Jak Inteligentne Dokumenty pomagają w pracy zdalnej?

Mamy wiele narzędzi do pracy zdalnej – takich jak poczta e-mail, czat, wideokonferencje. Ale jak zarządzać dokumentami, które wymagają potwierdzenia? Istnieje proste rozwiązanie – Inteligentne Dokumenty na platformie Qalcwise, które same dbają o to, aby zostać zatwierdzone.

Wyzwaniem dla wielu firm jest przeniesienie do trybu zdalnego pracy, która do tej pory zawsze wymagała fizycznej obecności. Dotyczy to zwłaszcza zarządzania dokumentami – fakturami, umowami, raportami, rozliczeniami, które wymagają podpisu i akceptacji. Qalcwise, platforma do budowy aplikacji bez kodu, zapewnia rozwiązanie umożliwiające wygodną pracę zdalną!

Stworzyliśmy Inteligentne Dokumenty, który same wiedzą, kto powinien je zatwierdzić. Możesz utworzyć taki dokument za pomocą kilku kliknięć myszką na naszej platformie. Za pomocą gotowych widżetów tworzysz dokument, a następnie definiujesz jego przepływ. Decydujesz do kogo trafi, w jakiej kolejności i jakie dana osoba ma podjąć działania. Możesz zaprojektować dowolną ścieżkę akceptacji! Każdy pracownik otrzymuje powiadomienia e-mail i jest w stanie zatwierdzić lub odrzucić dokument. Ale to nie koniec. Inteligentny Dokument nie tylko automatycznie przypomina o akceptacji i przechodzi do następnego etapu, ale także wykonuje niezbędne obliczenia. Podobnie jak MS Excel! Ponadto przechowuje wszystkie dane w bazie danych, dzięki czemu dokładnie wiesz, kto dokonał zmian. Możesz importować i importować dane z Inteligentnych Dokumentów do dowolnego programu za pomocą Rest API.

Qalcwise pozwala obsłużyć wszystkie zadania zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych i dokumentach w intuicyjnych aplikacjach. Aplikacje obsługują wszelkie procesy B2B lub B2E i dają pewność bezpiecznej, wydajnej i efektywnej pracy zdalnej. I nie wymagają instalacji ani nawet VPN. Aplikacje są gotowe do użycia, wystarczy zalogować się za pomocą przeglądarki i zacząć z nich korzystać!

Czy chcesz zmienić swoje dokumenty na Inteligentne Dokumentny? Skontaktuj się z nami i wypróbuj aplikacje do pracy zdalnej za darmo! Wyślij wiadomość e-mail na adres qalcwise@qalcwise.com