Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowego zamówienia

Powiadomienia mailowe, pojawiające się natychmiast po wysłaniu wniosku o zamówienie towaru lub usługi, to coś, co cenią przełożeni. Dzięki naszej aplikacji no-code w Twojej firmie nie będzie żadnych przestojów. Ręczne zgłaszanie zapotrzebowania trwałoby wieki – pisma trzeba by skserować, zeskanować, wysłać. Wypróbuj naszą aplikację – ułatwi życie.

Notyfikacje mailowe

Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

Wnioskujący, który wysłał formularz z zapytaniem o zamówienie, zapewne będzie zirytowany, jeśli oczekiwanie na decyzję potrwa długo. Jeśli pożądany towar lub usługa jest kluczowy w danym dziale czy hali produkcyjnej, jego nieobecność spowoduje zastój. Szybkie otrzymanie maila z decyzją pozwoli podjąć wnioskującemu prędkie działania.

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

Nazsza aplikacja No-code ma jasne wskaźniki dla pól, które muszą być wypełnione, ułatwiając proces wypełniania.

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

Poprawne wypełnienie formularza z zapytaniem o zamówienie jest bardzo ważne. Walidacja procesu (w tym wypadku – napisania wniosku) ma za zadanie uzyskanie potwierdzenia jego zamierzonego użycia. Tak jest też z naszą aplikacją no-code. Jeśli wnioskujący źle uzupełni formularz, pismo nie zostanie zaakceptowane i wysłane – do skutku.

Powiązanie z aplikacją do składania zamówień

Powiązanie z aplikacją do składania zapotrzebowania

Aplikacja do składania zamówień jest powiązana z aplikacją do składania zapotrzebowania. Nic dziwnego – oba procesy (zapotrzebowanie i zamówienia) są do siebie zbliżone. Zgłaszanie zapotrzebowania to tylko informacja dla przełożonych, że czegoś brakuje. Zamówienia z kolei dotyczą już zakupu konkretnego produktu lub usługi.

Funkcje aplikacji

Powiązanie z aplikacją do obiegu faktur

Aplikacja do zamówień jest także powiązana z aplikacją do obiegu faktur – jedynie w wersji Enterprise. To korzystne połączenie. Wnioskujący, robiąc zakupy, na pewno poprosi dostawcę o fakturę. Dokument finansowy można wrzucić w obieg faktur, gdzie zostanie zaksięgowany i zapisany. Księgowi z pewnością podziękują za taką funkcjonalność.

Funkcje aplikacji

Ustawianie pól wymaganych w formularzu

W wersji Enterprise naszej aplikacji no-code umożliwiamy dostosowywanie formularzy do indywidualnych potrzeb firmy, pozwalając menedżerom na ustawianie pól wymaganych do wypełnienia. To nie tylko zwiększa precyzję przekazywanych informacji, ale również gwarantuje, że każdy wniosek jest w pełni kompletny przed dalszym przetwarzaniem.

Funkcje aplikacji

Przypisanie budżetu do danego zamówienia

Wersja Enterprise naszej aplikacji do zamówień przychodzi z kolejną funkcjonalnością: możliwością przypisania budżetu do danego zamówienia. Analogiczną funkcję można znaleźć w aplikacji do zapotrzebowań. O co chodzi? Wnioskujący przypina do zamówienia informację o planowanym budżecie. To pomaga przełożonemu podjąć decyzję.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Wahasz się?
Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
Nie wymagamy karty kredytowej.

Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!