Aktualnosci
Qalcwise w akceleratorze People Power
by Przemysław Fura
18 listopada 2019
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

W ostatni weekend zostaliśmy nominowani w programie akceleracyjnym People Power Accelerator – Work & HR Tech do współpracy z Nationale-Nederlanden Polska.

People Power to akceletaor łączący potencjał start-upów i korporacji. 3-miesięczny akcelerator skierowany jest do start-upów pracujących nad rozwiązaniami w zakresie HR oraz optymalizacją sposobu pracy w organizacjach. Nad prawidłowym przebiegiem całego projektu będą czuwać doświadczeni mentorzy – uznani eksperci i założyciele firm. Program został powołany do życia przez Bartka Janowicza, CEO Proinnovate, oraz Wojciecha Ozimka, CEO One2tribe. Partnerami korporacyjnymi pierwszej edycji zostały trzy firmy: Play, Philip Morris i Nationale Nederlanden.

W weekend 16-17 listopada mentorzy wyłonili start-upy, które przygotują pilotażowe  wdrożenia. Qalcwise został nominowany do współpracy z Nationale-Nederlanden Polska. Nasz zespół przygotuje rozwiązanie pozwalające zarządzać procesami HR.

Dziękujemy organizatorom People Power za zaufanie i bierzemy się ostro do pracy! Demo Day podsumowujący postępy start-upów odbędzie się na początku marca 2020 r.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Program do rozliczania delegacji w nowoczesnej odsłonie
W ostatni weekend zostaliśmy nominowani w programie akceleracyjnym People Power Accelerator – Work & HR Tech do w…
14 lipca 1982
Jak zarządzać flotą pojazdów w aplikacji Qalcwise?
W ostatni weekend zostaliśmy nominowani w programie akceleracyjnym People Power Accelerator – Work & HR Tech do w…
14 lipca 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!