Aktualnosci
Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?
by Przemysław Fura
24 czerwca 2020
< 1 min
Reading Time: < 1 minute

Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omega Enterprise Services podczas otwartego webinaru, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020 o g. 14:00. Uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzić biznes przez proces digitalizacji i automatyzacji… bez programistów!

To kolejne wydarzenie w ramach cyklu webinarów „Czwartki z ekspertami”, organizowanych przez Omega Enterprise Services, firmy zapewniającej kompleksowe usługi teleinformatyczne. Tym razem gościem będzie Krzysztof Kowal, CEO i Współzałożyciel Qalcwise.com, lider wśród producentów narzędzi no-code do budowy aplikacji biznesowych. Organizatorzy skoncentrują się na wyzwaniach, jakie postawiła przed firmami pandemia koronawirusa i związana z nią praca zdalna. Po okresie pandemii większość firm już wie, jakie obszary zostały zaniedbane i wymagają wsparcia. Jednak niewiele ma świadomość, jakie są dostępne technologie i narzędzia na rynku oraz dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne, customowe rozwiązania. Krzysztof Kowal opowie więc o automatyzacji procesów w firmie, rzeczywistych kosztach automatyzacji oraz dlaczego warto niektóre procesy przenieść na wyższy poziom. Gość zaprezentuje nowoczesne narzędzie, jakim jest platforma typu no-code umożliwiająca tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez potrzeby programowania.

Firmę Omega Enterprise będzie reprezentowała Justyna Kwil – Manager ds. automatyzacji procesów biznesowych. Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Marek Bugała Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży w Intelligent Technologies S.A.

Webinar ma charakter otwarty, nie jest wymagana rejestracja.  Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7cwl6


EDIT: Przegapiłeś webinar? Nic straconego, możesz go obejrzeć na YouTube:

Wyszukaj
Interesujesz się automatyzacją?
Zastanawiasz się jak no-code pomógł innym? Jakie obszary podlegają automatyzacji, ile czasu i pieniędzy oszczędzają rozwiązania no-code?
Wybierz tematy, które
Cię interesują:
Zapisz się do newslettera
Partner’s Day by Qalcwise
Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omeg…
26 maja 2024
Prawda czy fałsz? Poznaj 4 mity na temat no-code
Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omeg…
26 maja 1985

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!