Aktualnosci
Integracja z Zapier – ponad 2000 systemów dostępnych w Qalcwise!
by Przemysław Fura
13 marca 2020
2 min
Reading Time: 2 minutes

Aplikacje Qalcwise dzięki integracji z Zapier zapewniają dostęp do ponad 2000 systemów! Teraz aplikacje „bez programowania” możesz zintegrować z dowolnym narzędziem i zyskać nieograniczone możliwości automatyzacji pracy.

W Qalcwise wierzymy, że budowanie zaawansowanych systemów biznesowych bez jednego wiersza kodu jest możliwe. To pozwala przyspieszyć automatyzację procesów, odciążyć IT i rozwinąć umiejętności pracowników biznesowych. Platforma Qalcwise została oparta o proste formuły znane z arkuszy kalkulacyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalne podejście do tworzenia aplikacji biznesowych. Pozwala osobom bez umiejętności technicznych samodzielnie tworzyć i konfigurować aplikacje. Każdy może tworzyć obieg zadań i dokumentów kilkoma kliknięciami!

Teraz jest to jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki połączeniu z Zapier, Qalcwise umożliwia integrację z ponad 2000 aplikacji, takich jak narzędzia biurowe (Microsoft Office, Google Sheets), poczta (Gmail), marketingowe (GetResponse, MailChimp, HubSpot), social media (Facebook, Twitter, LinkedIn), narzędzia pracy grupowej (Asana, Slack), serwisy płatnicze (PayPal) . Pełna lista aplikacji, które zintegrujesz z Qalcwise, dostępna jest na stronie Zapier.

Jak to działa w praktyce? Wyobraź sobie, że przychodzi email na wskazaną skrzynkę, albo zawiera wskazane słowo -> uruchamia się aplikacja Qalcwise. Dodajesz wiersz w arkuszach Google -> uruchamia się proces w Qalcwise. A może robisz wpis w kalendarzu i chcesz uruchomić automatycznie apkę Qalcwise. Automatyzuj dowolne procedury w aplikacjach Qalcwise przy użyciu zdarzeń z zewnętrznych systemów. Dzięki temu możesz w prosty sposób zarządzać informacjami w różnych miejscach i danymi z różnych źródeł. Zyskujesz mnóstwo czasu na ważniejsze zadania !

Aby zintegrować aplikację z Qalcwise, załóż konto na Zapier i w 5 minut wykilkaj dowolny scenariusz!

Nie rozumiesz jeszcze wszystkiego? Czarna magia? O rozwiązaniu no-code oraz o tworzeniu prostej aplikacji czy nawet poważengo biznesowego rozwiązania bez użycia kodu dowiesz się tutaj.

Możesz też wypróbować bezpłatnie naszą platformę (nie wymagamy karty kredytowej) a jeśli chciałbyś dowiedzieć się, czy nasze rozwiązania dostosują się do Twojej firmy, zapraszamy do umówienia się na demo.

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Księgowość bez papieru – to możliwe nawet w kilka dni!
Aplikacje Qalcwise dzięki integracji z Zapier zapewniają dostęp do ponad 2000 systemów! Teraz aplikacje "bez program…
26 maja 2024
Jak zarządzać flotą pojazdów w aplikacji Qalcwise?
Aplikacje Qalcwise dzięki integracji z Zapier zapewniają dostęp do ponad 2000 systemów! Teraz aplikacje "bez program…
26 maja 2024

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!