Aktualnosci
Qalcwise wzbogacony o nowe funkcje wyszukiwania i pobierania danych
by Przemysław Fura
03 sierpnia 2021
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Stale pracujemy nad rozwojem naszej platformy no-code. Chcemy oferować dostęp do narzędzia, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego też ciągle wzbogacamy Qalcwise o nowe funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z naszych aplikacji jest jeszcze łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszego API trzy nowe, przydatne funkcjonalności, które wspierają integrację Qalcwise z innymi systemami używanymi przez Klientów.

Oto one:

  1. Wyszukuj wybrane dane w obrębie nawet najbardziej złożonych i rozległych baz rekordów.

Koniec z ręcznym przeszukiwaniem niekończących się tabelek.Przykładowo, jeśli prowadzisz rejestr umów sprzedażowych na przestrzeni lat, od teraz za pomocą Qalcwise możesz sprawnie wyszukać z tabeli te umowy, które zostały podpisane w wybranym miesiącu danego roku czy odnaleźć wszystkie dokumenty zakupowe dotyczącego danego produktu lub usługi. Dokumentacja techniczna

  1. Sprawnie odnajduj konkretne dokumenty w aplikacji.

Od teraz szybko wyszukasz odpowiednie dokumenty, które powstały w aplikacjach Qalcwise lub zostały do nich zaimportowane. Przykładowo, jeśli korzystasz z aplikacji do zarządzania urlopami, możesz łatwo wyszukać wszystkie wnioski złożone w aplikacji przez konkretną osobę czy wnioski z wybranego tygodnia. Dokumentacja techniczna

  1. Pobieraj dane w obrębie jednego dokumentu.

Chcesz wykorzystać dane zamieszczone w dokumencie poza aplikacją Qalcwise? Nic prostszego – od teraz możesz z łatwością je pobrać na urządzenie, którego używasz. Dokumentacja techniczna Wypróbuj nowe funkcjonalności jeszcze dziś!

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Prywatne: Cały rok z Qalcwisem – zdobądź wyjątkowy zestaw wyzwalający kreatywność!
Stale pracujemy nad rozwojem naszej platformy no-code. Chcemy oferować dostęp do narzędzia, które spełni potrzeby …
28 lutego 2024
Top 9 uciążliwych procesów, które zdigitalizujesz w kilka godzin
Stale pracujemy nad rozwojem naszej platformy no-code. Chcemy oferować dostęp do narzędzia, które spełni potrzeby …
28 lutego 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!