Wyszukiwanie / filtrowanie pracowników po polach: ID Pracownika, Imię, Nazwisko, Stanowisko, Dział, Przełożony, Aktywny

Dodanie nowego pracownika

Rozpoczęcie procesu onboardingu rozpoczyna się od dodania nowego pracownika do systemu. Jest to podstawowa funkcjonalność w naszej aplikacji no-code. Jej rozwinięcie to dodatkowy, podległy program wprowadzający nowego pracownika do zespołu i firmy (otrzymuje on informacje przydatne na dane stanowisko, z czego podstawy to wiadomości o organizacji, przełożonych, obowiązkach).

Aktywacja \ dezaktywacja pracownika

Uzupełnianie listy obiegowej

Lista obiegowa ma na celu rozliczyć pracownika z mienia, które powierzyło mu przedsiębiorstwo. Nasza aplikacja no-code daje możliwości – i to już w wersji podstawowej – uzupełniania spisów, m.in. o odbytych szkoleniach (wraz z datą), otrzymanych dostępach (systemowych i biurowych), niezbędnych narzędziach.

Aktywacja \ dezaktywacja pracownika

Pełny proces offboardingu

W ramach wersji podstawowej nasza aplikacja no-code umożliwia przeprowadzenie procesu offboardingu. Obejmuje on: przekazanie informacji, zakończenie umów, odebranie dostępu do systemów i oddanie sprzętu firmowego. Dobrze wykonany offboarding świadczy o profesjonalizmie przedsiębiorstwa, z którego odchodzi pracobiorca.

Funkcje aplikacji

Dostosowanie pod indywidualne potrzeby

Jak można się domyśleć, każda aplikacja no-code ma swój standaryzowany układ, wygląd, kryteria, założenia. Wersja Enterprise przynosi ze sobą powiew nowości – kadra zarządzająca i administratorzy mają możliwość dostosować procesy onboardingu i offboardingu pod indywidualne potrzeby klienta. Ta funkcjonalność jest jednym z powodów, dla których warto skupić się na Enterprise.

Funkcje aplikacji

Integracja z aplikacją do procesu rekrutacji

Aplikacja do onboardingu i offboardingu ma – jedynie w wersji Enterprise – integracje z zewnętrznymi narzędziami, w tym: aplikacją rekrutacyjną. Układ między tymi konkretnymi programami wygląda następująco: dane zaakceptowanego kandydata przenoszą się automatycznie do systemu do onboardingu i offboardingu.

Funkcje aplikacji

Aplikacja wprowadzająca pracownika do zespołu i firmy

Pomniejsza aplikacja, powiązana z programem do onboardingu i offboardingu, ma za zadanie wprowadzić nowego pracownika do zespołu i firmy. Nowicjusz zetknie się ze wszystkim, co jest przydatne na jego stanowisko, m.in. informacjami o firmie, kadrze, obowiązkach. To funkcjonalność dostępna jedynie w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw