Rozwijamy platformę. Release Notes Lato 2023

Qalcwise.com – Szybki Rozwój i Innowacje

Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami nowościami dotyczącymi naszej platformy no-code.

Lato 2023 to intensywny rozwój platformy. Od początku istnienia qalcwise.com stawiamy na łatwość tworzenia aplikacji, eliminując potrzebę głębokiej wiedzy programistycznej. Teraz, w roku 2023, ta platforma no-code nie tylko kontynuuje swoją misję, ale także wprowadza wiele nowych i innowacyjnych funkcji.

Relase Notes. Lato 2023

Naszą pracę, nowe funkcje, które są efektem tej pracy podsumowujemy w dokumencie „Relase Notes. Lato 2023.” To prawdziwe kompendium wiedzy na temat zmian dla wszystkich użytkowników platformy. Dokument ten zawiera kompletną listę wszystkich nowych funkcji i usprawnień, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy.

To, co wyróżnia qalcwise.com spośród innych platform no-code, to ciągły dialog z użytkownikami i dbałość o dostarczanie rozwiązań, które naprawdę spełniają ich potrzeby. „Relase Notes. Lato 2023” to dowód na to, że słuchamy użytkowników i staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Nowe Funkcje – Co Znajdziemy w Dokumencie?

Edytor Wizualny na Wyższym Poziomie – Qalcwise.com wprowadziło jeszcze bardziej intuicyjny edytor wizualny, który umożliwia tworzenie zaawansowanych interfejsów użytkownika bez konieczności pisania kodu.

Integracje Zewnętrzne – Teraz możecie łatwo integrować swoje aplikacje z innymi narzędziami i serwisami, co pozwala na jeszcze większą elastyczność, najważniejsza zmiana to oczywiście integracja z KSeF.

Raportowanie i Analizy – Qalcwise.com rozszerzyło możliwości raportowania i analiz, co pozwala na lepsze zrozumienie danych i podejmowanie bardziej trafnych decyzji biznesowych.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu – Wraz z rozwojem platformy, firma skupiła się na zapewnieniu jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa danych.

Podsumowanie

Wielu z nas jest świadomych, że kodowanie może być skomplikowane i czasochłonne. Qalcwise.com pokazuje, że nie musi tak być. Dzięki platformie no-code, każdy może tworzyć zaawansowane aplikacje bez potrzeby głębokiej wiedzy programistycznej.

Dokument „Relase Notes. Lato 2023” to dowód na to, że qalcwise.com rozwija się dynamicznie i stawia na innowacje. Jeśli jesteście zainteresowani tworzeniem własnych aplikacji bez kodu lub po prostu chcecie poznać najnowsze trendy w tej dziedzinie, to warto śledzić rozwój nasz rozwój