Aplikacje dla biznesu
Jak zarządzać flotą pojazdów w aplikacji Qalcwise?
by Przemysław Fura
25 lutego 2020
3 min
Reading Time: 3 minutes

Zobacz, jak łatwo i wygodnie możesz zarządzać flotą pojazdów w swojej firmie dzięki aplikacji Qalcwise. Zyskaj szybki dostep do wszystkich informacji i raportów. Monitoruj stan floty i lepiej zarządzaj kosztami. A to wszystko w jednym miejscu!   Zapomnij o arkuszach kalkulacyjnych i papierowych wnioskach. Niezależnie od tego, czy dysponujesz 10 czy 100 pojazdami, aplikacja Qalcwise pomoże Ci wygodnie zarządzać flotą i obniżyć koszty utrzymania. Dzięki Qalcwise usprawnisz procesy rezerwacji samochodów i nie zapomnisz o rutynowych przeglądach lub naprawach. Zobacz, jak prosta jest obsługa aplikacji do zarządzania pojazdami na platformie Qalcwise:  

Aplikacja Dodaj lub edytuj auto

Aplikacja do tworzenia bazy floty. Umożliwia dodanie wszystkich niezbędnych danych o samochodzie, dokumentów , rachunków, jak również informacji technicznych – w tym o ubezpieczeniu, przeglądach, usterkach, wymianach oleju, wymianach opon, stanie licznika itd.  

Jeśli użytkownik wybierze numer VIN to dane producenta o pojeździe zostaną zaciągnięte automatycznie.  

Aplikacja Koszty eksploatacji

Użytkownik wybiera auto, wówczas wyświetlają mu się podstawowe informacje, i może dodać koszty (np. wydatki na paliwo).  

Aplikacja Raport kosztów

Aplikacja umożliwia monitoring kosztów w czasie rzeczywistym. Użytkownik może w każdej chwili podejrzeć wydatki. Może też zbiorczo dodać wszystkie koszty (np. z pliku Excel), które zostaną automatycznie przypisane do pojazdu.  

Aplikacja Nowa szkoda

Ta aplikacja umożliwia zgłaszanie szkód. Użytkownik wybiera samochód, dodaje datę i opis zdarzenia, w wyniku którego powstała szkoda. Może dodać również zaświadczenie o wypadku.  

Użytkownik może zawnioskować w tym miejscu o auto zastępcze. Zgłoszenie jest wysyłane do osoby odpowiedzialnej, która może zweryfikować szkodę i dezaktywować auto w bazie (uniemożliwiając jego użytkowanie innym pracownikom). Może zaakceptować lub odrzucić wniosek o auto zastępcze i dodać uzasadnienie.  

Aplikacja Przekazywanie auta

  Aplikacja umożliwia przekazanie samochodu innemu pracownikowi. Użytkownik widzi wszystkie auta, wybiera samochód i wybiera nowego właściciela.  

Z tego poziomu może kliknąć “Generator protokołu”, który utworzy protokół przekazania z danymi pojazdu i nowego właściciela.  Może go wysłać dzięki aplikacji innej osobie / przełożonemu. Osoba, która otrzyma protokół uzupełnia dane (datę, miejscowość, dodatkowy opis) i załącza dokumenty (np. dane przeglądów). Protokół można również wydrukować.  

Aplikacja Raport zbiorczy

Ta aplikacja gromadzi dane ze wszystkich powyższych aplikacji, ułatwiając ich kontrolę i analizę. Wyświetla dane aut, kosztów eksploatacji i szkód. Możesz zintegrować ją z zewnętrznymi systemami i kartami paliwowymi, aby na bieżąco optymalizować koszty.   Aplikacja pozwala tworzyć dowolne wykresy i raporty. Wszystkie tabele i dane można wyeksportować do Excela. Z tego poziomu można również dodawać nowe auta, koszty i szkody.   Jak widzisz zarządzanie flotą pojazdów w Qalcwise jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Aplikacja ułatwia pracownikom błyskawiczne wypożyczanie samochodów, jak i raportowanie wydatków. Przełożonym daje pełną kontrolę nad pojazdami, wgląd w niezbędne dane i możliwość lepszego zarządzania kosztami. Przenosząc obsługę floty samochodowej do aplikacji, możesz zaoszczędzić nawet 1/3 kosztów administracyjnych, wyeliminować pomyłki i zmniejszyć ryzyko nadużyć.

Wypróbój bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.  

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?
Zobacz, jak łatwo i wygodnie możesz zarządzać flotą pojazdów w swojej firmie dzięki aplikacji Qalcwise. Zyskaj sz…
20 czerwca 2076
Partner’s Day by Qalcwise
Zobacz, jak łatwo i wygodnie możesz zarządzać flotą pojazdów w swojej firmie dzięki aplikacji Qalcwise. Zyskaj sz…
20 czerwca 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!