Dodawanie załączników

Dodawanie załączników

Feedback jest istotny w każdej branży, m.in. powiązany z IT, marketingiem, reklamą, produkcjami maszyn. Nasza aplikacja no-code pozwala przedstawić własne pomysły, korekty i wnioski w postaci komentarzy. Korespondencję można również wzbogacić załącznikami, które dodaje się szybko i bezproblemowo.

Dodawanie i rejestrowanie bieżących komentarzy

Dodawanie i rejestrowanie bieżących komentarzy

Kiedy projekt rozwija się dynamicznie, komunikacja staje się kluczem. Nasza aplikacja umożliwia bieżące dodawanie i rejestrowanie komentarzy, dzięki czemu każdy członek zespołu może na bieżąco śledzić postępy i uwagi.

Kategoryzowanie dokumentów

Kategoryzowanie dokumentów

Tworząc naszą aplikację no-code, mieliśmy na uwadze podniesienie efektywności firm. Właściwa kategoryzacja i etykietowanie dokumentów umożliwi ich szybkie wyszukiwanie. Korespondencja wychodząca i przychodząca jest podzielona na za pomocą opisujących TAG-ów. Praca i odnalezienie właściwego pisma to bułka z masłem.

Przydzielanie edytorów i czytelników dokumentu

Przydzielanie edytorów i czytelników dokumentu

Odpowiednia kontrola dostępu do informacji jest fundamentem zarządzania danymi w organizacji. Nasza aplikacja do obiegu korespondencji pozwala na precyzyjne przydzielanie ról – edytorów, którzy mają prawo modyfikować dokument, oraz czytelników, którzy mogą go jedynie przeglądać. Dbaj o bezpieczeństwo i efektywność pracy!

Zapisywanie bieżącego statusu

Zapisywanie bieżącego statusu

W dynamicznym świecie biznesu ważne jest, aby być na bieżąco z postępami prac. Nasza aplikacja no-code umożliwia zapisywanie bieżącego statusu projektu czy zadania, co pozwala na efektywną komunikację i monitorowanie postępów w czasie rzeczywistym.

Archiwizowanie dokumentów

Archiwizowanie dokumentów

Zautomatyzowana archiwizacja pism ma wiele zalet – sprzyjamy ochronie środowiska, nie niszcząc dokumentów (aspekt ekologiczny); informacje ściśle tajne lądują w odpowiednim miejscu (aspekt bezpieczeństwa); prawo nakazuje przechowywać dokumentu przez określoną liczbę lat (aspekt prawny). Nasza aplikacja no-code archiwizuje bezbłędnie.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Jasność i przejrzystość w procesie wypełniania formularzy to klucz do efektywności. Nasza aplikacja no-code podkreśla pola wymagane do wypełnienia, co przyspiesza proces i minimalizuje ryzyko pominięcia ważnych informacji. Prosty i intuicyjny interfejs sprawia, że zarządzanie danymi jest łatwiejsze i bardziej efektywne.

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Błędy w danych mogą prowadzić do poważnych problemów. Nasza aplikacja no-code zawiera wbudowane walidacje, które w czasie rzeczywistym sprawdzają poprawność wypełnienia formularza. Dzięki temu masz pewność, że gromadzone informacje są dokładne i wiarygodne.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do osób przydzielonych do dokumentu, przypomnienia przed upływem terminu na odpowiedź

Korespondencja opiera się na wymianie wiadomości, nie na jednostronnej relacji. Brak zgrania w czasie (spóźnione lub brak odpowiedzi) może spowodować przestój w określonych działach, co wpłynie pośrednio na efektywność i wydajność firmy. Przypomnienia od naszej aplikacji no-code pozwolą każdej stronie działać terminowo.

Funkcje aplikacji

Statystyki pokazujące czas procesowania dokumentu na poszczególnych etapach / u poszczególnych osób

Zainteresowane osoby mają wgląd w statystyki ukazujące czas procesowania dokumentu na poszczególnych etapach lub u konkretnych osób. Wiadomo zatem, jaki jest status realizacji danego zadania oraz czy któraś ze stron nie była terminowa. Ta funkcjonalność dotyczy tylko wersji Enterprise w naszej aplikacji no-code.

Funkcje aplikacji

Aplikacja raportowa zestawiająca dokumenty, umożliwiająca filtrowanie i grupowanie, statystyki

Prowadzenie raportów pomaga podsumować dotychczasowe działania oraz przestawić krótkie zestawienie projektów. Aplikacja raportowa, będąca częścią aplikacji do obiegu korespondencji, umożliwia filtrowanie i grupowanie dokumentów, a także zaprezentowanie statystyk. Zestawia ze sobą poszczególne pisma. Tylko w Enterprise.

Funkcje aplikacji

Ustawianie pól wymaganych w formularzu

Precyzyjna konfiguracja formularzy to podstawa skutecznej komunikacji i zbierania danych. Nasza aplikacja no-code umożliwia indywidualne ustawienie pól wymaganych w formularzu, dzięki czemu możesz dostosować go do konkretnych potrzeb projektu lub działu. Ta funkcja gwarantuje, że nie zostaną pominięte kluczowe informacje. Opcja dostępna jest w wersji Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!