Kalendarz czasu pracy

Jedną z ciekawych funkcjonalności, dostępną zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise, jest kalendarz czasu pracy. Na podglądzie w widoku kalendarza pojawia się informacja (bardzo przejrzyście zaprezentowana) o tym, którego dnia pracownik nie zarejestrował pełnego etatu. Dzięki temu można łatwo wyliczyć swoją miesięczną wypłatę lub udać się do przełożonego z wyjaśnieniami.

Możliwość eksportu danych do excela

Nasza aplikacja no-code umożliwia łatwy i szybki eksport zarejestrowanych godzin pracy, zgłoszeń oraz innych danych bezpośrednio do formatu Excel.

Przejrzyste raporty dla klienta/organizacji

Jak tworzyć raporty w programie do rejestracji czasu pracy? Nasza aplikacja no-code działa na zasadzie: do każdej firmy zostaje przypisane konkretne zgłoszenie czy ticket, dzięki którym można stworzyć przejrzyste raporty dla klienta czy organizacji. Panel jest intuicyjny – zrozumienie i posługiwanie się programem to nietrudne zadanie.

Raporty z przepracowanych godzin w miesiącu

W zależności od umowy różnie się liczy przepracowane godziny w miesiącu – najelastyczniej prezentuje się to w umowach cywilnoprawnych. Niezależnie od zobowiązania zawodowego ważne jest sporządzanie raportów z liczbą godzin, które zostały rzeczywiście spędzone w firmie. Aplikacja no-code daje tę możliwość – i to z poziomu wersji podstawowej!

Tworzenie nowych zgłoszeń

Aby można było zarejestrować czas pracy u danej osoby, należy wpierw wprowadzić ją do systemu, czyli stworzyć nowe zgłoszenie. Zajmuje się tym nasza aplikacja no-code, która niechybnie dąży do kreowania raportów. Założenie jest takie, że na dane zgłoszenie następuje rejestracja czasu pracy – usługa ta dostępna jest zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej.

Funkcje aplikacji

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Aplikacja do rejestracji czasu pracy ma swój standaryzowany układ, kategorie, kształt. Decydując się na wersję Enterprise, masz możliwość dopasować program do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze kryteria, zgodnie z którymi można przekształcać aplikację, to: dodanie lub usunięcie pól z formularza, ustawienie wymagalności pól, a także dodatkowe, dowolne modyfikacje

Funkcje aplikacji

Integracje z zewnętrznymi narzędziami

Automatyzacja działań biznesowych (w tym HR) objawia się współpracą różnych aplikacji no-code ze sobą nawzajem. Tak jest i w przypadku naszego programu do rejestracji czasu pracy. Decydując się na wersję Enterprise, będziesz mieć więcej możliwości. Korzystaj z funkcji integralności tej aplikacji z różnymi zewnętrznymi narzędziami.

Funkcje aplikacji

Raport dla przełożonego z danymi statystycznymi dni przepracowanych, urlopowych przez jego pracowników

Wersja Enterprise naszej aplikacji no-code oferuje szczegółowy raport dla menedżerów i przełożonych. Ten raport zawiera zestawienie dni przepracowanych, a także dni urlopowych dla każdego pracownika. Ułatwia to analizę wyników pracy i planowanie urlopów, zapewniając skuteczniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi.

Funkcje aplikacji

Raportowanie czasu pracy przez pracownika, który nie ma konta w Qalcwise

Aplikacja wersji Enterprise umożliwia raportowania czasu pracy nawet przez osoby, które nie mają konta w Qalcwise.

Funkcje aplikacji

Raportowanie w trybie tygodniowym, dziennym, z podziałem na konkretne kategorie wykonywanych zadań

Nasza aplikacja w wersji Enterprise umożliwia elastyczne raportowanie czasu pracy. Można to robić na bieżąco każdego dnia, sumować godziny tygodniowo lub przypisywać je do konkretnych kategorii zadań. Daje to pełen obraz tego, jak pracownicy spędzają swój czas i które projekty czy zadania pochłaniają najwięcej uwagi.

Funkcje aplikacji

Wysyłanie powiadomień mailowych do przełożonego o rejestracji godzin przez pracownika lub o wpisaniu nadgodzin

Dzięki wersji Enterprise, przełożeni są na bieżąco z działaniami swojego zespołu. Gdy pracownik rejestruje godziny pracy lub zgłasza nadgodziny, przełożony otrzymuje powiadomienie mailowe. Zapewnia to szybszą komunikację.

Funkcje aplikacji

Możliwość dostosowania raportowanego czasu w innych cyklach niż co 15 minut

Standardowo czas pracy jest rejestrowany w interwałach 15-minutowych. Wersja Enterprise pozwala jednak dostosować ten cykl według potrzeb firmy, czy to na 5 minut, 30 minut czy nawet godzinę.

Funkcje aplikacji

Możliwość dostosowania kolorystyki, dodania logo firmy

W wersji Enterprise aplikacji no-code istnieje możliwość personalizacji wyglądu aplikacji. Można dostosować kolorystykę do firmowej, a także dodać logo firmy. Dzięki temu narzędzie staje się bardziej spójne z wizerunkiem marki, co z kolei może przyczynić się do lepszego przyjęcia aplikacji przez pracowników.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw