do zarządzania obszarami HR, jest niejako supersystemem łączącym w sobie szereg możliwości. Wśród nich należy wymienić:

– składanie wniosków o urlop, podwyżkę czy zaliczkę;

– sprawdzanie stanu urlopu;

– weryfikacja warunków umowy i wyposażenia pracownika;

– pobieranie PIT-ów;

– raportowanie wydatków;

– dostęp do regulaminów pracy czy polityki jakości;

– wysyłanie powiadomień o terminach;

– przypominanie o wydarzeniach;

– wypełnianie formularzy rekrutacyjnych

– rozliczenie delegacji pracowniczej

i wiele innych. W przypadku użycia standardowych rozwiązań większość wyżej wymienionych procesów wymagałoby wdrożenia zupełnie nowego oprogramowania. Z platformą Qalcwise nie trzeba inwestować w średnio 3 systemy zarządzające. Wystarczy jeden, aby mieć pełny wgląd w sytuację, a to przekłada się m.in. na podejmowanie lepszych decyzji oraz dużą oszczędność czasu, a nawet pieniędzy.

Czym wyróżnia się kompleksowa platforma pracownicza?

Doskonale rozumiemy opory przed wdrażaniem nowej technologii w firmie. Dlatego zachęcamy do przyjrzenia się najistotniejszym korzyściom płynącym z proponowanej technologii. Na samym początku należy podkreślić, że a Qalcwise w 100% zastępuje zarządzane ręcznie procesy, a także uzupełnia luki w innych systemach.  Jest platformą no code, co oznacza, że do wdrożenia nie potrzebujesz całego sztabu programistów i miesięcy pracy. Znając tradycyjne arkusze kalkulacyjne jesteś w stanie sam dopasować Teczkę Pracowniczą do swoich potrzeb, customizując gotowe aplikacje pod swoje potrzeby.

Nie oznacza to jednak, że dotychczas wykorzystywane programy muszą wylądować w śmietniku. Wręcz przeciwnie: taka platforma umożliwia integrację z już istniejącymi systemami (np. SAP czy TETA) przy jednoczesnym ułatwieniu ich wykorzystywania. Nie wymaga to nawet przebudowy systemu. Integrację przeprowadzi nawet osoba bez wykształcenia programistycznego.

Na korzyść przemawia też cena takiego rozwiązania. Gwarantuje ono nawet 10-krotne oszczędności w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Gdzie zamówić profesjonalny platformę pracowniczą dla działu HR?

Aby znaleźć odpowiadający wymaganiom firmy program, nie trzeba przeszukiwać Internetu godzinami, gdyż jest on na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z Qalcwise w tej sprawie:

System rekrutacyjny – Aplikacja do rekrutacji – Oprogramowanie do rekrutacji – Aplikacja HR | qalcwise

Qalcwise’owe aplikacje składające się na pojedynczy platformę to specjalistyczne narzędzie, które zintegruje wykorzystywane obecnie oprogramowanie firmowe w celu uproszczenia procesów zarządzania, rozliczania, administrowania, rekrutacji i wszystkich pozostałych mechanizmów składających się na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.