APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA FLOTĄ

Obniż koszty zarządzania flotą!

Wybierz aplikację do administrowania flotą samochodową dostępną od ręki

Koniec z ręcznym administrowaniem i pomyłkami

Zrezygnuj z manualnego przetwarzania dokumentów i danych, ustaw reguły kontrolne, monitoruj stan pojazdów i wyeliminuj nadużycia. Oszczędź nawet 30% kosztów obsługi

Zyskaj szybki dostęp do informacji

Przechowuj wszystkie rejestry pojazdów i informacje o usługach samochodowych w jednym miejscu dzięki czemu sprawnie zarządzisz flotą

Usprawnij zarządzanie flotą

Przydzielaj auta lub pozwól pracownikom na ich samodzielną rezerwację z dowolnego urządzenia mobilnego. Zachowaj pełną historię użytkowania i zyskaj lepszą kontrolę

Zacznij korzystać z aplikacji już dziś!

Skonfiguruj gotową aplikację za pomocą prostych formuł i od razu udostępnij pozostałym pracownikom

Dowiedz się więcej o aplikacji do zarządzania flotą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na przesyłanie informacji handlowych w zakresie usług i produktów oferowanych przez Administratora oraz jego partnerów handlowych na podany przeze mnie adres email." freshmail-list-id="ewrpjgrnmu"]

Klauzula informacyjna

Administratorem Danych Osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka QALCWISE.COM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 7010115493, zwana dalej: „ADO”. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość zamieszczoną w formularzu, przez co należy rozumieć także podjęcie wszelkich czynności wymagających wyjaśnienia zgłoszonego pytania, problemu, reklamacji etc. Podanie przez Pana/ Panią danych określonych w formularzu jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia Pana/Pani zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji odpowiedzi na zapytanie, a w niektórych przypadkach także przez okres niezbędny do zabezpieczenia interesów Administratora na podstawie jego uzasadnionego interesu (np. roszczenie lub skarga odnotowana w Pana/Pani wiadomości). 

Dane osobowe przetwarzane na podstawie wyrażonej wyżej zgody przetwarzane będą aż do czasu jej cofnięcia. 

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Przekazane dane nie podlegają profilowaniu oraz nie są przekazywane do Państw spoza EOG i Organizacji Międzynarodowych.

JEDYNA APLIKACJA

automatyzująca proces zarządzania flotą z profesjonalnym systemem rezerwacji i raportami, z której możesz zacząć korzystać już dziś!

Aplikacja do zarządzania flotą - Qalcwise

Dobrze mieć wszystko w jednym miejscu

Aplikacja pozwala w prosty sposób dodawać i edytować dane pojazdów, a także rejestrować związane z nim dokumenty. Aplikacja umożliwia też swobodny eksport i import danych floty z zewnętrznych baz, w przypadku gdy dodać trzeba dużą liczbę danych.

Oprogramowanie do zarządzania flotą - Qalcwise
System do zarządzania flotą - Qalcwise

Aplikacja do zarządzania flotą – szybka i prosta rezerwacja

Od teraz rezerwacja poolcara lub przypisanie auta są banalnie proste! Wystarczy uzupełnić podstawowe pola, wybrać samochód z listy wolnych aut i już! Dzięki automatyzacji unikniesz ryzyka podwójnych rezerwacji jednego pojazdu. A osoba odpowiedzialna za przygotowanie auta otrzyma informację o rezerwacji w czasie rzeczywistym.

Pełna kontrola kosztów

Korzystaj z wglądu we wszystkie koszty związane z utrzymaniem floty: wydatki na paliwo, koszty serwisu, leasingu, ubezpieczenia itd. Łatwy i szybki podgląd pozwoli Ci lepiej zarządzać pojazdami i obniży koszty ich utrzymania!

Program do zarządzania flotą pojazdów - Qalcwise

Wygodne zarządzanie taborem

Zintegruj aplikację z kartami paliwowymi, a następnie korzystaj z przejrzystych raportów. Wygodnie zarządzaj danymi użytkowników i generuj protokoły przekazania oraz umowy użytkowania pojazdu

Oprogramowanie do zarządzania flotą zapewni raporty dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Aplikacja zawiera szereg raportów dotyczących floty, w tym raport pokazujący historię użytkowania pojazdu. Pozwala również na dodawania dowolnych raportów, np.: zużycie paliwa, przejechane kilometry, kończące się umowy, terminy przeglądów, a nawet terminy wymiany opon.

Aż 60% firm zatrudnia pracowników wykorzystujących samochód służbowy w codziennej pracy. Utrzymanie floty znajdują się w pierwszej piątce najwyższych kosztów firmowych. Automatyzacja administrowania flotą samochodową i obsługi delegacji pozwala wygenerować znaczące oszczędności.

Automatyzacja redukuje ⅓ kosztów administracyjnych

Wszystkie informacje o pojazdach wreszcie będą w jednym miejscu, a do tego zarządzisz nimi za pomocą dowolnego urządzenia (komputera, tabletu, smartfona). Dzięki przejrzystym rejestron i raportom unikniesz chaosu, pomyłek i niepotrzebnych kosztów. W aplikacji możesz z łatwością monitorować umowy, terminy przeglądów czy karty paliwowe, dzięki czemu lepiej zarządzisz swoją flotą.

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być zarządzanie flotą

Aplikacja do zarządzania flotą w nowoczesnej odsłonie

Zarządzanie flotą pojazdów przy pomocy papierowych formularzy to skrajnie nieefektywna czasowo strategia. Manualne przetwarzanie takich dokumentów generuje znaczniej więcej pomyłek oraz jest nieekologiczne. Program do zarządzania flotą pojazdów stworzony na platformie Qalcwise umożliwia automatyzację oraz digitalizację procesów z tym związanych. Jest to rozwiązanie szyte na miarę – oznacza to, że wszystkie niezbędne funkcjonalności można dostosować oraz swobodnie modyfikować tak, aby spełniały one indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy zarządzającego flotą.

Oprogramowanie do zarządzania flotą dla SMB oraz Enterprise

Niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa warto skorzystać z dopasowanych narzędzi, które sprzyjają wzrostowi biznesu. System do zarządzania flotą dostępny na platformie Qalcwise to kompleksowy zestaw aplikacji, które podobnie jak szwajcarski scyzoryk znajdą zastosowanie w każdej sytuacji. Dzięki niemu nasi klienci z segmentów Small Medium Business oraz Enterprise zaoszczędzili nawet do 30% na kosztach obsługi.

Bezpieczny system do zarządzania flotą

Zakup floty pojazdów na potrzeby firmy to niezwykle kosztowe przedsięwzięcie. Zdaniem wielu niezbędne do tego jest to odpowiednie oprogramowanie do zarządzania flotą, które pozwala zabezpieczyć się przed nadużyciami oraz nieintencjonalnymi błędami, które popełniane są często jeśli w grę wchodzą papierowe formularze. Dzięki Qalcwise można łatwo uniknąć kolidujących ze sobą rezerwacji oraz w każdej chwili sprawdzić dane historyczne. Pozwala to przykładowo ustalić, kto jest potencjalnie odpowiedzialny za zgłoszone nieprawidłowości lub usterki.

Mobilny program do zarządzania flotą pojazdów

Aplikacja do zarządzania flotą dostępna na platformie Qalcwise jest w pełni funkcjonalna na urządzeniach mobilnych. Znacznie ułatwia to procesy związane z dokonywaniem rezerwacji, rozpatrywaniem próśb o udostępnienie pojazdu oraz monitorowaniem kosztów lub umów.

Oprogramowanie do zarządzania flotą w czasie rzeczywistym

Największą wadą tradycyjnego papierkowego sposobu zarządzania flotą jest brak możliwości monitorowania oraz analizowania posiadanych zasobów w czasie rzeczywistym. Przygotowanie nawet najprostszego raportu pochłania zasoby czasowy oraz generuje dodatkowe koszta. Aplikacja do zarządzania flotą stworzona na platformie Qalcwise umożliwia łatwe generowanie szczegółowych raportów dotyczących poszczególnych pojazdów. Pozwala to uniknąć nieprawidłowości oraz nadużyć, a także zadbać, aby wszystkie pojazdy miały ważne przeglądy.

 

Przekonaj się, ile możesz zyskać dzięki digitalizacji!

W pełni zastąp procesy manualne. Ogranicz papierowe dokumenty i zmniejsz liczbę pomyłek

l

Wygodnie i szybko zarządzaj taborem – bez Excela i wysyłania maili. Rejestruj użytkowników i przypisuj pojazdy w kilka minut

Z

Usprawnij i przyspiesz proces rezerwacji. Każdy pracownik sam zarezerwuje samochód poolowy – nawet na smartfonie!

Zintegruj aplikację z zewnętrznymi systemami i kartami paliwowymi, na bieżąco optymalizuj koszty

Korzystaj z gotowych raportów dotyczących kosztów, zużycia paliwa czy przebiegu pojazdów. Dodaj też własne raporty

Zaufali nam