Rozliczanie delegacji

Automatyzacja

automatyzacja procesów biznesowych

rakieta EOD

Zacznij od zaraz

Sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnich latach mocno ograniczyła liczbę podróży służbowych – tak się dzieje niemal wszędzie, niezależnie od kraju.

Platforma wybrana przez najlepszych
logo-carrefour
logo-medicover
logo-ccc
Rozliczanie delegacji

Rozliczanie delegacji

Automatyzacja

Dlaczego jest ważne

Sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnich latach mocno ograniczyła liczbę podróży służbowych – tak się dzieje niemal wszędzie, niezależnie od kraju. Są jednak branże, w których nie da się uniknąć systematycznych delegacji. Podróże służbowe wciąż pozostają elementem codziennej pracy w wielu firmach. Delegacja wiąże się z wieloma obowiązkami – np. rezerwacją środka komunikacji, noclegu.

Firmy, których dział księgowy pracuje manualnie, mogą mieć problemy z prawidłowym rozliczeniem wyjazdu służbowego. Konieczne jest zautomatyzowanie procesów biznesowych.

Jak? W tej sprawie z pomocą przychodzi aplikacja do rozliczania delegacji od Qalcwise.

Czytaj więcej

Rozliczenie delegacji

Nasza aplikacja służy do rejestrowania wyjazdów służbowych i rozliczania wydatków poniesionych na nich. System automatycznie wylicza przynależną dietę i kilometrówkę. Umożliwia redukcję (nawet o 74!) kosztów obsługi delegacji. Automatyzacja ręcznego księgowania pozwala uniknąć błędów w wyliczeniach, ewentualnej nieuczciwości niektórych pracowników, którzy sprawdzają, czy zgłoszone koszty nie są wyższe niż faktycznie poniesione.

To jednak nie wszystko. Dzięki aplikacji do rozliczenia delegacji pracownicy mogą zarejestrować nową podróż służbową, przejść przez proces akceptacji oraz liczyć na szybkie i sprawne rozliczenie poniesionych wydatków.  To dobra wiadomość dla przedsiębiorstw z ograniczonym budżetem. Nic nie tracą.

Aplikacja do rozliczenia delegacji od Qalcwise przeznaczona jest dla wszystkich pracowników firmy – bez wyjątków. Wszystkie kalkulacje – dotyczące kosztów podróż służbowej – realizowane są na bieżąco, z uwzględnieniem bieżącego kursu NBP. Przepływ informacji między wybranymi, podróżującymi pracownikami jest płynny. Wszystkie dokumenty są zapisane w wirtualnym, elektronicznym archiwum – nic się nie zgubi. Aplikacja do rozliczania delegacji od Qalcwise to udogodnienie, które musisz wypróbować w swojej firmie.

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

Automatyzacja

Chcesz wiedzieć jak elektroniczny obieg dokumentów usprawni pracę w Twojej firmie?

  Aplikacja zarządzania
  ocen pracowniczych to:

  Korzyści

  projektuj

  Zautomatyzowany proces rozliczania delegacji

  Automatyzacja procesów biznesowych to bezapelacyjnie przyszłość współczesnych korporacji i mniejszych firm. Zautomatyzowanie dotyczy również takich aspektów jak rozliczanie delegacji. Wszystkie powiązane dokumenty, faktury, paragony, jakie należy uwzględnić przy rozliczeniach, znajdują się w naszej aplikacyjnej bazie.

  Bezpieczeństwo najwyższej klasy

  Szybki proces akceptacji

  Automatyzacja dotyczy nie tylko zdalnego dostępu do dokumentów, ale i korespondencji, sposobu akceptacji wydatków poniesionych w związku z delegacją. Zwróć uwagę m.in. na automatyczne notyfikacje mailowe, jakie otrzymuje każda ze stron – pracownik oraz przełożony lub inna osoba decyzyjna. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie.

  kolo

  Automatyczne wyliczanie diety oraz kilometrówki

  Nasza aplikacja no-code automatyczne wylicza kilometrówkę, oraz dietę z delegacji. Kilometrówka określa limit kosztów związanych z pojazdem prywatnym, który został użyty do celów firmowych. Ważne jest, by zarówno dietę, jak i kilometrówkę rozliczyć w określonym czasie. Z aplikacją no-code dowiesz się, jakich rozliczeń wydatków oczekiwać.

  Sprawdź jak inni wdrażali Elektroniczny Obieg Dokumentów qalcwise

  Casestudy

  No-code/low-code application platforms will be responsible for

  more than 65% of all app dev activity by 2024.

  Are you ready to change the way you do digital?

  Funkcje aplikacji zarządzania
  rozliczeniami delegacji to:

  Automatyzacja

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Oznaczenie pól wymaganych do wypełnienia

  Dodawanie załączników (faktury, paragony)

  Dodawanie załączników (faktury, paragony)

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do osób decyzyjnych w przypadku wpłynięcia nowej delegacji / rozliczenia

  Sprawna komunikacja to klucz do sukcesu. W naszej aplikacji no-code zarówno wnioskujący, jak i osoba decyzyjna (np. bezpośredni przełożony) otrzymuje notyfikacje mailowe. Zwierzchnicy – w przypadku wpłynięcia nowej delegacji czy rozliczenia. Wnioskujący – odpowiedź z decyzją. Owa funkcjonalność usprawnia działanie każdej ze stron.

  Notyfikacje mailowe

  Notyfikacje mailowe do wnioskującego na temat decyzji

  Sprawna komunikacja to klucz do sukcesu. W naszej aplikacji no-code zarówno wnioskujący, jak i osoba decyzyjna (np. bezpośredni przełożony) otrzymuje notyfikacje mailowe. Zwierzchnicy – w przypadku wpłynięcia nowej delegacji czy rozliczenia. Wnioskujący – odpowiedź z decyzją. Owa funkcjonalność usprawnia działanie każdej ze stron.

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Walidacje sprawdzające poprawność wypełnienia formularza

  Automatyczne wyliczanie przynależnej diety

  Dieta przeznaczona jest na wyżywienie i drobne wydatki podczas delegacji. Kwoty za dzień są zazwyczaj określane w wewnętrznym regulaminie stawek firmy. Jeżeli pracodawca nie określił takich danych, należy posiłkować się rozporządzeniami. Nasza aplikacja no-code umożliwia automatyczne wyliczanie przynależnej diety. Nie ma obaw o pomyłki.

  Rozliczenie kilometrówki

  Kilometrówka (ewidencja przebiegu pojazdu) dotyczy sytuacji, kiedy pracownik wykorzystał prywatny samochód do firmowych celów. Określa limit kosztów. Nasza aplikacja no-code daje możliwość rozliczenia kilometrówki. Należy zacząć od zapisania przebytych tras w taki sposób (odległość, cel, daty podróży służbowej).

  Podgląd ścieżki akceptacji

  Nasza aplikacja no-code daje podgląd trasy, jaką pokonało dane zapytanie – od wypełnienia i wysłania wniosku o rozliczenie delegacji po finalną akceptację podania przez osobę decyzyjną. Całości dopełniają mniej i bardziej zaawansowane funkcjonalności. Podgląd ścieżki akceptacji jest dostępny w każdej wersji narzędzia – zarówno podstawowej, jak i Enterprise.

  Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

  Przeliczanie walut na podstawie bieżącego kursu NBP

  W przypadku zagranicznych podróży służbowych zdarza się, że dostarczone do firmy paragony i faktury zostały sporządzone w obcej walucie. Czy to znaczy, że księgowi muszą rozliczać wszystko ręcznie? Bynajmniej. Nasza aplikacja no-code daje możliwość przeliczania walut na podstawie bieżącego kursu NBP.

  Integracja z systemem booking.com

  Sporej części delegacji nie uda się ogarnąć w jeden dzień. Potrzebne będą noclegi. Nasza aplikacja do rozliczania delegacji jest zintegrowana z najpopularniejszym portalem hotelarskim na świecie – booking.com. To pozwala kontrolować na bieżąco długość i koszty za nocleg. Jakiekolwiek faktury za zakwaterowanie będą przesyłane bezpośrednio do aplikacji.

  Plan podstawowy
  Plan enterprise

  Pełna elastyczność procesów
  Rozwiązania budowane od podstaw

  Pełna elastyczność procesów Rozwiązania budowane od podstaw

  to Qalcwise

  Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

  Wahasz się?
  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości!
  Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!

  Masz okazję przetestować najpopularniejsze aplikacje.
  Jeśli uznasz, że naprawdę usprawnią pracę Twojej firmy, wdróż je jak najszybciej. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i korzystaj ze sprawności no-code.
  Nie wymagamy karty kredytowej.

  Nie bój się i sprawdź nasze możliwości! Rozpocznij 30-dniowy okres próbny!