Wydarzenia
Partner’s Day by Qalcwise
by Przemysław Fura
14 września 2022
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Partner’s Day by Qalcwise to event, który odbył się w 13 września 2022, w NINE’s Restaurant & Sports Bar. Na Qalcwise Partner’s Day 2022 zgromadziło się kilkadziesiąt osób, z którymi rozmawialiśmy o nowym Programie Partnerskim, strategii i planach na nadchodzący rok, road mapie i nowych funkcjonalnościach, best dev practice, ale także inspirowaliśmy ich do szerzenia wiedzy o nocode w Polsce. W spotkaniu wzięli udział partnerzy biznesowi tacy jak: Addendum, BWExperts , MAIN Data Center, COMVERGA , EY, eNovem, Intraq, Konrad Kowal, KR GROUP, Mabronet, Net Complex , Omega, czy Subeo.

Rozmowy o no-code

Rozmowy, pytania, ciekawe dyskusje i inspirujące pomysły, były skupione wokół rynku no-code w Polsce. Rozmawialiśmy o przyszłości no-code i o szybkim rozwoju rynku za granicą. Według wskaźnika CAGR zakładany jest wzrost kategorii low-code/no-code z 10,3 mld USD w 2019 r. do 187 mld USD w 2030 r. Więcek pisaliśmy o tym tutaj.

Portal Partnerwise dostępny dla Partnerów Qalcwise

Spotkanie stało się też przyczynkiem do uruchomienia nowej wersji portalu PartnerWise, dostępnej dla Partnerów Biznesowych Qalcwise. Platforma zawiera zestaw niezbędnych plików, dokumentów, do prowadzenia przez parterów działań marketingowych, rejestrację klientów oraz tutoriale pokazujące jak krok po korku zbudować aplikację dla klienta.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Qalcwise partnerem konferencji Motywacja na Produkcji
Partner's Day by Qalcwise to event, który odbył się w 13 września 2022, w NINE's Restaurant & Sports Bar. Na Qal…
26 maja 2024
Partner’s Day by Qalcwise
Partner's Day by Qalcwise to event, który odbył się w 13 września 2022, w NINE's Restaurant & Sports Bar. Na Qal…
26 maja 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!