Zamówienia zewnętrzne

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

W każdej firmie pracownicy codziennie dokonują różnych zakupów firmowych, niezbędnych w ich pracy. Składają oni wnioski…

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Zamówienia zewnętrzne

Zamówienia zewnętrzne

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

W każdej firmie pracownicy codziennie dokonują różnych zakupów firmowych, niezbędnych w ich pracy. Składają oni wnioski zatem zapotrzebowania i zamówienia określonych towarów lub usług. Współczesne przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na przestoje i pomyłki, które – nieuchronnie – zdarzały się nieraz przy manualnym systemie obiegu dokumentów. Jednym z pomysłów na rozwiązanie marazmu w procesach biznesowych jest aplikacja do zamówień od Qalcwise.

Czytaj więcej

Zamówienia

Narzędzie służy do składania zamówień na artykuły lub usługi w firmie – zawsze na podstawie zaakceptowanego (przed decyzyjną osobę) zapotrzebowania. Proces wnioskowania oraz przedstawiania decyzji jest bardzo prosty, intuicyjny. Z aplikacji często korzystają Administratorzy poszczególnych działów oraz Dział Zakupów.

Zarówno wnioskujący, jak i osoby decyzyjne, informowane są o złożeniu i statusie zamówienia mailowo. Wersja Enterprise ma kilka więcej zaawansowanych funkcjonalności, m.in. jest powiązana z aplikacją do obiegu faktur oraz umożliwia przypisanie budżetu do danego zamówienia (bardzo istotne i pomocne funkcje).

W naszej aplikacji no-code wnioski o zamówienia nie giną w odmętach papierologii. W odpowiedniej bazie przechowywane są informacje o wszystkich uruchomionych procesach zakupowych. Osoby upoważnione mają realny wgląd w strukturę poniesionych kosztów. Składanie wniosków o zamówienia jest zdalne – uprawnieni wnioskodawcy mogą tego dokonać z każdego zakątka Ziemi.

Aplikacja do składania zamówień jest bezpośrednio powiązana z – bardzo podobną – aplikacją do zapotrzebowań. Uproszczony proces składania zamówienia i łatwy pogląd do składania wniosków sprawia, że w firmie nie pojawią się żadne pomyłki, niezgodności zakupowe. Nie pomijaj Qalcwise i zapoznaj się z tutejszym Elektronicznym Obiegiem Dokumentów.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Czego możesz oczekiwać
  od aplikacji do zamówień?

  Korzyści

  projektuj

  Automatyzacja procesu

  Zautomatyzowanie procesu zamówień pozwala usprawnić funkcjonowanie firmy i podejmowanie decyzji odnośnie do zapotrzebowań, zakupów. Dzięki naszej aplikacji no-code Twoja firma będzie mogła odstąpić od składania papierowych formularzy. Jednolita forma wszystkich wniosków o zamówienie jeszcze bardziej ułatwia cały proces.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Prosty sposób akceptacji przez osoby decyzyjne

  Osoby decyzyjne są upoważnione do wydawania decyzji w sprawie złożenia zamówienia na określony towar lub usługę. Ich rola zaczyna się wtedy, gdy otrzymają – automatycznie wysłanego do nich – maila o zgłoszonym zamówieniu. Nasza aplikacja no-code umożliwia łatwą i sprawną komunikację między wnioskującym a przełożonym w sprawie zamówień.

  kolo

  Łatwy podgląd do wszystkich składanych wniosków

  Ważne jest, by wszystkie wnioski na temat zamówień były zaprezentowane czytelnie i z konkretami (sprzyja temu ich jednolita forma). Nasza aplikacja no-code zapewnia łatwy podgląd do wszystkich podań. Upoważnione osoby nie będą musiały przeczesywać setek kartek – dokumenty o zgłoszeniu, decyzji, statusie zamówienia są na wyciągnięcie ręki.

  Tabele baz danych oparte o komendy Excela

  Uproszczony proces składania zamówienia

  Proces składania zamówień w naszej aplikacji no-code jest banalnie prosty. Wnioskujący wysyła formularz z zapytaniem o zamówienie. Pismo odbiera osoba decyzyjna, po czym rozstrzyga problem. Jeśli decyzja jest pozytywna, obie strony mają wgląd w późniejszy status realizacji zamówienia. To dowód intuicyjnego działania aplikacji.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  zamówieniami zewnętrznymi to:

  Automatyzacja

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego zamówienia

  Powiadomienia mailowe, pojawiające się natychmiast po wysłaniu wniosku o zamówienie towaru lub usługi, to coś, co cenią przełożeni. Dzięki naszej aplikacji no-code w Twojej firmie nie będzie żadnych przestojów. Ręczne zgłaszanie zapotrzebowania trwałoby wieki – pisma trzeba by skserować, zeskanować, wysłać. Wypróbuj naszą aplikację – ułatwi życie.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

  Wnioskujący, który wysłał formularz z zapytaniem o zamówienie, zapewne będzie zirytowany, jeśli oczekiwanie na decyzję potrwa długo. Jeśli pożądany towar lub usługa jest kluczowy w danym dziale czy hali produkcyjnej, jego nieobecność spowoduje zastój. Szybkie otrzymanie maila z decyzją pozwoli podjąć wnioskującemu prędkie działania.

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Poprawne wypełnienie formularza z zapytaniem o zamówienie jest bardzo ważne. Walidacja procesu (w tym wypadku – napisania wniosku) ma za zadanie uzyskanie potwierdzenia jego zamierzonego użycia. Tak jest też z naszą aplikacją no-code. Jeśli wnioskujący źle uzupełni formularz, pismo nie zostanie zaakceptowane i wysłane – do skutku.

  Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

  Powiązanie z aplikacją do składania zapotrzebowania

  Aplikacja do składania zamówień jest powiązana z aplikacją do składania zapotrzebowania. Nic dziwnego – oba procesy (zapotrzebowanie i zamówienia) są do siebie zbliżone. Zgłaszanie zapotrzebowania to tylko informacja dla przełożonych, że czegoś brakuje. Zamówienia z kolei dotyczą już zakupu konkretnego produktu lub usługi.

  Funkcje aplikacji

  Powiązanie z aplikacją do obiegu faktur

  Aplikacja do zamówień jest także powiązana z aplikacją do obiegu faktur – jedynie w wersji Enterprise. To korzystne połączenie. Wnioskujący, robiąc zakupy, na pewno poprosi dostawcę o fakturę. Dokument finansowy można wrzucić w obieg faktur, gdzie zostanie zaksięgowany i zapisany. Księgowi z pewnością podziękują za taką funkcjonalność.

  Funkcje aplikacji

  Ustawianie pól wymaganych w formularzu

  Funkcje aplikacji

  Przypisanie budżetu do danego zamówienia

  Wersja Enterprise naszej aplikacji do zamówień przychodzi z kolejną funkcjonalnością: możliwością przypisania budżetu do danego zamówienia. Analogiczną funkcję można znaleźć w aplikacji do zapotrzebowań. O co chodzi? Wnioskujący przypina do zamówienia informację o planowanym budżecie. To pomaga przełożonemu podjąć decyzję.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!