Kalendarz urlopowy

Podstawowym elementem w naszej aplikacji no-code jest kalendarz urlopowy, na którym wyróżnione zostały dni wolne. To narzędzie, które wizualnie przedstawia, kiedy dokładnie nie chodzimy do pracy. Kalendarz w podglądzie jest podzielony na dwa kryteria – urlopy pracownika i urlopy całej firmy. To wielkie ułatwienie dla osób zapominalskich, roztrzepanych.

Notyfikacje mailowe

Powiadomienia mailowe

Tworząc naszą aplikację no-code, kładliśmy duży nacisk na terminowość i komunikatywność. Zarówno do zainteresowanego pracownika, jak i przełożonego dociera informacja o akceptacji danego terminu urlopu. Wszystko odbywa się automatycznie. To przydatna funkcjonalność, która pojawia się w wersji podstawowej i Enterprise.

Dodawanie załączników (faktury, paragony)

Oddzielne aplikacje dla różnych typów umów

Każda umowa dotycząca stosunku pracy (umowy o pracę, cywilnoprawne, B2B) ma inne założenia. Naszą propozycją są oddzielne aplikacje no-code (to wciąż programy do zarządzania urlopami) dla każdego ich typu – inaczej składa się w nich wnioski urlopowe, rejestruje nieobecności. To funkcjonalność dostępna zarówno do wersji podstawowej, jak i Enterprise.

Możliwość masowej edycji danych

Zdarza się, że w liście pracowników, znajdującej się w aplikacji do zarządzania urlopami, konieczna jest edycja danych wielu osób. Pracownicy działu Administracji, Kadr czy HR nie wyobrażają sobie wprowadzania modyfikacji w każdym polu, po kolei. Nasza aplikacja no-code daje możliwość masowej edycji danych pracowników (w kontekście dni urlopowych na dany rok).

Funkcje aplikacji

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Program do zarządzania urlopami ma standardowy układ i kryteria, jednak w pewnym wypadku można je zmodyfikować i dopasować aplikację do indywidualnych potrzeb – jedynie w wersji Enterprise. Zmianom podlegają takie aspekty, jak: dodanie lub usunięcie pól z formularza, ustawienie wymagalności pól, a także dodatkowe, dowolne modyfikacje.

Funkcje aplikacji

Integracje z zewnętrznymi narzędziami

Każda aplikacja no-code powinna być zintegrowana z innymi podobnymi programami – automatyzacja nie polega na działaniu w pojedynkę, lecz w grupie. Program do zarządzania urlopami tak właśnie funkcjonuje: jest powiązany z zewnętrznymi narzędziami HR i innych działów. Najlepiej dowiedzieć się szczegółów poprzez praktykę. Ta funkcjonalność jest dostępna tylko w Enterprise.

Plan podstawowy
Plan enterprise

Pełna elastyczność procesów
Rozwiązania budowane od podstaw

to Qalcwise

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw