Aktualnosci
Zdobądź nowych klientów i rozwijaj swój biznes. Dołącz do programu partnerskiego Qalcwise
by Przemysław Fura
06 lutego 2020
4 min
Reading Time: 4 minutes

Często słyszysz od klientów, że oferowane przez Ciebie rozwiązanie jest za drogie? Albo zbyt rozbudowane? A może potencjalny klient nie mówi tego wprost, ale nie czuje, że Twój produkt opowiada na jego rzeczywiste potrzeby… Jeśli potrzebujesz w swojej ofercie rozwiązania, które z łatwością może spełnić wszystkie te oczekiwania – jest niedrogie i w pełni dostosowywalne, to program partnerski Qalcwise jest dla Ciebie.

Demokratyzacji IT – nie prześpij trendu!

Platforma w modelu SaaS pozwala na tworzenie w pełni customizowanych aplikacji biznesowych dzięki wykorzystaniu technologii no-code. No-code to jeden najdynamiczniej rozwijających się trendów technologicznych. Aplikacje “bez programowania” są odpowiedzią na brak deweloperów na rynku oraz potrzebę uniezależnienia biznesu od IT, stworzenia samoobsługowej, ale bezpiecznej i funkcjonalnej technologii. Qalcwise to doskonała alternatywa dla dużych, złożonych, wymagających czasochłonnego wdrożenia systemów, jak i “pudełkowych”, mało elastycznych, choć tańszych programów. Narzędzie łączy zalety obu – umożliwia tworzenie nawet zaawansowanych rozwiązań klasy Enterprise i automatyzację złożonych procesów w kilka-kilkanaście dni, zapewniając prostą implementację, jeszcze prostszą obsługę i ekonomię. Współpraca z Qalcwise to doskonały sposób na uzupełnienie dotychczasowej oferty o unikalny produkt, pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Dowiedz się, dlaczego firmy wybierają program partnerski Qalcwise!

Rozwiązanie jest unikalne, bardzo elastyczne, doskonale uzupełnia braki innych programów. Dlatego można je łatwo dosprzedać “przy okazji” – mówi Andrzej Bielecki, właściciel firmy eNovem, Partnera Qalcwise. – Ponadto przygotowanie aplikacji nie wymaga dużych zasobów, jest proste, szybkie i relatywnie tanie. Nie ma potrzeby ponoszenia kosztownych inwestycji i rozbudowywania zespołu, chcąc poszerzyć ofertę o aplikacje Qalcwise – dodaje.

Nieograniczone możliwości aplikacji biznesowych

Qalcwise jest polskim start-upem stworzonym przez praktyków, z doświadczeniem zarządczym, analityczny i informatycznym, którzy doskonale znają potrzeby oraz ograniczenia zarówno biznesu, jak i IT. Dzięki holistycznemu podejściu do procesów w firmach, stworzyli rozwiązanie z perspektywy klienta. Qalcwise w sposób innowacyjny łączy w sobie elastyczność arkuszy kalkulacyjnych z pracą grupową, skalowalnością oraz przepływem zadań i dokumentów.

Platforma pozwala samodzielnie i szybko (nawet w kilka dni) automatyzować procesy biznesowe, bez udziału programistów, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i standardy wymagane przez IT. Aplikacje doskonale zastępują arkusze kalkulacyjne i procesy manualne, a także uzupełniają już istniejące w przedsiębiorstwach systemy (ERP, BPM, CRM czy RPA), pozwalając firmom gładko przejść przez cyfrową transformację, bez długotrwałej i kosztownej rewolucji.

Zarówno klienci, jak i partnerzy dostrzegają potencjał Qalcwise. Założony w 2014 r. start-up dynamicznie rośnie – w 2019 roku podwoił swoje dochody, liczbę klientów i partnerów. Do grona partnerów dołączył międzynarodowy koncern EY. Qalcwise ma na swoim koncie ponad 20 wdrożeń w dużych organizacjach (np.: Carrefour, CCC, Osram, Schindler, Costa Coffee, Lafarge, Gatta, Medicover) i korzysta z niego już ponad 100 tys. użytkowników.

Krzysztof Kowal, współzałożyciel i CEO Qalcwise. Qalcwise reprezentuje zupełnie nowe podejście do arkuszy kalkulacyjnych i wykorzystywania ich do usprawnienia procesów biznesowych.

Qalcwise jest również partnerem programu EYnovation, w ramach którego firma EY wspiera młode i innowacyjne projekty, mające wysoki potencjał rozwoju i ambicję ekspansji międzynarodowej. – Dzięki współpracy w ramach EYnovation, EY łączy potrzeby dojrzałych firm z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez start-upy i tym samym wspiera przedsiębiorstwa na całym świecie w sprawnej realizacji strategii cyfrowej transformacji – mówi Krzysztof Witkowski, Associate Partner EY, EYnovation Leader.

Korzyści ze współpracy

Od początku firma stawia na sprzedaż pośrednią i rozwija program partnerski. Qalcwise zapewnia przyjazną i opartą na dialogu współpracę. Ponieważ firma jest w fazie rozwoju, otwarcie przyjmuje informacje zwrotne i adaptuje się do oczekiwań. Partnerzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu produktu i rozwijaniu najbardziej innowacyjnej technologii na świecie, jaką jest no-code. To unikalna szansa, by stać się częścią ważnego i perspektywistycznego trendu, jakim jest demokratyzacja IT i rozwój samoobsługowych platform.

Qalcwise oferuje partnerom wsparcie na każdym etapie współpracy. – Rozwój sieci sprzedaży jest dla nas bardzo ważny. Nasz zespół koncentruje się na dostarczaniu jak najlepszego oprogramowania, sprzedaż realizujemy głównie przez partnerów. Zapewniamy jednak wsparcie techniczne, merytoryczne i marketingowe, dzielimy sie business case’ami i razem rozwijamy platformę – mówi Krzysztof Kowal, CEO Qalcwise. Jeśli jest taka potrzeba nasi konsultanci pomagają tworzyć nietypowe rozwiązania dla klientów – dodaje.

Partnerzy Qalcwise otrzymują:

  • Zapewnij swojej firmie stały zysk dzięki regularnej prowizji od subskrypcji SaaS
  • Zyskaj dodatkowe przychody dzięki świadczonym usługom posprzedażowym
  • Uzupełnij luki w swojej ofercie. Zapewnij szerszy zakres produktów i usług
  • Skorzystaj z setek zastosowań aplikacji Qalcwise i zwiększ sprzedaż dzięki działaniom cross-sell i up-sell
  • Zwiększ swój zasięg i wejdź na nowe rynki – publikuj swoje aplikacje na marketplace Qalcwise’a
Partnerwise wspiera wszystkie obszary współpracy

Mówi się, że szewc bez butów chodzi – nie w tym przypadku! Zespół Qalcwise przygotował aplikację do zarządzania siecią sprzedaży – Partnerwise. Aplikacja wspiera program partnerski Qalcwise, korzystają z niej już obecni partnerzy, jest również dostępna dla klientów, którzy szukają alternatywy do popularnych CRM-ów. Partnerwise umożliwia śledzenie każdego etapu sprzedaży od dodawania nowych zadań i możliwości sprzedażowych, przez szybką wymianę wszelkiego rodzaju materiałów i informacji, po generowanie generowanie dashboardów i prognoz w czasie rzeczywistym. Partnerwise sprawia, że współpraca z Qalcwise przebiega bez typowych dla programów partnerskich trudności komunikacyjnych.

Dołącz do programu partnerskiego Qalcwise i zostań częścią globalnej społeczności rozwijającej technologię no-code. Zyskaj unikalne know-how i dostęp do narzędzi projektowych. Twórz i sprzedawaj elastyczne rozwiązania szybciej niż kiedykolwiek, rozwijaj biznes i zwiększ ROI kilkukrotnie. Dowiedz się więcej o programie tutaj i napisz do nas: qalcwise@qalcwise.com !

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Program do rozliczania delegacji w nowoczesnej odsłonie
Często słyszysz od klientów, że oferowane przez Ciebie rozwiązanie jest za drogie? Albo zbyt rozbudowane? A może p…
23 kwietnia 1982
Business Development Manager poszukiwany
Często słyszysz od klientów, że oferowane przez Ciebie rozwiązanie jest za drogie? Albo zbyt rozbudowane? A może p…
23 kwietnia 1872

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!